Jump to content
aylin25

Üzerimde Musallat Var

Recommended Posts

Fantazi sohbete dönüşecek konu.Özelde sorun bence.Nasıl yapacağı az çok tahmin edilebilir.

her gece 2 rekat niyet namazı kılın ve allahım senden kılacağım namazın hakkı için okuyacağım ayet ve esmalar hakkı için acele yardım istiyorum beni cin , şeytan ve insan saldırılarından koru niyeti ile kılın son secdede 7 ayetel kürsü okuyun ve 70 kere vela yeudühü hıfzıhüma ve hüvel alüyyül azim bölümünü okuyun bitirin sonrada akşam ezanına kadar

ya selam 1001 ya aziz 1001 ya rakip 1001 ya rakip okuyun ama düzenli

ilk başlarda zorlanacaksınız ama zamanla hızlanacaksınız ve onlardan da kesin kurtulursunuz

alah dostu bulsanız size başta yardımcı olur çünkü okumanızı istemeyeceklerdir allah yardımcınız olsun

• Like 1

neden merak ediyorsun gorse ne olur gormese ne olur sorunuzun amaci nedir

tedavi olmadigimi nerden biliyorsun. bi sikintimi paylastim kalkip boyle bi yanit vermek hosmu. yardimci olmayacaksan bari moral bozucu yorum yapma zaten yeterince moralim bozuk

aylin sana katiliyorum medatorleri anlamaya ve goreve davet ediyoruz konu acilip yardim isteniyor bazi kendi bilmezler konu acani acimazsizca yargiliyorlar kucuk goruyorlar hatta dalga geciyorlar lutfen medatorler onlari uyarin

ne yapalim bizim gibi sorunlari olanlar o insanlara allah size de daha betterini mi versin diyelim

ben daha fazlasını yazacaktımda yazmıyım zamanıma yazık...kainat bir ezcanedir inşallah çok dertlere dermandır özellikle kuranda sünnette geçen bitkilere dikkat edin mesela defne yaprağını kaynatıp suyunda sıcak oturmak rahmi temizlet çoğu hastalıktanda büyüdende büyüler ve cinler çok değerli bilgiler konumı okuyun blrdezeytinyağlı defne sabunu ısrarla çok derde tavsiye ediyorum bu çok önemli evde defne yaprağı kaynat yakma 1 lt suya 8 10 yaprak at 3 dk kaynat yarım saat beklet kapıyı kapa tekrar ocağı yak sonra onların zavallılığına gül tecavüzde tebbet fil oku bakalım kaçacak delik bulabileceklermi:)ve asla korma hurmayı hayatından çıkarma allah kerimdir

yalnız bunları yaparken kuran okuman şart ezberde olur yasin felak nas ayetel kürsi vs vs

Cinler tarafından tecavüz olayı geçektir.Ancak musallat olmanın üstünden belirli bir zaman geçtikten sonra gerçekleşir.İlk başlarda uyku ile uyanıklık anında görüntü alınır.Daha sonra bu o olay üzerinden zaman geçtikçe sıklaşır.Tecavüz anında cin,kendi suretinde görülmez.Bunun nedeni oldukça çirkin varlıklar olmalarından dır.İnsan suretinde görülmeleri nadir de olsa mevcuttur.Genelde esmer,uzun boylu,siyah takım elbiseli, 25-30 yaşlarında bir erkek suretinde görülürler. tecavüz mağduru,görüntü olmasa bile hisseder.Şayet musallat olan kadın evli ise,kocasına zarar vermekten çok,eşlerin arasına soğukluk verirler.Bunda asıl amaç, kadını moral açısından çökertmek,kendisini yalnız hissetmesini sağlamak ve eşi tarafından beğenilmediği düşüncesini empoze etmektir.

Evet bir arkadaşımın da başına gelmişti musallat olayı. Varlığı görmüş zaman zaman sanırım ona aşıkmış. Eşiyle soğukluk vardı ve eşinden nefret eder hale gelmişti. Kendisi de farkındaydı olanların ama elinden bişey gelmiyordu ve tabi bizlerde bişey yapamıyorduk bu konular hakkında fikrimiz yoktu. Sonunda ne mi oldu. Hala devam ediyor. Çok dua ediyor, namaz kılıyor. Allah yardımcısı olsun. Onun için üzülüyorum ve arkadaşımı çokta seviyorum. Sanırım musallat nedeniyle çevresi de onu çok hırpalıyor. nasıl kurtulacak bilmiyoruz.

Evet bir arkadaşımın da başına gelmişti musallat olayı. Varlığı görmüş zaman zaman sanırım ona aşıkmış. Eşiyle soğukluk vardı ve eşinden nefret eder hale gelmişti. Kendisi de farkındaydı olanların ama elinden bişey gelmiyordu ve tabi bizlerde bişey yapamıyorduk bu konular hakkında fikrimiz yoktu. Sonunda ne mi oldu. Hala devam ediyor. Çok dua ediyor, namaz kılıyor. Allah yardımcısı olsun. Onun için üzülüyorum ve arkadaşımı çokta seviyorum. Sanırım musallat nedeniyle çevresi de onu çok hırpalıyor. nasıl kurtulacak bilmiyoruz.

Allah yar ve yardımcısı olsun kardeşim.

Sabah ve akşamları

3 kere (İn sarfu sarfu Allah ) desin

Günde en az 100 kere İhlas okuyup vücudunu mesh etsin.

Bismillahirrahmanirrahim Maaşallah La Havle vela Guvvete İlla Billah sayısız okuyup

Allahım Hz. Hüseyin hatrı hürmetine ve Yaptığı bu dua hürmetine beni bulunduğum bu sıkıntıdan kurtar diye niyazda bulunsun.

Birde Her namazdan sonra belli bir süre Hizbul bahrı okusun. En son kıldığı namazın arkasından okuduğunda da 12 tane Cevheretül Kemal'i okusun.

hmm uzerinde Taba olabilir.Aileden gelir genetiktir.Genelde erkek cocuga hamile olanlara gelir.Ayet i Hirz bol bol oku yazdir uzerinde tasi.isin ehli bir hoca bul siyah horoz kestirip belli bir okumasi var onu yapiyorlar cocugu olmayan kisi yada dusuk yapan yiyor kemikleride gomuluyor.

• Like 1