Jump to content
aura

Başka Bir İstihare

Recommended Posts

özel günlerimizde yaparsak sonuç sahih olur mu?

cevap yokmu

yapılmaması daha iyi kardeşim, çünkü abdestsiz önemli bir işine cevap almak pek faydalı olmaz. abdestli daha hayırlıdır inş ALLAH.

yapılmaması daha iyi kardeşim, çünkü abdestsiz önemli bir işine cevap almak pek faydalı olmaz. abdestli daha hayırlıdır inş ALLAH.

Allah razı olsun.bu istihareyi yapmak istiyorum

Ben dün gece bu istihareyi yaptım..Cevap olarak degıl de olay olarak gördüm ama emin olamadım bu gece tekrar yapmak istiyorum:)

Ben dün gece bu istihareyi yaptım..Cevap olarak degıl de olay olarak gördüm ama emin olamadım bu gece tekrar yapmak istiyorum:)
eeeeeee sonuç :D

merhaba arkadaşlar zamanında kendimde uyguladığım yararlı bir bilgiyi sizle paylaşmak istiyorum özellikle zararsızdır kimse herhangi bir musallattan korkmasın peygamber efendmizin zamanında yapılan bir haber alma yöntemidir

uyumadan önce abdest alıp

10 salavat

10 tövbe estağfurullah

deyip

herbirinin başına besmele çekmek şartıyla 10 fatiha

yine besmeleyle birlikte 11 ihlas okunur

tekrar 10 salavat

getirilir niyet edilir konuşmadan yatılır

allahın izniyle neler olacağını gorursunuz açıkça

Ben bir kere ıstıhare yaptım omrumde onda da hcbısı goremedım :D

sadece 2. Gecenın sabahı ağzımda yasın ayetlerını tekrarlarken uyandım

yatmadan evvel yasın okudugum ıcınmı yoksa nıcın hıc bılemedım doğrusu ...

Bugun mubarek bır seyyıd abıme bu ıstıhare olayını sordum ılla yatman gerekmıo gunduz de namazını kılabılırsın ve kalbıne bakarsın eger huzurluysan ıyıdır yok hala huzursuzsan kötüye yor dedı ...

Yaptım suan namaz kıldım verdıgı sekılde ıcımde kı o sıkıntı azaldı cok sukur ...

• Like 1

Evet uyumak gerekmiyormus gerçekten bende onu bir yerden duymuştum yalniz aklinizda bulunsun ben iki ke demedim biri çok eskiden bi erkek arkadasmlaydi sorunu sordum uyudum gece bana cep telefonundan msj attti baskasi var hayatimda benim diye sabh yandim o gun bana yazdi baskasi var hayatimda gorusmeyelim bir daha diye sok olmuştum ikincisinde yakin zamanda bir erkek arkadasmla ilgili yatmistim ondada yine çok alay eder halleriyle ve Küçük düşüren halleriyle emirlerden bulundu bana bubruyayi gördükten bi sure snra ayrildik kendini bsy sanmasndan dolayi cidden alay eder laflar etti ve bu rüya olayini cevreme anlattgmdan beri bir daha göremedim sakin yaptikten snra anlatmayin bnde kendi acimdan büyüsü bozuldu artik diye paylastm ama si yaparasnz söylemeyin kmsye