Jump to content
Sign in to follow this  
Guest YaHu

Mecmuatul Ahzab Download

Recommended Posts

arapca bilmeyenler icin (arapca okumayi ogrenene kadar) latin harfleri ile okunusunu koysaniz :(

Allah razi olsun...

Hepsi çok değerli zikir ve dualardır eminim ama hangisi ne zaman ve ne için okunuyor?Faziletlerini bilen varsa paylaşabilir mi?:)

Hepsi çok değerli zikir ve dualardır eminim ama hangisi ne zaman ve ne için okunuyor?Faziletlerini bilen varsa paylaşabilir mi?:)

İllede birini istiyorsanız Muhyiddin Arabi Hazretlerinin Devri A'la'yı tavsiye ediyorum.

Her sabah namazı ardından bir kere okuyun.

Duanızın sonucunu görene kadar da devam edin.

Hergün devam etseniz daha iyi olur.

Adetim, daldan dala atlamaktansa bir tanesini sapa sağlam yapmak olduğundan sadece bunu tavsiye ediyorum. Yoksa dauların ve derslerin hepsi çok kıymetli ve okunmaya değer.

Selametle.

gezici arkadasimiz rica etsek Devr-i Alanin okunusunu bizlerle paylasabilir mi :( ben cok okumak istiyorum ama henuz arapca okumayi ogrenmedim... tesekkurler...

gezici arkadasimiz rica etsek Devr-i Alanin okunusunu bizlerle paylasabilir mi :( ben cok okumak istiyorum ama henuz arapca okumayi ogrenmedim... tesekkurler...

Allah izin verirse yazıp gönderirim inşallah.

Fakat seçim üstü olduğundan işler biraz sıkışık. Gecikirsem bağışlayın olur mu.

İsterseniz arapça yazıları okumayı öğrenebileceğiniz bir program linki de buraya aktarabilirim. Türkçesinden okumaya başlarsınız, zamanla Kur'an harfleriyle okumayı da öğrenirsiniz.

sevgili gezici, o programla ogrenmeye calisiyorum bir yandan Allah razi olsun... ama ogrenene kadar da okumaya baslayayim istedim, cok istedim icimden... ama bu da bir vesile olur daha hizla daha azimli ogrenirim insallah...

gecikirsem bagislayin da demeyin lutfen, siz cok guzel bir seye vesile oluyorsunuz, Allah ne zaman kismet ederse...

Guest jojo

arkadaşlar aslında burda sesli sohbet gibi bir sistem yapmışlardı,

arapça bilmeyen arkadaşlarımıza iyi bilenlerin sesli sohbette yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

ilgililere duyrulur!!!

moderatör arkadaşlar yardımcı olabilirse seviniriz bu konuda

Tamamdır Sevgili ozge_72,

Allah öğrenmeni kolaylaştırsın. Yarın inşallah bir aksilik olmaz yazar gönderirim.

Bugün biraz zor gözüküyor. Baskıya yetişmesi gereken bir iki işim var.

Yarın ola hayrola. :)