Jump to content
Yaraliasik

Kalp Gözü Açmak İsteyenler

Recommended Posts

Herkes birşeyleri görmenin bilmenin peşinde yok cinleri davet edelim yok hadim cagiralim huddam elde edelim onu bunu cagralim usagmiz yapalim sorailim edelim vs...

 

Öncelikle cağaracağiniz seyin ortamini biliyormusunuz ? Yada gelecek olanlarin neye benzedikleirni ?

 

Buyrun size ilk ana kural ilk ana madde ilk temel taşi. Kalp gözü

 

Kalp gözü nedir dye ayrintili şekilde anlatmama gerek yok herkes iyi yada kötü ne oldugnu bilir.Kalp gözündeki en buyuk amaç sır perdesini ortadan kaldirmaktir.

 

Öncelike perdeyi ortadan kaldirin bir görun bakalim gücünüz nefsiniz dirayetiniz cini periyi diger alemleri görmeye yetiyor mu ? Buna dayanabilecekmisiniz ? ondan sonra gidin hadimmi huddami cin mi permi ne cagirmak istiyorsaniz cagirin.

 

Yapilacak uygulama çok basit.Ama ilk kural tamamen inanç ve saf hulususi bir kalp ile okumalisinz yani benim kalp gözum acilsin ulaaan cekilin ben herseyi göruyorum vay hamdi abi seni giidi seni gidi sen napion orada yok ayse teyze dun gce yaptigin cok yanlişti falan gibi dusunceler ile yaparsaniz kusura bakmayni hicbirsey elde edemezsiniz.Ben herseyi görucem göruyorum gibi dusunceniz olmasin.Kendi menfaatiniz ugruna da işe ayramaz bunu da unutmayin.Sevgilim adatiomu nerde vs gibi kisacasi gizli kamera gibi birsey dusunmeyin kalp gözunu :)

 

Saf bir kalp ile saf bir inancla yapilacak hersey.

 

En basit ve en etkili

 

1 . yöntem : 40 gün boyunca araliksiz olarak okunacak.Namaz kiliyor iseniz her 5 vakit namaz ardindan 18 Ayetel kursi Namaz kilmiyorsaniz da normal olarak okuyabilirsiniz.Ancak namaz kiliosunuzdur sirf kalp gözum acilsin die namazdan vazgecerseniz yine acamazsiniz.

2.Yöntem : Ya metin esmasi. Günlük 500 kere okunucak ayni şeklide 40 gün araliksiz hergun okunmak zorunda.250bin adete tamamlancak 40.gün sonrasinda.Gücü yeten olursa eger 250 bine niyetleyip 1 gunde de okuyabilir :)

 

3. yöntem : yine Ayetel kursi gunluk 1000 adet veya hernamazdan sonra 170 adet...

Buyrun gücü yeten yapsin etsin...

 

Not : Minik bir tüyo malum biliyorsunuz dua akrdeşiği konusunda 313 ayetl kursi grubu var.En azindan orada dua bekleyen insanlara surekli okuma yaparak ayetel kursinin gucunu hizlilastirabilirsiniz.Etkilicektir cunku :)

 

Ya Metin esmasini 250bine tamam edip teslim ettignizde ruyanizda sizinle melekler iletişime gciceklerdir.

 

Ve amacinizi neden sir perdesini rotadan kaldirmak istedignizi ve neyi ögrenmek istedignizi soracakalr.

 

Önce bir camiye gidecek namaz kilacak ve salatu selam getireceksiniz.genelde tekbir getirtiliyor ama bu ara salatu selama dondu olay..

 

Cami den ciktiktan sonra avluya göturucekler sizi orada 2 veli kul beklyecek size aynı sorulari oda soracak maneviyat dereceiz incelencek ve ondan sonra neyi bilmek görmek istyorsaniz gösterilecek.Bu bahsettigim veliler evliyaullahtir.

Cin peri falan filan degil tirsmaniza gerek yok.

 

Allah kelami zikretmekle cin peri kimseye bulasmaz bunu asla unutmayın.

 

En güzel isimler Allah'ındır. O'na o güzel isimleriyle dua edin ve O'nun isimleri hakkında gerçeği çarpıtanları bırakın. Onlar yaptıklarının cezasına çarptırılacaklardır." (Araf 180)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allah raı olsun ben istemem kalp gözüm açılsın hüddam cin görürsem kesin dilim tutulur...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Herkes istedigi kadar yaopsin da okusun da, rabbim diledigine veriyor..

 

Ben uc harflileri gormek istemiyorum dogruya dogru... Rabbim bana cok fazla fazla 6. his duygusu vermis, cok sukur yetiyor bana fazlasiyla...

 

Her insan tasiyamaya biliyor gorduklerini ve herzaman kalp gozu acik bir insan iyilik gormuyor ki! Kotulukleri de goruyor, yapilan cirkinlikleri, aciyi, olaylari da goruyor...

 

 

Buna dayanmak cok kolay degil gercekten?

 

Rabbim iyi kullanmayi bilenlere nasip etsin ins...

Share this post


Link to post
Share on other sites

40000 adet Ayetel kurside göz perdesini kaldırıyor.Aralıksız olarak 40 gunde çekilecek.gunde 1000 adete tekabul ediyor.Dilekler içinde yapılıyordu yalnış hatırlamıyorsam.Tanıdık birisi yapmaya kalkmıştı yarılamıştı sanırım gece seccadenin uzerinde namazından sonra okurken bazı şeyleri görmeye başlayınca bıraktı ağır gelecek diye..

Share this post


Link to post
Share on other sites

fatihanin dahi tefsirini bilmeyen adam huddam cin peri icik bocuge yok kalp gozunu acmaya merak salip onlarla ilgileniorsa haddim olmayarak derin suphelere duserim ben.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mamay

valla kendı gözümü açamıyomkı bugun kalp gözüm fln cook zor cok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...