Jump to content
Yaraliasik

Kalp Gözü Açmak İsteyenler

Recommended Posts

Kalp gozunu acmak cok kolayda sonrasını ta$ımak cok zor olsa gerek dıye du$unuyorum ya$ar allah razı olsın guzel bı$ey payla$mı$sın

sadece meleklere açılmıyor diğerlerini de kabul edeceksiniz o durumda:)

Yaşar kalp gözümüzü açarken sadece meleklere açsak :)

teşekkürler.dilerim hayırlı olur konunuz.bende uzun yıllardır cinler var bende derken yanımda. arada görünüyorlar bazı suretlerle.. ben kurtulmaya çalışdıkca onlar gitmemekte direniyorlar. ve bir vatandaş bana sen istersen onlarla anlaşmaya çalışırız, şayet kabul ederlerse faydası da olur,insanlara ve ailene dedi, benim kafam çok karıştı.

teşekkürler.dilerim hayırlı olur konunuz.bende uzun yıllardır cinler var bende derken yanımda. arada görünüyorlar bazı suretlerle.. ben kurtulmaya çalışdıkca onlar gitmemekte direniyorlar. ve bir vatandaş bana sen istersen onlarla anlaşmaya çalışırız, şayet kabul ederlerse faydası da olur,insanlara ve ailene dedi, benim kafam çok karıştı.

cinlerin hristyanida muslumanida ulviside suflisidehicbiri hickimseye yardimci olmaz olaamaaz.

yardımcı sadece ALLAH tır herşey vesiledir. diye düşünüyorum. yani birinde bir sıkıntı varsa görebilmek. (örnegin büyü, v.s gibi.) ona yardımcı olabilmek gibi. Allah rızası için sevap almak. bilmem yanlışmı düşünüyorum.

Bunlar sadece şeytanın size vesveleri bence uç harflilerle yardım falan olmaz kardesim.

Şeytan günahı sevimli göstermek icin olmadık oyunlar oynar bunlardan bir tanesini de sana oynamış insanlara yardım edersin vs diyerek en güzeli uzak durmak böyle seylere

yardımcı sadece ALLAH tır herşey vesiledir. diye düşünüyorum. yani birinde bir sıkıntı varsa görebilmek. (örnegin büyü, v.s gibi.) ona yardımcı olabilmek gibi. Allah rızası için sevap almak. bilmem yanlışmı düşünüyorum.

Tabikide kalp göunun de amaci budur bilinmeyenleri görebilmek ayda gözle görunmeyeni görebilmek iilim hususnda ilerlemek yoksa fal mahiyetin vs gibi mahiyetlerd kullanmak icin degildir.