Jump to content
Yaraliasik

Kalp Gözü Açmak İsteyenler

Recommended Posts

Tabikide kalp göunun de amaci budur bilinmeyenleri görebilmek ayda gözle görunmeyeni görebilmek iilim hususnda ilerlemek yoksa fal mahiyetin vs gibi mahiyetlerd kullanmak icin degildir.

tesekkür ederim. benim amacım ALLAH korusun fal olamaz. yasaklanmış Dinimizde. kendim büyülerden,cinlerden dolayı çok sorunlar yaşadığım için, etrafımda akrabalarım, yada arkadaşlarım olsun o tarz sorunlar yaşayanlar olduğu için belki diyorum onlarla tam bir iletişim kurabilirsem, ALLAH ın izniyle bir nebzede faydaya vesile olabilirsem ne mutlu bana.. Madem gitmiyorlar bir işe yarasınlar bari :)

bu tip şeylerle uğraşmayın bence arkadaşlar insanın ruh sağlığı bozulur ne gereke var herkes yerinde olsun :)

tesekkür ederim. benim amacım ALLAH korusun fal olamaz. yasaklanmış Dinimizde. kendim büyülerden,cinlerden dolayı çok sorunlar yaşadığım için, etrafımda akrabalarım, yada arkadaşlarım olsun o tarz sorunlar yaşayanlar olduğu için belki diyorum onlarla tam bir iletişim kurabilirsem, ALLAH ın izniyle bir nebzede faydaya vesile olabilirsem ne mutlu bana.. Madem gitmiyorlar bir işe yarasınlar bari :)

Daha önce dedigim gibi cinler fayda saglamaz.onlarla iletişimde olman yarar saglamaz.Öncelikle yazdigim gibi amac cok önemlidir.Zaten yazdigim uygulamlari halis bir kalp ile ihlas ile okursaniz ancak bu mevkiye erersiniz.Sitede bir çok kişinin kalp gözü acik zaten ama herkes bundan korkuyor cunku gördukleri seylere alişkin degiller...ilk baslarda kafayimi yiorum deliriyormuyum diye dusuursunuz zamanlada alişirsiniz.Öncelikle Mana alemini ruyalar ile görup alişin derim.Daha sonradan kalp gözünüz acildiginda en azindan korkmazsiniz ...

• Like 1

şimdi ben bu konuya bağlantılı olarak yaşar abime bir şey sormak istiyorum :) benimde bazı rüyalarım bir şekilde çıkar ve altıncı hissimde kuvvetlidir ama ben kalp gözümü açmak vs istemiyorum.Ancak yapmak istediğim bir şey var bunu danışmak varsa bir usülü öğrenmek istiyorum.Nakşi mürşidlerden Mehmed Zahih Kotku hz. çok seviyorum ve rüya yolu ile onunla iletişime geçmek istiyorum.Bana yol göstersin yardım etsin öğüt versin istiyorum.Bunun için yapabaliceğim bir şey var mı??

• Like 1

bunun için bir dua vardı bulursam sana yazarım:)

şimdi ben bu konuya bağlantılı olarak yaşar abime bir şey sormak istiyorum :) benimde bazı rüyalarım bir şekilde çıkar ve altıncı hissimde kuvvetlidir ama ben kalp gözümü açmak vs istemiyorum.Ancak yapmak istediğim bir şey var bunu danışmak varsa bir usülü öğrenmek istiyorum.Nakşi mürşidlerden Mehmed Zahih Kotku hz. çok seviyorum ve rüya yolu ile onunla iletişime geçmek istiyorum.Bana yol göstersin yardım etsin öğüt versin istiyorum.Bunun için yapabaliceğim bir şey var mı??

o yardım aklımda meak etme;)perşembeyi beklemen lazım:)

tamam sarmaşık ama bu arada benim için bir yardımın da var bunu unutma..)
  • Like 2

yaralı, kalp gözü açılınca inler cinler ne varsa görünür olur dimi?

balkondan bi bakıyosun, uuuu cümbür cemaatmişiz gibi:cool: misal gökyüzünü seyrederiz saf saf, k.gözü açık olanlar uçuşanlardan bulutları göremez durumda mıdır?