Jump to content
Sign in to follow this  
Murathan

Windows Başlamadan Virüs Silme

Recommended Posts

Burda paylaşacağım cdler image cdleridir bunları cd çekip sisteminizi CD'den başlatın. Virüs ve haşerelerden bilgisayarınızda ne var, ne yoksa silin tertemiz edin.

 

BitDefender Rescue Disk 2011

 

file.php?id=20209&mode=view

 

file.php?id=20210&mode=view

 

file.php?id=20211&mode=view

 

file.php?id=20212&mode=view

 

Açılmayan Bilgisayarınızı Kurtarın

Bilgisayarınız bilinmeyen virüsler tarafından saldırıya maruz kalabilir.Bazı zamanlar öyle saldırılar olabiliyor ve öyle virüsler bulaşabiliyorki ne yaparsanız yapın bilgisayarınızı tekrar açamıyorsunuz.Bilgisayarınızdaki onlarca dosyanında kaybolmasını istemediğiniz için format atmaktan da uzak duruyorsunuz.

İşte bu gibi durumlarda işe yarayabilecek ve bilgisayarınızı tekrar kurtarabilecek ücretsiz bir uygulama var.BitDefender Rescue CD ile bilgisayarınıza yeniden hayat verebilirsiniz.

 

BitDefender Rescue CD Nedir?

Bu CD Linux tabanlı bir PC kurtarma yöntemidir.Bu CD’yi kullanmak için Linux bilmenize gerek yok.Çünkü aşağıdan indirmeniz gereken ISO dosyasını CD’ye yazdığınız takdirde Linux olayını unutun gitsin.Artık tek yapmanız gereken CD’yi PC’ye takmak ve bilgisayarınızın açılışını CD üzerinden gerçekleştirmek.Bilgisayarınızı CD’den başlatmak için F12′ye basınız.(Her bilgisayarda aynı olmayabilir)

 

Dikkat etmeniz gereken konu bilgisayarınızın internete bağlı olup olmamasıdır.CD’yi çalıştırdığınız zaman bilgisayarınızın internete bağlı olduğundan emin olun.Çünkü BitDefender Rescue CD internete bağlanarak en güncel antivürüs bilgilerini elde edecek.Artık beklemeye koyulabilirsiniz.Çünkü BitDefender Rescue CD çalışmaya başladığı andan itibaren bilgisayarınızdaki virüsleri bularak bir bir temizleyecektir.

 

İndir:

Index of /rescue_cd

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bootdisk konuunda bitdefendir ve avg sağlamdir kasperky vs pek işe yarar degil.Ama avg biraz karişiktir..emegine saglik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...