Jump to content
Murathan

Windows Başlamadan Virüs Silme

Önerilen İletiler

Burda paylaşacağım cdler image cdleridir bunları cd çekip sisteminizi CD'den başlatın. Virüs ve haşerelerden bilgisayarınızda ne var, ne yoksa silin tertemiz edin.

 

BitDefender Rescue Disk 2011

 

file.php?id=20209&mode=view

 

file.php?id=20210&mode=view

 

file.php?id=20211&mode=view

 

file.php?id=20212&mode=view

 

Açılmayan Bilgisayarınızı Kurtarın

Bilgisayarınız bilinmeyen virüsler tarafından saldırıya maruz kalabilir.Bazı zamanlar öyle saldırılar olabiliyor ve öyle virüsler bulaşabiliyorki ne yaparsanız yapın bilgisayarınızı tekrar açamıyorsunuz.Bilgisayarınızdaki onlarca dosyanında kaybolmasını istemediğiniz için format atmaktan da uzak duruyorsunuz.

İşte bu gibi durumlarda işe yarayabilecek ve bilgisayarınızı tekrar kurtarabilecek ücretsiz bir uygulama var.BitDefender Rescue CD ile bilgisayarınıza yeniden hayat verebilirsiniz.

 

BitDefender Rescue CD Nedir?

Bu CD Linux tabanlı bir PC kurtarma yöntemidir.Bu CD’yi kullanmak için Linux bilmenize gerek yok.Çünkü aşağıdan indirmeniz gereken ISO dosyasını CD’ye yazdığınız takdirde Linux olayını unutun gitsin.Artık tek yapmanız gereken CD’yi PC’ye takmak ve bilgisayarınızın açılışını CD üzerinden gerçekleştirmek.Bilgisayarınızı CD’den başlatmak için F12′ye basınız.(Her bilgisayarda aynı olmayabilir)

 

Dikkat etmeniz gereken konu bilgisayarınızın internete bağlı olup olmamasıdır.CD’yi çalıştırdığınız zaman bilgisayarınızın internete bağlı olduğundan emin olun.Çünkü BitDefender Rescue CD internete bağlanarak en güncel antivürüs bilgilerini elde edecek.Artık beklemeye koyulabilirsiniz.Çünkü BitDefender Rescue CD çalışmaya başladığı andan itibaren bilgisayarınızdaki virüsleri bularak bir bir temizleyecektir.

 

İndir:

Index of /rescue_cd

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bootdisk konuunda bitdefendir ve avg sağlamdir kasperky vs pek işe yarar degil.Ama avg biraz karişiktir..emegine saglik.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

×