Jump to content
_Linda_

Tesbih Namazı (Mevlid Gecesi Kılın Dileklerin Gerçekleşmesinde Çok Etkili)

Recommended Posts

Guest s.reyyan

özge çok teşekkürler...çok detaylı ve güzel olmuş..şimdi tam olarak anladım...sağolasın walla

ben bu namazı biraz önce hayatımda ilk kez kıldım. içimden bises şimdi yap dedi geceyi bekleyemedim. ama duayı bilmediğim için okuyarak yapmak zorunda kaldım. doğru yapmaya çalıştım. ama bilmiyorum :confused: inşallah Allah kabul eder. ama zaman alan bi namaz. yarım saati geçmiştir heralde yapmam. Allah kabul etsin ne diyim....

allah kabul etsin canım.inşallah hepimizin duaları kabul olur bu gece.insanın içi huzur doluyor rahatlıyousn sanki üzerinden ağır bi yük kalkıyo.o da günahlarımız olsa gerek.

birde konsantre sabır diyen arkadaşlarımıza sesleniyorum.zoor gibi gözüküo ama hiç değil.pek fazla vaktinide almıyo.en fazla 40 dk.

gözünüzde büyütmeyin kılmaya başladığınızda içinizden defalarca kılmak geliyo.hayatımda hiçbi namazda böyle huzur hissetmemiştim..

özge_72 arkadaşım çok teşekkür ederim benimde eksiğm varmış sayende görmüş oldum allah senden de razı olsun.

--------------------

evet canım subhane rabbiyel ala ve sübhane rabbiyel azim okunduktan sonra okunuyo.rukudan kalkarkende semiallahülimenhamideh dendikten sonra yine.normal namazda ne okuyosun onun gibi okucaksın sonrada o duayı okucakksın.

olindao arkadasim Allah senden de razı olsun, cumlemize bu guzel namazı hatirlatmaya vesile oldugun icin... Allah dualarini kabul etsin hayirlisi ile...

aminn.inşallah kabul olur hepimizinde.sabrımın son noktasına geldim artık.:(

Guest Melinda
allah kabul etsin canım.inşallah hepimizin duaları kabul olur bu gece.insanın içi huzur doluyor rahatlıyousn sanki üzerinden ağır bi yük kalkıyo.o da günahlarımız olsa gerek.

birde konsantre sabır diyen arkadaşlarımıza sesleniyorum.zoor gibi gözüküo ama hiç değil.pek fazla vaktinide almıyo.en fazla 40 dk.

gözünüzde büyütmeyin kılmaya başladığınızda içinizden defalarca kılmak geliyo.hayatımda hiçbi namazda böyle huzur hissetmemiştim..

saol canım. :) Allah hepimizin duasını kabul etsin. hayırlı kandiller herkese....

konuyu açan arkadaşa tşk ediyorum.emegine saglık..

tesbih namazını her müslüman hiç olmadı ömründe bir kez kılmalı...

arkadaslar bende kildim insallah dogru kilmisimdir rabbim kabul eder yaniz babama hocasi bu sekilde ögretmemiş o daha farkli anlatti bana ama toplam yine 300 oluyor burda anlatildigi gibi degil elimdeki kitaptada farkli anlatiyor sasiridm kaldim simdi acikcasi rabbim insallah kabul etmistir olmazsa simdi tekrar kilicam seytan vesvese etti supheye dusurdu beni ama önemli olan niyettir deiglmi kabul olmustur insallah kildigim namaz

--------------------

neyse ben tekrar kilicam :S teredduutte kaldim simdi babam 70 yasinda ve hep o skeilde cami hocalari ona hep o skeilde kildirmis...o yuzden tereduute kaldim nternette bu sekilde anlatilmis bi kac sitede kitapta ise elidmeki kitaplarda daha farkli anlatiolio babamin dedigi ise daha farkli ama subhanallahi... hepsinde toplam 300 kere okunmus oluyor

Guest huzur

arkadaşlar. namazı kılarken bir anda tansiyonum düştü ve iki rekatı zor tamamlayıp bırakmak zorunda kaldım. şu an daha yeni kendime geliyorum ama içim hiç rahat etmedi. 300e ulaşamadığım için boşa mı gitti =(

arkadaslar bende kildim insallah dogru kilmisimdir rabbim kabul eder yaniz babama hocasi bu sekilde ögretmemiş o daha farkli anlatti bana ama toplam yine 300 oluyor burda anlatildigi gibi degil elimdeki kitaptada farkli anlatiyor sasiridm kaldim simdi acikcasi rabbim insallah kabul etmistir olmazsa simdi tekrar kilicam seytan vesvese etti supheye dusurdu beni ama önemli olan niyettir deiglmi kabul olmustur insallah kildigim namaz

--------------------

neyse ben tekrar kilicam :S teredduutte kaldim simdi babam 70 yasinda ve hep o skeilde cami hocalari ona hep o skeilde kildirmis...o yuzden tereduute kaldim nternette bu sekilde anlatilmis bi kac sitede kitapta ise elidmeki kitaplarda daha farkli anlatiolio babamin dedigi ise daha farkli ama subhanallahi... hepsinde toplam 300 kere okunmus oluyor

arkadaşım kalbini bozma inşallah kabul olmuştur namazın vesveseye kaptırınca sonu gelmiyor çünki

ecrin sadece tereddutte kaldim 300 tane okudum insallah kabul olmustur olmazsa tekrar kilcam briazdan yeniden baslicam fazladan kilmak birsey kaybettirmez ve inanin cok rahat kildim yani buyuk bi hafiflik oldu ustumde :) bilmiorum hani namaz kilarken belki bu akdar sevindigmi bilmiodum guzel bir duygu olsutu bende