Jump to content
Guest mucizem

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

Recommended Posts

Sitedeki tüm arkadaşlarımın kandili mübarek olsun.Dualarınız hayırlı bir şekilde kabul ,Yüce Rabbim Yar ve Yardımcınız olsun.

Selametle..

Guest jojo

arkadaşlar konuyu açan kardeşimizle beraber hepinizin kandili cümle ummeti muhammedin mubarek olsun

Guest ecee

hepimizin kandili mubarek olsun arkadaslar..dualarımız kabul olsun kalplerimiz nurla dolsun ins...

Guest mavera

Tüm islam aleminin ve bu sitede bulunan muhterem din kardeşlerimizin mübarek mevlid kandillerini tebrik ederim. rabbim efendimizin dünyaya teşrif vesilesiyle tüm kardeşlerimin her ne sıkıntısı var ise her türlü meşru istek ve dileklerini kabul etmeyi nasib eylesin. el ele gönül gönüle birbirimizi üzmeden birbirimizin hakkına riayet ederek nice kandillerde buluşmamızı hz. ALLAH tan niyaz ederim.ey efendim seni çok sevenlerden eyle bizi. ey efendim senin meddahın hz. ALLAH bizler seni medhetmede acizleriz,ama senide çok seviyoruz. ey efendim bize yardım et ki, seni canımızdan da çok sevelim. ey efendim bizleri dünyada kabirde sırat köprüsünde ve mahşerde yalnız bırakma efendim. selam seni sevenlerin ve sana aşık olanların üzerine olsun .selam senle kalbi beraber olanların üzerine olsun .. selam ve salat rahmetenlil aleminin üzerine olsun

Guest Okan Tag

hepinizin kandili mübarek olsun

Guest elmiray

bütün müslüman kardeşlerimizin kandili mübarek olsun....

Guest filomena

wol_error-1.gifResmi orjinal boyutlarında 800x600 görüntülemek için tıklayınız. 82 KB.

wp4l2ovg4nz4rtvg7nd8-1.jpg

Guest perlını

Allah hepinizin dularini bu gece kabul etsin

Guest semert

bu gece kandil karşımızda bir cami var tam caminin yanan minaresine bakarken bir yandanda salavat getirirken 2 tane yıldızın peş peşe kaydığını gördüm dondum kaldım sanki iki minarenin arasından geçti bende iki dilek deledim inşallah olur ve bunu sizlerle paylaşmak istedim

allahım bizi nasılki ana rahmine düştüğümüzde günahsızdık öldüğümüz günde bizi ilk günkü gibi günahsız eyle

AMİN