Jump to content
şirine87

Ya Vedüdül Kaviul Camii

Recommended Posts

Ya Vedudül Kaviül Camii serian acileten müvekkiline melaiketu ve hadimehu ve bi hakkı ve bi azameti esme_i vakti haceti fi hezihil saati ve hasilü muradi filan ibni filan celbülmehabbete ve şehavati , ve heyyecü kalbi.....şiddetive minnar filanete binti filane serian acileten minel berk elvahan el acele essaate innallahe yef alü ma yürid tarfatülayn..

arkadaşlar bu duayı okuyanınız var mı bu başlık altına toplamak için açtım ?

Ben de şu şekilde biliyorum;

Ya hayyum Ya kayyum Ya Vedudul kaviuL Cami Ya Kalbe (sevdiğinizin adı) Beyne Muhammed Sallallahu Aleyhi ve sellem ve enserehu Allahümme Ya men edhil muhabbete yusufe fi kalbi zeliha ve ya men edhal muhabbete Muhammedin sallalahu aleyhi ve sellem fi kalbi hadice bin huveylid ve aişe bint ebu bekir edhil muhabbete (sevdiğiniizn adı) fi kalbi (kendi adınız)kema adhalte 'lleyle fi fin nahari ve'n - nehari fi leyli ve'z zekeri fil ünsa lev enfakte ma fil ardi cemian ma ellefte beyne kulubihim velakine ilahe ellefe beynehüm innehu azizun hakim. Vela havle ve la kuvvete illa billahil aliyyül azim.Teftah kalbü(sevdiğiniizn adı) bi (kendi adınız)muhabbete camiül billahil azizül mütekebbir El Kebir , El Müheymin El Azim Allahümme Ya Men Ellefe beynel selci vennari ellef beyne abdike(sevdiğiniizn adı)ve(kendi adınız)inneke ala ma teşaün kadirün. Ya vedudul kaviul camii

• Like 1

içeriği ya da ne için okunduğunu biliyor musun bilgin varsa yazarsan sevinirim.

Muhabbet celbi için. Sevdiğin kişinin kalbini, sevgisini kazanmak, sana geri dönmesini sağlamak için.

celbiyelerin hepsinin iradeye müdahele olduğunu unutmayalım,gelen kişi kendi isteği ile gelmiyor çünkü

arkadaşlar güçlendirici esmalar konusu var bende orda gördüm fakat kime sorsam cevap yok bu büyü müdür yoksa dua mı? ben sadece ya vedüdül kaviul ya camii olarak okumaya çalışıyorum.

celbiyelerin hepsinin iradeye müdahele olduğunu unutmayalım,gelen kişi kendi isteği ile gelmiyor çünkü

Ama bu büyüden çok, Allah'a yapılan dua gibi görünüyo yukardaki dua.