Jump to content
nurnur

Tekvir Suresi Ve Faydaları

Recommended Posts

Guest Ervah-ı ardıye
allah razı olsun kardeşim peki kaç kez okunacak

sizden de razı olsun.rakamı unutmuşum şimdi ekledim...

--- Sonraki mesaj ---

Allah razı olsun

sizden de razı olsun...

Bismillahirrahmanirrahim

s.a. kardeşlerim.sizlere benim tecrübe ettiğim ve faydalı olan bir formül vereceğim inşallah.

bir bardak suya 1 kez tekvir suresi okunur ve içilir.inşallah büyü bozumunda ve cin nazarında,hasetinde ve musallat kurtulmaya yardımcı olacaktır.elbetteki bu işler için ehline başvurmak lazım gelir.inşallah hayırlara vesile olur...

hayırlı forumlar....

Rabbim Razı Olsun

Bir kez yapmak kafi mi?

Sevgili Arkadaşlar öncelikle bereketli ve huzurlu bir ramazan gecirmenizi dilerim. Ve bilmenizi isterimki bu duayı her okuduğumda hepinizin ismini teker teker sayıyor ve sizlerede gönderiyorum. Ve artık bilmenizi istedim. Yazılanlar beni o kada mutlu ettiki anlatam. İyikide böyle bir konuyu açmak nasip olmuş bana diyorum. Sizleri tanımasamda not ettiğim isimlerinizi sayarak her okuduğumda duamda yeriniz olacaktır.

• Like 1

inşallah sahraay arkadaşım bnde okumalarıma senide katıyorum. İnş hepimiz şifa buluruz.

Bu duayı okumanın tam zamanı. Çünkü İstanbulda saat 03.45 sahur zamanı ve yağmur sular seller gibi.. Öncelikle sizler için okuyorum arkadaşlar. Rabbim tüm dileklerinizi hayırlıya çeviripte versin..

Tekvir Suresi

Bismillahirrahmanirrahim

İzeş şemsu kuvviret. Ve izennucumun kederet.Ve izel cibalu suyyiret. Ve izel'işaru 'uttılet. Ve izelvuhuşu huşiret. Ve izelbiharu succiret. Ve izennufusu zuvvicet. Ve izel mev'udetu suilet. Bi eyyi zenbin kutilet. Ve izes suhufu nuşiret. Ve izes sema'u kuşitat.. Ve izel cahıymu su'ıret. Ve izel cennetu uzlifet. Alimet nefsun ma ahdaret. Fela uksimu bilhunnesi. Elcevaril kunnesi. Vel-leyli iza 'as'ase. Ves-subhı iza teneffese. İnnehu le kalu resulin keriymin. Ziy kuvvetin 'ınde ziyl'arşi mekiynin. Muta'ın semme emiynin. Ve ma sahıbukum bi mecnunin. Ve lekad reahu bil'ufukıl mubiyni. Ve ma huve'alel ğaybi bi daniynin. Ve ma huve bikavli şeytanin reciymin. Feeyne tezhebune. İn huve illa zikrun lil'alemiyne. Limen şae minkum en yestekıyme. Ve ma teşaune illa en yeşaallahu rabbul'alemiyne.

amin... amin... amin...

Bu duayı okumanın tam zamanı. Çünkü İstanbulda saat 03.45 sahur zamanı ve yağmur sular seller gibi.. Öncelikle sizler için okuyorum arkadaşlar. Rabbim tüm dileklerinizi hayırlıya çeviripte versin..

Tekvir Suresi

Bismillahirrahmanirrahim

İzeş şemsu kuvviret. Ve izennucumun kederet.Ve izel cibalu suyyiret. Ve izel'işaru 'uttılet. Ve izelvuhuşu huşiret. Ve izelbiharu succiret. Ve izennufusu zuvvicet. Ve izel mev'udetu suilet. Bi eyyi zenbin kutilet. Ve izes suhufu nuşiret. Ve izes sema'u kuşitat.. Ve izel cahıymu su'ıret. Ve izel cennetu uzlifet. Alimet nefsun ma ahdaret. Fela uksimu bilhunnesi. Elcevaril kunnesi. Vel-leyli iza 'as'ase. Ves-subhı iza teneffese. İnnehu le kalu resulin keriymin. Ziy kuvvetin 'ınde ziyl'arşi mekiynin. Muta'ın semme emiynin. Ve ma sahıbukum bi mecnunin. Ve lekad reahu bil'ufukıl mubiyni. Ve ma huve'alel ğaybi bi daniynin. Ve ma huve bikavli şeytanin reciymin. Feeyne tezhebune. İn huve illa zikrun lil'alemiyne. Limen şae minkum en yestekıyme. Ve ma teşaune illa en yeşaallahu rabbul'alemiyne.

amin... amin... amin...

Evet ..İstanbul'da şuan yağmur yağıyor. Ellerimizi semâya, gönüllerimizi Mevlaya yönelterek, kendimiz, bütün Ümmet-i Muhammed için, tüm sevdiklerimiz için, bildiğimiz bilmediğimiz tüm sıkıntıda olanlar için (bütün yaratılmış mahlukat) tüm kardeşlerimiz için duaya. Rabbim hayırlara eriştirsin hepimizi inşaallah. Allah (cc) sizden de razı olsun kardeşim.