Jump to content
nurnur

Tekvir Suresi Ve Faydaları

Recommended Posts

büyünün bozulması ve bulunması için kaç kere okunmalı.....daha net bir bilği verirmisiniz

büyünün bozulması ve bulunması için kaç kere okunmalı.....daha net bir bilği verirmisiniz

7 kere okunur ve buna bir müddet devam edilir.

minacım yazılarak içilme yöntemi vardı ama nası yapılıyordu hatırlayamıyorum? bilgin var mı?

minacım yazılarak içilme yöntemi vardı ama nası yapılıyordu hatırlayamıyorum? bilgin var mı?

Yazılarak temiz bir kaba konur üzerine su doldurulur ve en az 21 gün içilir.

ve aynı zamanda da süre okunursa tesiri katlanarak artar.

• Like 1

Bu Güzel Konu İçin Çok Tskkurler Bu Surenin Özellikle İlk Ayetleri Kıyamet Hakkındadır

Sevgili dostlarım uzun süre sonra karşınızdayım. uzun zamandır yazamadım ve hepiniz için az önce 3 kez tekvir suresini okudum rabbim gönlünüzdeki dileklerinizi hayırlara çevirip versin inşallah. Çünkü artık tekvir suresini her okuduğumda bana burda dua eden kardeşlerimi ismini anmadan gecemez oldum. Sizden tek dileğim sevdiğime kavuşmam için bana dua etmeniz. Benim sebebim çok başka maddi değil, ailevi değil. İkimizde birbirimizi deliler gibi seviyoruz ama kavuşamıyoruz. Ayrılmayı bile denedik olmadı tekrar sevgimize rabbimize sığındık. Ne kopabiliyoruz nede birleşebiliyoruz. Tek dermanımız rabbimde... sizden tek isteğim Benim sevdiğime kavuşmam için benide dualarınızda anmanız. Ne olur duanızı esirgemeyin. Selam ve dua ile...

Sevdiğinize kavuşmanız için bu akşam halen yağan yağmurda size dua edeceğim.

Ama bu sevdiğiniz her ne ise olacak anladığım.

Dileğim Allah ı seviyor olmanızdır.

tekvir suresi büyü bozmak kötü olan şeyleri çevirmek iade etmek için okunur 3 yıldır okurum

tekvir suresi büyü bozmak kötü olan şeyleri çevirmek iade etmek için okunur 3 yıldır okurum

faydalarını gördünüz mü? gerçekten üzerinizdeki büyü ve nazar kayboldu mu?

Yazılarak temiz bir kaba konur üzerine su doldurulur ve en az 21 gün içilir.

ve aynı zamanda da süre okunursa tesiri katlanarak artar.

minacım, arapçamı yazılması gerekiyor ve anladığım kadarıyla temiz bir kağıda yazılıp sonra kaba konacak ve üzerine temiz su konacak doğrumudur....ve bu uygulama ne için yapılır bilgilendirirseniz sevinirim....allaha emanet olun