Jump to content
nurnur

Tekvir Suresi Ve Faydaları

Recommended Posts

bende sizin için 3 ihlas ve 1fatiha okudum verdiginizdua bizlerede şifa olur İnşallah sıkıntılar biter

Guest fraude

***Dilek için 'Tekvir suresi' ve diğer faydaları*** *Yeri tespit edilemeyen büyü yada sihir bu sure okunduğunda cenabı hakk mutlaka yerini bi şekilde bildirir.

*en başta rabbimizin yardımıyla büyünün etkisi bu sure okundukça kalkar.

*Yağmur yağarken okunduğunda niyet edilen şey ve murat edilen Allah'tan istenirse bi iznillah kabul olur.

*Bu sureyi okumaya devam eden dünya ve ahirette selamette olur.

Arkadaşlar bu duayı ilk bulduğumda hemen yazmak istemedim. Önce kendim denedim. Büyük şifalar gördüm. Ben size fayda gördüğüm özellikleri maddelerle yazdım. Duanın sayısı falan yok. Aynen anlattığım gibi. istediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Sizden tek isteğim, güzel yüreklerinizin dularını benden esirgemeyin... Rabbim hepimizin gönlünde olanı hayırlısıyla verecektir inşallah. Şimdiden tüm dularınız inşallah kabul olur diyorum. Selam ve dua ile....

nurnur kardeşimiz paylaşmıştı bunu arkadaşlar şuan İstanbul avrupa yakası gayet yağışlı müsait olalar Tekvir Suresini okusun bence

banada dua ederseniz çok sevinirim:)

alah bin kere razı olsun senden gönlünden geçen güzelliği allah verir inşallah

emeğine sağlık kardeim eve gider gitmez okumak istiyorum rabbimin izni ile. acaba tam oalrak kaç tane okumalıyız bir fikrin yada önerin varmı kardeşim. birde her dileğe demisin benim bildiğim sadece sihire büyüye yönelik okununca faydası görüldüğü idi. her dileğe okunuyormu. emin ol dualarımda olacaksın diğer kardeşlerim gibi.

Guest fraude
emeğine sağlık kardeim eve gider gitmez okumak istiyorum rabbimin izni ile. acaba tam oalrak kaç tane okumalıyız bir fikrin yada önerin varmı kardeşim. birde her dileğe demisin benim bildiğim sadece sihire büyüye yönelik okununca faydası görüldüğü idi. her dileğe okunuyormu. emin ol dualarımda olacaksın diğer kardeşlerim gibi.

esilam kardeşim ben bunu sitede gördüğümden beri hergece okumaya çalışıyorum şuan tam hangi kitap hatırlayamıyorum ama bir dua kitabında da yağmur (rahmet annanem asla yağmur demezdi rahmet derdi yağmur dersekte kızardı) yağarken dilek için okunduğunu okumuştum.

Allah hepimizden razı olsun ve tüm dualarımızı kabul etsin ;):)

teşekkür ederim canm amin diyorum güzel dileklerine bende daha ömnce okudum çokta severek okudum ve hissetttimde güzellikleri. bu gün bu kadar rahmet yağarken dolu dolu okunmaz mı sende dua et lütfen benim için karılıklı dualara ihtiaycımız var.

• Like 1

sağolasın kardeş. hemen okudum rabbim yağdırdığı bu rahmet gibi cümlemize rağmet eylesin şefaatinden mahrum bırakmasın.

Yüreğine sağlık canım dua için.Aynen İstanbul bugün acayip yağmurluydu halada hafif hafif var...

Selametle..