Jump to content
ecrinruya

Subliminal Gizli Telkinle Kur’an Terapisi - Kubilay Aktaş

Recommended Posts

gizlitelkinlekuranterapisikubilayaktasr1-1.jpgBilinçli davranışlarımızın çoğu aslında bilinçaltımızdaki dosyalardan çıkıyor.

Subliminal (gizli telkin) mesajlarla çocuk yaştan itibaren karşı karşıya kalıyor ve bilinçaltımızı günden güne kirletiyoruz.

Bu kitap, bilinçaltı klasörleri kısa devre olmuş ve varlığın birliği ile diyalog kurmakta ciddi sorunlar yaşayan, içsel çatışma içinde olan, çözümler aramasına rağmen yine de kalbi tatmin olmayan insanlar için hazırlanmıştır. Amacımız, kirletilmiş ve sistemi allak bullak olmuş insanımızın bilinçaltını Kur'ân, Cevşen ve Celcelutiye üçlüsüyle yeniden inşâ etmektir.

Bilinçaltı nedir, bilinci nasıl etkiler?

Subliminal (gizli telkin) teknikler nelerdir, nasıl karşımıza çıkar?

Kur'an, Cevşen ve Celcelutiye'nin bilinçaltını inşa etmekteki fonksiyonları nelerdir?

Gizli telkinle beyin ve kalbin onarımı mümkün mü?

Kubilay Aktaş, manevi ilimlerdeki yirmi yıllık deneyimini bu kitapta istifadenize sunuyor.

Guest s.reyyan

okuyan varmı bu kitabı arkadaşlar...varsa içeriği daha detaylı paylaşabilirmi

evet canım okudum ben telkin yöntemini anlatıyor ve birde telkin cd hediyeli telkin konusunu araştırıyordum ben zaten aklımdan geçiyordu neden kuranla olmasın diye hatta ablamla konuştuk nihayetinde yapılmış incelenmeye değer derim

Guest kayıtlı üye

güvenilir mi acaba ben de almak istiyorum.kuran terapisi harika olmalı.kubilay aktaş böyle bir riske gırmez dimi*ne düşünüyorsunuz bılıncaltı bu sakaya da gelmez:rolleyes:

güvenilir mi acaba ben de almak istiyorum.kuran terapisi harika olmalı.kubilay aktaş böyle bir riske gırmez dimi*ne düşünüyorsunuz bılıncaltı bu sakaya da gelmez:rolleyes:

güvenilr olduğunu düşünüyorum bir çok kaynaktan daha güvenilirdir bundan eminim araştırmak lazım fırsat bulamadım ama fırsat bulunca araştırıcam inşallah

Guest morcicek

kitapla birlikte verilen subliminalleri dinleyen var mı ?

kitapla birlikte verilen subliminalleri dinleyen var mı ?

Bende var.kitabıyla verilmişti cd.müzik altına gizlenmiş kur'an ayetleri var.ses açıldığında belli oluyor çok derinden.Hangi ayetin neye faydası varsa,ihtiyaca göre hazırlanıyormuş cd ler.

Guest eoliss

Okunmaya değer gibi görünüyor.

Guest perfect

Hiç bir çalışma sonuç vermiyor mu? Çekim de başarılı olamıyor musunuz? Negatiflerden kurtulamıyor musunuz? İşte çözüm burda: Siz dinleyin bilinçaltınız gerekeni yapsın:)

http://www.kubilayaktas.com/index.php?cID=5_9

Belki sitede vardır ama ben göremedim.

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum mod arkadaşlar ilgilenirlerse sevinirim.