Jump to content
Guest mucizem

Subhanallahil Azim Estağfurullah

Recommended Posts

Guest nurmelek
ya yemin ederim dememiştir belki Allah yada Peygamber efendimiz ama hani bu duayla dilek dileyenin duasını kabul ederim dileğini gerçekleştiririm demiştir. güçlü etkileyici bi dua anlamında sözler kullanmıştır belki. olamaz mı?

katiliyorum sana arkadasim kesinlikle duanin etkisini vurgulayici manada demistir bu kardes... sagolasin paylasimindan dolyi..

subhanallahi ve bi hamdihi subhanallahil azim ....diyerek Allahı tesbih etmek elbetteki bir çok kapıları açıcak,duaların dileklerin kabul olmasına vesile olucaktır.

vallahi (Allahı şahit göstermek) verecegim demek sanırım yalnış bir tabir olmuş.mucizem onu mutlaka dileginiz olur anlamında kullanmak istemiş.

işin o kısmıyla ilgilenmek yerine okunan duayla ilgili yorumlarınızı yaparsanız konu amacına ulaşmış olucak.

söylediklerine yürekten katılıyorum İncisel kardeşim.Ve mucizem Allah senden razı olsun arkadaşım ki bizlerle paylaştın.Yüreğine sağlık ayrıca babanın dönmesine ne çok sevindim anlatamam.Selametle...

Estağfirullahe'l-azim, ellezi la ilahe illa hüve'l-hayye'l-kayyume ve etübi ileyhi Sübhanehu... (Hayy Kayyum olan Büyük Allah'tan bağışlanmamı diler, o Sübhana tevbe ederim)

arkadaşlar emin deilim ama arapçası bu galiba.türkçe anlamına en uygun bu oluyo google yazdım bu çıktı.

evet turkcesınımı okudunuz da oldu yoksa dıger arkadasın yazdıgı arapca olanımı

Guest fındıkkurdu

konuyu açan arkadaş türkçesinden okumuş aura

bende bişey sorsam biz kaderimizi bilmiyoruz allah biliyor bu dua kaderi değiştirir dimişsniz benim istediğim şey kaderimde zaten varsa ben duayı okuyunca zaten kaderimde olduğu içiin kabulmü olur yada tersmi teper

Guest iman

bu güzel dua için teşekkürler öncelikle. ben de şöyle duymuştum. allah ü teala gecenin son üçte birinde yok mu dua eden duasını kabul edeyim dermiş. saat olarak sabah ezanına yarım saat kala çok makbul bir saat . dileğin aynı gün kabul olması da neden olmasın. ama herkes de bunu beklememeli bence. ben de deniycem inşallah. bu arada caps lock tuşum bozulmuş diye büyük harf kullanamıyorum.

Guest ebrus

selam, dua nerde anlamadim ne diycez tam olarak?