Jump to content
Guest mucizem

Subhanallahil Azim Estağfurullah

Recommended Posts

Guest eminetan

mucizem, duana devam ediyorum hiç bırakmadım, bunu sadece bir dilek için okuyorum, Allahım kabul eder İnşallah...

Guest Cesur
sabah namazından önce azim olan allah sübhandır allahtan mağrifet talep ederim çekin bir tesbih dolusu,abdestli olarak sonra isteyin,RABBİM her dilden anlar ister arapça ister türkçe okuyun.dua kaç günde kabul olur isteyen kulu veren rabbi o sizin aranızda ben çok darda kaldığımda her okuyuşumda aynı gün olmuştur.İşin sırrı ümitte teslim olmakda siz kula yakışır şekilde edeple teslimiyetle dua ederseniz fırevunun duasını bile veren RABBİM sizi duymaz mı?

canım sağol allah razı olsun.

Guest mucizem

amin inşallah hepimiz muradımıza kavuşuruz

Guest buucuuu

Merhaba arkadaşlar ve Mucizem

Çok etkilendim bu duadan.. Bu siteye yeni üye olanlardanım.

Ama ben geldim siz yoksunuz? Nerdesiniz?

Devam ediyor musunuz bu duaya.

1 ay olmuş. Geç kalmışım konuya

Guest bahse

herkes kendisi okuor cnm toplu okuma değil..bişey sorabilirmiyim ben namaza kadar bekliorum bazen uyumadanda bu duayı okuyabilirz değilmi?

Guest Sevecen
amin inşallah hepimiz muradımıza kavuşuruz
ALLAH razı olsun arkadaşım

--------------------

herkes kendisi okuor cnm toplu okuma değil..bişey sorabilirmiyim ben namaza kadar bekliorum bazen uyumadanda bu duayı okuyabilirz değilmi?
Tabiki okunur arkadaşım o saat dua ve dileklerin kabul saatidir

Guest yıllar

sağol dua için güzel kardeşim.

Guest emine84

cok guzel dua arkadaslar bende kisa zamanda okuyacam insallah dualarimiz kabul olur ....cogu arkadasimiz bu duayi okuyacagini yazmis acaba okuduktan sonra gelisme oldumu olan arkadaslar varsa allah rizasi icin bizlerle paylassin

ben bu duaya çokk ınanıyorummm butun dualara ınanıyorum tabıkı ama bu dua cok etkılı

Guest Cesur

mucizem sormak istediğim bir şey var ben bu duayı kaç gundur yapıyorum yanlız bırden fazla dılegım var hepsı için okuyorum her dılegım için 100 adet okuyup hacetımı söluyorum acaba tek bır hacet için mi olmalı yanı gecede sadece bır dilek içinmi okunmalı ??bilmiyorum ne kadar anlamlı sordugu şey kusuruma bakma.cevabını bekliyorum?