Jump to content
Guest mucizem

Subhanallahil Azim Estağfurullah

Recommended Posts

Guest Melinda
bende bişey sorsam biz kaderimizi bilmiyoruz allah biliyor bu dua kaderi değiştirir dimişsniz benim istediğim şey kaderimde zaten varsa ben duayı okuyunca zaten kaderimde olduğu içiin kabulmü olur yada tersmi teper

bence kabul olur neden ters tepsinki. sonuçta bu dua gerçektende insanın kaderini değiştirecek güçte bi duaysa (yani Allah isterse tabiki değiştirir yanlış anlamayın söylediğim şeyi de )sen benim kaderimi baştan yaz diye duayı okumucaksın heralde. sadece ne istiyosan onu söylüceksin. kaderinde varsa zaten olur diye düşünüyorum.

Guest ecee

paylasımın icin tskler arkadasım ama bende bole konularda Allah'ı sahit gostermek yada bu duayı oku mutlaka olr Allah kesin kabul edr falan yazılarına hem kızıorum hemde katılmıorum cunku duan kabul olucaksa 3 ihlas 1 elham okursanda kabul olr 21 tane besmele ceksende..kimin duasının nezaman kabul olup olmucagını Allah tan baska kimse bilemez..burdada bunu yazarken okadar buyuk bi duaki okuyanın duası kabul olr Allah duasını geri cewirmez demek istedin heralde ona bende katılıorum..ayrıca emegine saglık bu duanın ne kadar buyuk bi dua oldugunu biliorum we bizim le paylastıgın icinde tekrardan tskkler..

Guest mucizem

toplu cevap vereyim yemini var peygamber efendimizin sözleriyle yazıyordu kitapta.ister azim olan allah sübhandır deyin.ister arapçasını okuyun,RABBİM her dilden anlar yeterki yürekten dua edin,ben şüphesiz yaklaştım hepimizin yüreğindeki dilindeki niyet rabbime ayandır.Dikkat çekmek için yazmadım 15 yaşında kitabtan okuduğum bilgiyi denediğim faydasını gördüğüm duayı sizlerle paylaştım.Şu an o kitabı bulamadığım için size şu kitap diyemiyorum.sadece pamuk yayınlarıydı en çok bu şüpheden kaybediyoruz,acaba doğrumu?duam kabul olur mu?ALLAH benim duamı kabul etmiyor?atın bir kenara şüpheleri rabbim sensin senden baişka sığınağım yok de çek tesbihini eminim sizde muradınıza erersiniz.

--------------------

Guest elma şekeri

ayy içim bi hoş oldu bi sewindim okuduklarıma :) bende yapcamm :) inşallah Rabbim kabul eder..kaderi zaten sadece dua değiştirimiş :) o dua bu duıa sanırım :) yuppiii :D:D

Guest fairytale
sabah ezanı okunmadan yarım saat önce kalkın abdest alın kıbleye karşı 100 defa Azim Olan ALLAH Sübhandır ALLAH'tan Mağfiret Talep Ederim Deyin.Bu dua kaderinizi değiştirir,alın yazınız da olmasa bile rabbim vereceğine yemin etmiş

--------------------

tam 3 kere denedim aynı gün muradıma erdim,ama ne olur kötü emellerde kullanmayın,zira bende duayı verdiğim için bende vebale girerim.O yüzden şu ana kadar söylemedim,inşallah bana da dua edersiniz kardeşim

Allah razı olsun kardeşim çok sağol.yalnız kafama takılan bir şey var.Mağfiret mi(yetenek,beceri) ? Mağfiret mi(tövbe,günahların affı) ? olacak.bi açıklarsan çok sevinirim...

Guest mucizem
Allah razı olsun kardeşim çok sağol.yalnız kafama takılan bir şey var.MAĞRİFET Mİ(yetenek,beceri) ? MAĞFİRET Mİ(tövbe,günahların affı) ? olacak.bi açıklarsan çok sevinirim...

aynı sözü iki kez yazmışsın bakın sabah namazına yarım saat kala kalkın abdest alın tesbihi elinize alın niyetinizi tutup AZİM OLAN ALLAH SÜBHANDIR,ALLAHTAN MAĞRİFET TALEP EDERİM diye çekiyorsunuz sonunda dua ediyorsunuz ben bu dua ile 3 muradımı elde ettim.duanın içeriği zaten açık allahı tesbih edip af diliyorsunuz.Ah keşke dualarımızda da bu derece titiz olsak şüphe etmeden duanızı edin ha niyetin hakkında hayırlı değildir vermez,öylesine dua etmişsindir kabul etmez.Onu bilemem ben candan dua ettim göz yaşıyla rabbim babam ölüyse ölüsünü diriyse kendisini dedim getir rabbi dedim gözümde yaşla uyumuştum 5 saat sonra babamdan haber aldım bizzat babam gelmişti.İhlasla yaklaş inan o kapıdan boş dönmezsin firevun bile boş dönmemiş kardeşim

Guest mucizem

Ben teşekkür ederim arkadaşım

Guest mucizem

duada tesbih çekmede sakınca yok namaz kılamazsınız o durumda kuranı kerim okuyamazsınız