Jump to content
Guest mucizem

Subhanallahil Azim Estağfurullah

Recommended Posts

Guest cansut

eline sağlık

Guest mavis84

arkadaslar bu duayi okuyupta sonuc alan arkadaslar var mi?lutf yazar misiniz?

Guest papatya83

türkçesinimi okuyacaz ?

Guest per!

bence arapçasını oku, okurken de aklına türkçe anlamını getir. ben de denemiştim..

Guest papatya83

arkadaş türkçesini okudum demiş.ikisi de oluo sanırım.sen denemişsin sonucunu gördünmü peki?

Guest per!

Canım her duanın bir sonucu var ama niyetim açısından bir gelişme göremedim. Başka şekillerde kabul oldu demek ki..

Guest gardenya

Subhanallahi ve bi hamdihi subhanallahi azim estağfirullah.(İstiğfar duası yani tövbe duası)Bu duanın çok büyük bir dua olduğunu biliyorum ama ben boş zamanlarımda çekiyordum.Böyle bir vakitte yapıldığını bilmiyordum ama tabiki bazı duaların edildiği vakitin çok önemli olduğunu okuduğum kitaplardan biliyorum.Zaten Cenabı Allahın Kuranı kerimde bir ayette açıklamasını okumuştum kim diyor tan vakti uykusunu bölüpte bana içten dua ederse ben o kulumun ellerini geri çevirmekten haya ederim diyor Cenabı Allah Rabbim bize o kadar güzellikler vermişki ama biz malesef okuyoruz olmayınca olmadı aman bırakalım diyoruz.Sabır göstermiyoruz hemen olsun bazen bazı dileklerimiz bizim için hayırlı olmaya bilir baktıkki olmadı sabırsız olmayalım zaten hayırlısı ile diyoruz Kurban olduğum Allah bizim için neyin hayırlı neyin hayırsız olduğunu bizden çok daha iyi biliyor o yüzden ne olur sabır edelim.Bazen hepimizin sınavları vardır sınavlar sadece okullarda değildir Cenabı Allahında sınavı vardır kullarını dener acaba ne kadar kulum bana sabır gösterecek diye bizim ona ihtiyacımız var onun bizim dualarımıza ihtiyacı yok.Birde şu var biz ne zaman sıkışırsak dualara sarılıyoruz dualarımız kabul olunca artık oldu deyip bırakıyoruz.Lütfen Allahı her zaman zikr edelim.Allaha emanet olun.

Guest cansut

arkadaşlar sabah ezanı kaçta okunuyor istanbulda

Guest gardenya

Sabah ezanı 04.25 de okunmaya başlıyor