Jump to content
Guest mucizem

Subhanallahil Azim Estağfurullah

Recommended Posts

Guest posayy

bende dayanamadım işyerinde okudum yüz tane Allahım inşallah kabul eder çok sağol mucizem Allah senden razı olsun sayende dileklerimize kavuşacaz inşallah

--------------------

peki bu duada sadece tek dilek dilemek mi gerek yoksa birbiriyle bağlantılı iki üç dilek dileyebilir miyiz?

bu istigfardır din kardeşlerim tövbedir 100 kez okunmalı ardından yüzkez peygamber efendimize salavat şerif okuyabildigimiz kadar yüzden az olmuycak hangisini bilirseniz farketmez hepsinin başında besmele çekiyoruz elimizde tespih olursa şaşırmayız kaç tane okudunuzu

allahüm salli ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ve selim bu da olur internette slavat şeriflere bakın kuvvetli olanlarıda vardır hadislerde geçer

ardından 3 ihlas 1 fatiha şerif ardından en az yüz gene 1000 de olur beşbinde sabrınıza kalmış gene 3ihlas 1fatiha ardından muhammed s..a.v efendimize ailesine hediye ediyoruz

sonra dünya nefis arzularından uzak dilek ediyoruz 4rekat teehecüt namazı kılar fecir de bol bol kelimei tehvid ile sabah namazına kadar eda eder sabah namazını kıldıktan gene ardından bunu uygularsanız çok kuvvetlenir ama dedigim gibi dünyavi istek olmuycak sevgili aşk para pul mal kıdem makam ne aklına gelirse sadece iyi amel olsun gerçekleşir allah senin eksiklerini görür giderir senin bişey dilemene gerek yok içinden geçenide bilir geçirmene gerek yok o yapar siz sadece karşılıksız bişey beklemeden yapın ramazanda bol bol yapın sahurda sabah ezanına kadar görüceksiniz degişimleri

bayanlar özellikle dikkat etsin elleri yüzleri hariç heryeri avret yerleridir kapalı olmalıdır sıkan vucut hatlarını gösteren dar elbiseler giyinmemelidir mutlaka ayaklarını göstermeyen çorap giyinmelidir türpan takmaları lazımdır.. hepsi namazın kabulü için

erkeklerde göbekden diz kapagına kadar örtmelidir sırtınız açılsa egilirken namaz gider dikkat edin o yüzden

herşeyden önce bir ilmihal alıp namaz abdest gibi şeyleri kabulü ve bozan şeylere göz atmanız gerek

ömer nasuhi bilmenin ilmihali meşhurdur googledan pdf veya txt olarak indirelebilir para vermenize gerek yok

ALLAH c.c razı olsun ismail ağa bu şekli en güzeli hatırlattığın için sağol slmlr .:)

ALLAH c.c. sendende razı olsun mucizem sevgiler slmlr .:)

Guest Kavtin

44 sayfa olmuş ama hala Esteğfurullah ?!?! mod arkadaşlardan rica etsem düzeltilebilir mi? Estağfurullah yokuşu gibi gelen geçen yazmış :D

kaynağı nedir arkadasım

Müftülük dedi ya,yalan yanlış şeyler mi söylüyo da kaynak istiyorsun.

Guest Kavtin

Kaynak istemesi en doğal hakkı.Burası internet alemi her bilgi güvenilir diye bir kaide yok.Azarlamanıza ise hiç lüzum yok

Kaynak istemesi en doğal hakkı.Burası internet alemi her bilgi güvenilir diye bir kaide yok.Azarlamanıza ise hiç lüzum yok

Yapılışı doğru olmayabilir.Yazılışında yanlış olup olmadığını öğrenebilir.Moderatörler ona zaten uyarıyolar.

Guest posayy

ben okudum ama hala bi gelişme yok hala bekliyorum Allah'ımın izniyle kabul olur inşallah