Jump to content
Guest mucizem

Subhanallahil Azim Estağfurullah

Recommended Posts

Subhanallahil Azim Esteğfurullah

sabah ezanı okunmadan yarım saat önce kalkın abdest alın kıbleye karşı 100 defa Azim Olan ALLAH Sübhandır ALLAH'tan Mağfiret Talep Ederim. Deyin.Bu dua kaderinizi değiştirir,alın yazınız da olmasa bile rabbim vereceğine yemin etmiş

--------------------

tam 3 kere denedim aynı gün muradıma erdim,ama ne olur kötü emellerde kullanmayın,zira bende duayı verdiğim için bende vebale girerim.O yüzden şu ana kadar söylemedim,inşallah bana da dua edersiniz kardeşim Subhanallahil Azim Estafurullah arapçası budur özel müftüye açıp sordum

Valla ALLAHTAN isteniyor sonucta ve erken saatlerde isteniyor,inanirim ki Rabbim geri cevirmez Dualarimizi..

Emegine saglik Kardes..

Guest handekuka
sabah ezanı okunmadan yarım saat önce kalkın abdest alın kıbleye karşı 100 defa Azim Olan ALLAH Sübhandır ALLAH'tan Mağfiret Talep Ederim. Deyin.Bu dua kaderinizi değiştirir,alın yazınız da olmasa bile rabbim vereceğine yemin etmiş

--------------------

tam 3 kere denedim aynı gün muradıma erdim,ama ne olur kötü emellerde kullanmayın,zira bende duayı verdiğim için bende vebale girerim.O yüzden şu ana kadar söylemedim,inşallah bana da dua edersiniz kardeşim Subhanallahil Azim Estafurullah arapçası budur özel müftüye açıp sordum

merhaba paylaşımınız için tşkr ederim bişey sormak istiyorum bu duayı erkek arkadaşım için biten ilişkim için okusam olur mu sizce :(

haklısın mucizem...buradaki arkadaşların genel sorunu bu bence...

sürekli olarak açılan her başlığın altında sen denedin mi, böyle mi uygulayacağız, sen de oldu mu, böyle yapsak olur mu, ben anlamadım, kaç defa okudun, faydasını gördün mü, kaç günde gördün...

zaten olaya bu gibi düşüncelerle başlandığı için, beyin kalp ve bütün benlik allah'a yalvarmaktan uzak, dileğine ona kavuşayım, buna kavuşayım, dertlerim bitsine odaklı olduğu için, hiç bir sorununuz çözüme ulaşmıyor... önce inanç ve teslimiyet yok çünkü

sanmayın ki dert sadece siz de var... ama bu şekilde çözüme ulaşamazsınız ki...

şu son 1 yıldır yaşadıklarımı bi bilseniz... hem maddi hem manevi... ben neden bu sitedeyim sanıyosunuz...

her konuyu okudum her başlığı inceledim ve önce inancıma sonra da mantığıma güvenerek bazı konuları tamam işte bu diyerek uyguladım, acabalardan sayılardan ritüellerden uzak ama temiz bir kalp ve inançla... ve buradaki mod arkadaşlarımızdan bazıları ve de smod'umuz az çok sorunlarımı biliyor ve şu son 2 aydır yaşadığım mucizeleri de...

kısacası demek istiorum ki eğer allah'a inanıyorsanız, ki inandığınızı biliyorum o zaman nolur kafanızdan şu saçma sapan kuşkuları acabaları atın... bakın o zaman herşey nasıl da değişecek...

burada konu açan arkadaşlarımız tüm iyi niyetleriyle ve inanarak açıyor... siz de benim yaptığım gibi yapın.. okuyun ve inancınız ve mantığını doğrultusundaysa okuyun tam bir teslimiyet ve inançla okuyun...

büyü konusu açanları da kınamayın sonuçta ortak bi platform, dileyen yapar dileyen yapmaz... o konuya girmiyorum onun mutlaka ritüelleri vardır uyulması gerekir falan...

ama kuran'dan ayetler salavatlar dualar söz konusu olduğun da lütfen denedin mi oldu mu faydası var mı gibi sorularla ne kendi beyninizi ne başkasının beynini bulandırmayın...

mesela ben bu konuda arkadaşımızın önerisini de uyguladım ama sayıya takılmadım, beynimi sayıya değil duaya odakladım... belki 20 okudum belki 25 ama asla 100 okumadığımı biliorum

güzel bir yorum olmuş....

Arkadaslar,

bu tespihi ben her sabah namazdan evvel 100 kez okurum. Cok faydalidir okuyun. Hic birakmayin....

sevgili cangirl, ben de okuyorum ama sabah namazindan sonra... oncesinde okunmasi daha mi makbuldur?

Slm özge_72 arkadasim,

hatirladigim kadar bi kitapta yaziyordu günes dogmadan evvel okunursa diyerek yani sabah namazinin vaktinin evveli olmus oluyor....

Guest werve

allah razı olsun rabbim hepimizin duasını kabul etsin.........

Ya arkadaşlar ben iki gündür bu tespihi yapmak için uyanmak istiyorum ama iki sefer de uyanamadım,üstelik yatmadan önce uyanmak için 3 kevser okudum,hatta alarm bile kurdum ama hep seher vakti geçtiğinde,ezan ve namaz bittiğinde uyanıyorum,üstelik alarm sesini bile ne zaman kapatmışım hatırlamıyorum,acaba Allah mı izin vermiyor bu duayı etmeme yoksa şeytan mı engelliyor beni ne dersiniz,bugün yine uyanmaya çalışacağım,ısrarcı olmak lazım bence:) umarım uyanırım,lütfen benim için dua edin de bu sabah uyanabileyim