Jump to content
Guest mucizem

Subhanallahil Azim Estağfurullah

Recommended Posts

Guest tans
aynı sözü iki kez yazmışsın bakın sabah namazına yarım saat kala kalkın abdest alın tesbihi elinize alın niyetinizi tutup AZİM OLAN ALLAH SÜBHANDIR,ALLAHTAN MAĞRİFET TALEP EDERİM diye çekiyorsunuz sonunda dua ediyorsunuz ben bu dua ile 3 muradımı elde ettim.duanın içeriği zaten açık allahı tesbih edip af diliyorsunuz.Ah keşke dualarımızda da bu derece titiz olsak şüphe etmeden duanızı edin ha niyetin hakkında hayırlı değildir vermez,öylesine dua etmişsindir kabul etmez.Onu bilemem ben candan dua ettim göz yaşıyla rabbim babam ölüyse ölüsünü diriyse kendisini dedim getir rabbi dedim gözümde yaşla uyumuştum 5 saat sonra babamdan haber aldım bizzat babam gelmişti.İhlasla yaklaş inan o kapıdan boş dönmezsin firevun bile boş dönmemiş kardeşim

kardeşim Allah ne muradın varsa versin bende bu gece deneyecegim dedigin gibi inşallah içtenlikle hayırlısını istemek çok önemli dilegim olmasada Allahın adını anmak bile yeter bagıslansam yeter

Guest mokil

bende günlerdir buradaki yorumları okuyorum ve bugün sonuncu sayfaya geldim şükür,ama tarihe baktımda en son mart ayında yorumlar yapılmış ve daha kimseden ses çıkmamış,duaları okuyupta faydasını görenler yazsa ne güzel olurdu bence,mucizem Allah senden razı olsun,güzel bir dua gerçekten ,mucizem konuyu açan olarak bi yorum yapsan,yada sana özel mesajlarda duam kabul oldu diye yazanlar oldumu acaba ??

ben bu gece okuyacağım ..

inşallah olacak ve ben burdan yazacağım..

rabbim, kabul edilmeyecek duayı vermesin dilimize .

amin inşallah.

--- Sonraki mesaj ---

sevgili werve inşallah,duan kabul olur bize de burdan yazarsın sevincini.

ALLAH 'a tüm içtenliğimle yalvarıyorum , nasıl istiyorsan öyle versin sana ALLAH'U TEALA amin..

dileğin kabul ve makbul olsun sevgiler

Bende okudum bu duayı bir kere aynı gün duamın bereketini buldum elhamdülillah . zaten hergece ALLAH c.c. kullarına seslenerek yokmu tevbe eden af edeyim yokmu rızık isteyen vereyim diye buyuruyormuş biz gecenin en betketli anında uyuyoruz her geceyi değerlendirmek lazım diye düşünüyorum kendi adıma söylüyorum çok tenbelim çok .:lazy::lazy:

arkadaşlar şlimdi kafam karıştı duanın tamamı bumu ''Azim Olan ALLAH Sübhandır ALLAH'tan Mağfiret Talep Ederim'' yani, yukarıdaki gibimi okuyucaz yoksa yukarıdakininyarısını mı okuyucaz?şimdiden teşekkürler.

Guest yasem

okudum dileğimi diledim ben de teşekkürler

gelişme henüz yok ama bekliyorum çok huzurlı hissettim okurken ve aklıma en ufak bi şüphe kötü düşünce gelmedi