Jump to content
Guest mucizem

Subhanallahil Azim Estağfurullah

Recommended Posts

Cnm Ozel gunde oookunurmu BU dua ?

ben özel günlerde okumuyorum sabah namazindan evvel hemen 100 adet cekiyorum. Bir dua kitapta yaziyordu fazileti hakkinda rizik atimi imsak ile sabah namazi arasi bu tesbihi 100 kere cekmekle olur... Okuyun sizde faydalanin..

dua için teşekkürler.dualarımızda hayırlısını dilemek, istediğimiz bişin hayırlısını dilemek daha iyidir bence dilediğimiz şeyin hayır mı şermi old bilmioruz sonuçta,allah hepimisin dualarını hayırlısıyla kabul etsin amin:)

adamın biri resululaha geldi ve dünya benden yüz çevirdi elim çok daraldı diye yoksullugundan şikayet etti

resulu ekrem:meleklerin duası ve insanların tesbihi gibi tesbih etmiyormusun? herkes bu sayede merzuk olur buyurdu

adam o tesbih hangisidir diye sual edince resulullah s.a şöyle buyurdu

her sabah vakti namazdan evvel 100 (yüz) defa "subhanallahi ve bi hamdihi subhanallahil azim " de dünya mütevazi bir şekilde sana teveccüh eder aynı zamanda her kelimesinden allah bir melek taktir eder ve kıyamete kadar senin için tesbih eder buyurmuştur

kaynak: ihyau ulumu-d din

İMAM GAZALİ

ALLAH razı olsun

--- Sonraki mesaj ---

sabah ezanı okunmadan yarım saat önce kalkın abdest alın kıbleye karşı 100 defa Azim Olan ALLAH Sübhandır ALLAH'tan Mağfiret Talep Ederim. Deyin.Bu dua kaderinizi değiştirir,alın yazınız da olmasa bile rabbim vereceğine yemin etmiş

--------------------

tam 3 kere denedim aynı gün muradıma erdim,ama ne olur kötü emellerde kullanmayın,zira bende duayı verdiğim için bende vebale girerim.O yüzden şu ana kadar söylemedim,inşallah bana da dua edersiniz kardeşim Subhanallahil Azim Estafurullah arapçası budur özel müftüye açıp sordum

Allah razı olsun her iki üyemizdende

yaa arkadaşlar nolur biriniz bana bir yol gösterin çok sevdiğim birinden ayrıldım yaklaşık 2 aydır ayrıyız barışmak için internette buldugum herşeyi denedim.. ama ters tepti şimdi faceden bile engelledi beni.. nasıl dua edeceğimi bilemez durumdayım.. bir yerde 41 yasin var bir yerde besmele şerif bir yer de kenzül arş duası bir yerde en'am duası.. hepsini de yapmak istiyorum.. ama tek birini yapın diyo cogu insan.. ama benim dayanacak gücüm kalmadı.. dualarla kafayı yiyeceğim

SEZENN sen dualarını oku ama illa barışalım deme lütfen,hakkımda hayırlı ise barışalım değilse hayırlı olacak insanı karşıma çıkar,onu unutmama yardım et Rabbim de..şuan ki ruh halinle yanlış isteklerde bulunma canım,biraz akışına bırak..içinden geliyorsa hepsini birden oku ama sakin sakin oku stres yapma..

yaa arkadaşlar nolur biriniz bana bir yol gösterin çok sevdiğim birinden ayrıldım yaklaşık 2 aydır ayrıyız barışmak için internette buldugum herşeyi denedim.. ama ters tepti şimdi faceden bile engelledi beni.. nasıl dua edeceğimi bilemez durumdayım.. bir yerde 41 yasin var bir yerde besmele şerif bir yer de kenzül arş duası bir yerde en'am duası.. hepsini de yapmak istiyorum.. ama tek birini yapın diyo cogu insan.. ama benim dayanacak gücüm kalmadı.. dualarla kafayı yiyeceğim

Arkadasim Bol Bol yasin Oku ama Okumaya basladigin da ve bitirdiginde Namaz kil allah rizasi icin.....2 rekat yasin Getirdigi hersey hayirli ve Kalicidir.... Benim tecrubem...

SEZENN sen dualarını oku ama illa barışalım deme lütfen,hakkımda hayırlı ise barışalım değilse hayırlı olacak insanı karşıma çıkar,onu unutmama yardım et Rabbim de..şuan ki ruh halinle yanlış isteklerde bulunma canım,biraz akışına bırak..içinden geliyorsa hepsini birden oku ama sakin sakin oku stres yapma..

cevabın için teşekkür ederim ama çok acı çekiyorum, nefes alamıyorum yemek yiyemiyorum hep aklımda acaba hangi duayı etsem hangisi kabul olur en kısa zamanda hep bu sorular var kalbimi ferah tutamıyorum

--- Sonraki mesaj ---

Arkadasim Bol Bol yasin Oku ama Okumaya basladigin da ve bitirdiginde Namaz kil allah rizasi icin.....2 rekat yasin Getirdigi hersey hayirli ve Kalicidir.... Benim tecrubem...

selin dün gece en'am süresine başladım acaba bıraksam da yasin süresine mi başlasam ? ikisi ni beraber okusam bi sakıncası olur mu?