Jump to content
Guest mucizem

Subhanallahil Azim Estağfurullah

Recommended Posts

sabah ezanı okunmadan yarım saat önce kalkın abdest alın kıbleye karşı 100 defa Azim Olan ALLAH Sübhandır ALLAH'tan Mağfiret Talep Ederim. Deyin.Bu dua kaderinizi değiştirir,alın yazınız da olmasa bile rabbim vereceğine yemin etmiş

--------------------

tam 3 kere denedim aynı gün muradıma erdim,ama ne olur kötü emellerde kullanmayın,zira bende duayı verdiğim için bende vebale girerim.O yüzden şu ana kadar söylemedim,inşallah bana da dua edersiniz kardeşim Subhanallahil Azim Estafurullah arapçası budur özel müftüye açıp sordum

Bütün sayfaları tek tek okudum ama herkes bişey yazmış :S

100 kere türkçe olanı mı okumak gerek yada arapçası hangisi doğrudur bikaç farklı şekilde yazılmış...

“SübhânAllahi ve bi-hamdihi sübhânAllahil-azîm”

Anlamı: “Allah’ı, ona hamd ederek tesbih ederim, büyük Allah’ı tesbih, ederim”

Arastirdim anlami boyle cikdi

ama arkadas yazdigi anlam ; Azim Olan ALLAH Sübhandır ALLAH'tan Mağfiret Talep Ederim.

simdi ben hangisini okumam daha dogru

ve talep yerine istemek daha guzel degilmi ?

İstemekle talep etmek aynıdır.Tesbihattır bu Anlamını bilerek Arapça okumak en güzelidir.Bitince içinizden geldiği gibi Türkçe dua edersiniz.Sabah namazından sonra okunan çok etkili çok makbul bir tesbihat.

• Like 1

edibenur, 11.03.2009 - 11:14 yazdı:

her sabah vakti namazdan evvel 100 (yüz) defa "subhanallahi ve bi hamdihi subhanallahil azim " de dünya mütevazi bir şekilde sana teveccüh eder aynı zamanda her kelimesinden allah bir melek taktir eder ve kıyamete kadar senin için tesbih eder buyurmuştur

Subhanallahi ve bi hamdihi subhanallahil azimi  ve bi hamdihi  Estağfirullah el aziym ve etübü ileyh devamlı okur evvelAllah faydasınıda görürüm,

Guest mucizem, 11.03.2009 - 09:25 yazdı:

sabah ezanı okunmadan yarım saat önce kalkın abdest alın kıbleye karşı 100 defa Azim Olan ALLAH Sübhandır ALLAH'tan Mağfiret Talep Ederim. Deyin.Bu dua kaderinizi değiştirir,alın yazınız da olmasa bile rabbim vereceğine yemin etmiş

Sevdiğim birisinin vesilesi ile 100 defa Azim Olan ALLAH Sübhandır ALLAH'tan Mağfiret Talep Ederim 4 gündür okuyordum ki yaşadığım kolaylığı paylaşmak istedim..

Hastaneleri bilirsiniz özellikle Ankarada muayene olunur tahlil istenir sonuçlar için ayrı bir randevu derken uzar gider küçük bir hastalık için 1 hafta hastaneye gider gelirsiniz. uzatmayayım sonuç göstermek için randevu almaya gittim karşıma dr. çıktı dedim ultrasona girdim sonuç gösterecektim dedim Dr.  geç teyze odanın önüne geliyorum ben dedi, geçtim odasının kapısında beklerken geldi gir içeri dedi baktı sonuç temiz geçmiş olsun dedi gönderdi halbuki ogün randevu verir şu gün gel derdi. yani hemen sonuç aldım.. Rabbim büyük başkada birşey demiyorum. Vesile olanında sıkıntısı tez vakitte geçer gönül muradı gerçekleşsin biiznillah.... 

Edited by hacersş
  • Like 1

hacersş abla Türkce olarakmi 100defa okudunuz yani sizin kirmiziyla yazdiginiz yerimi sadece okudunuz?sevgiler

• Like 1

songuz, 2 dakika önce yazdı:

hacersş abla Türkce olarakmi 100defa okudunuz yani sizin kirmiziyla yazdiginiz yerimi sadece okudunuz?sevgiler

Evet,

devamlı okuduğum bu;

Subhanallahi ve bi hamdihi subhanallahil azimi  ve bi hamdihi  Estağfirullah el aziym ve etübü ileyh devamlı okur evvelAllah faydasınıda görürüm,

4 gündür okuduğumda bu;

100 defa Azim Olan ALLAH Sübhandır ALLAH'tan Mağfiret Talep Ederim 

Edited by hacersş
  • Like 3
  • Thanks 1