Jump to content
Guest mucizem

Subhanallahil Azim Estağfurullah

Recommended Posts

konuyu açan kim benim,duası kabul olan kim oda benim denemedikçe bilemezsiniz.Madem benim konumu okudunuz yarım saat uykunuzdan feraget edin deneyin ne kaybedersiniz?Şu şunu dedi bu bu bunu dedi kardeşim benim konumda,benim fikrim geçerli aaaa yetti ya valla çıldırttınız beni

selam mucizem, Allah razi olsun senden $ekerim, sen cok iyi bir insansin burada sir payla$tin ama mahlesef anlayan yok icerde. Olsun canim, sana bir sorum var, Duanin arapcasi var mi, beni bilgilendirirsen cok sevinirim, Allah gönlüne göre versin ve bütün dualarini kabul etsin.

Guest mucizem

duamı denemek istiyorsan 100 kez azim olan allah sübhandır allahtan mağrifet talep ederim dersin abdestli olarak duanı edersin sabah ezanından yarım saat önce.benim terkibim bu lütfen artık bu konuyu dağıtmayın

Guest mucizem
mucizem sana yazdigimi okudun mu

ne yazmıştınız?

--------------------

arapçasını hatırlamıyorum 15 yaşında türkçe mealini ezberlemek kolay gelmişti yalan olmasın şimdi

Guest Kuzey

Peki bir soruda ben sorayım.

Vallahi: Allah şahidimdir, tanığımdır anlamında yemin. Allah (c.c) kimin üzerine etmiş bu yemini. Başlık için söylüyorum.

Guest mucizem

peygamber efendimiz söylediğine göre ona etmiştir,size de özelden yazdım lütfen başlığı değiştirirmisiniz diye sizde soruyorsunuz.Beni eleştireceğinize duayı deneseniz belki muradınız olurdu sizde bana allah razı olsun diyecektiniz.

--------------------

kimseden teşekkür beklemiyorum,eleştiride istemiyorum bu duadır ister okursunuz ister okumazsınız.Tartışılacak bir konuda yok ortada,sadece dua dua dua bugün müftüyü aradığımda nerden buldun bu duayı çok büyük duadır bu dedi

mucizem arapçasını vermişsin ALlah razı olsun.Ben dün gece daha doğrusu bu sabah okudum türkçesinden Allah kabul etsin.Arapçasını merak ediyordum çok iyi olmuş sorduğun.Tekrar teşekkürler cnm

Guest mucizem

rica ederim müftü nerden buldun bu duayı büyük bir duadır dediğinde aslında elimde hazine olduğunu farkettim gece gündüz okuyacağım inşallah benimde sizinde rabbim dualarımızı kabul etsin

Guest aysuncuk

emegınıze saglık sizin içinde dua edıcem mucizem hanım allah razı olsun bundan sonrakı dualarımda sizde varsınız ıns.

Guest mucizem
emegınıze saglık sizin içinde dua edıcem mucizem hanım allah razı olsun bundan sonrakı dualarımda sizde varsınız ıns.

allah sizden de razı olsun bende dua edecem dilerim bu sitede artık mutsuz insan kalmasın

--------------------

müjdeli haberlerinizi bekliyorum arkadaşlar