Jump to content
Sign in to follow this  
bahrewan

Herbalife Ürünü Kullanip Zayiflayan Varmi?...

Recommended Posts

Mrb arkadslar gecen bir arkadastan duydum bu urunu bu urunu kullanan varmi gercekten zayiflatiyor mu ve zararlari nelerdir. Bir arakadas 15 kilo vermis bu urunle banada tavsiye etti sizce alim mi bu ürünü

• Like 1

Hiç önermem ben bir ara kullandım hatta satışınıda yapıcaktım kendim faydasını görmediğim ürünü bir başkasına neden pazarlayım diye bıraktım .

bi ara kayınvaldem kullanmıştı zar zor bi 5 kilo verdi geri aldı.kilo vermek isterseniz akşam yemeğini kesin ve gece aç yatın derim. spor yapma imkanınız yoksa bence en kolay kilo verme şekli .gece zaten zamanın çoğu uykuda geçiyor zorlamaz.

• Like 1

tavsiye etmem şahsen canım. sürekli kullanımda etkisi olabilir belki ama o çocuk maması gibi seyi kaç gün yiyebilirsin ki.ben yasamak için yiyenlerden değilim yemek benim için bir zevk oyüzden böyle düşünüyo olabilirim.

arkadaslar sagolun cvp yaznalardan allah razı olsun bılmıorum o arkadası gorunce cokk sasırdım ama oyle bı kılo vermiş ki banada ballandıra ballandıra analatınca ee bız kızlar olarak ben ısın içinde zayıflamak oluncaa alma ıstedgı oldu ama bu arakadslarada guvenıorum yanı lahutti aileme demek ıstedım

• Like 1

Ben bundan 9-10 yıl kadar önce Herbalife ile tanıştım. 2 yıl kadar hem satışını yaptım, hem de ürünleri kendim kullandım. Benim kilo alamama sorunum vardı. 68 kilodan 87 kiloya çıktım. O zamandan bu yana ürün kullanmıyorum ve kilom hala 87-90 arasında değişiyor. İnsanlar bu ürünleri sihirli değnek zannediyorlar. 2 hafta kullanıp bırakınca bütün kilolarından kurtulacaklarını sanıyorlar. Bir taraftan ürün kullanıp diğer taraftan hobidi gırtlak yiyor, spor yapmıyor, ondan sonra zayıflayamadım, daha çok kilo aldım deyip ürünleri karalıyorlar. 2 öğün yemek yerine bu ürünü kullanacaksınız diyorum; müşteri 3 öğün yemek yiyip üstüne ürünleri kullanıyor; ondan sonra gelip bana, '' Ben daha çok kilo aldım.'' diyor. Kilo vermek yada almak uzun ve zorlu bir süreçtir. Sadece diyet yapmak yetmez, sporla da desteklemek gerekir. Ürünleri 2 ay kullanıp bırakırsan verdiğin kiloları geri alman gayet normaldir. Minimum 1 yıl kullanılması gerek. Hedeflenen kiloya ulaşıldığında da 3-4 ay daha kullanılıp, kilo değişimi olmaması için metabolizmanın alıştırılması gerekli. Eğer gerçekten kilo vermeye kararlıysanız ve bu uzun süreci sürdürebilecekseniz ürünleri tavsiye ederim.

Bende bir yıl kadar hem sattım hem kullandım açıkcası satmaya ağırlık vermedim üye bile kaydedebiliyordum satış ekinbine ve ben obur biri değilim hareketli aktif biriyim ve kilooooooooooo aldırdı bana ürün hatta ürünü şikayet etmeyi bile düşündüm benim üst gurubumda bıraktı pazarlamayı bende 9 -10 sene öncesinden bahsediyorum homili gırtlak hiç değilim yok sabitlenicek geçiş dönemi olucak deniyor benim görüşüm bu.

Bende bir yıl kadar hem sattım hem kullandım açıkcası satmaya ağırlık vermedim üye bile kaydedebiliyordum satış ekinbine ve ben obur biri değilim hareketli aktif biriyim ve kilooooooooooo aldırdı bana ürün hatta ürünü şikayet etmeyi bile düşündüm benim üst gurubumda bıraktı pazarlamayı bende 9 -10 sene öncesinden bahsediyorum homili gırtlak hiç değilim yok sabitlenicek geçiş dönemi olucak deniyor benim görüşüm bu.

Enteresan gerçekten. Sizde başka bir sağlık sorunu olabilir. Yoksa normal şartlarda, gerektiği gibi kullanılırsa ters etki yapması gibi bir şey söz konusu olmaz.

• Like 1