Jump to content
Sign in to follow this  
bahrewan

Herbalife Ürünü Kullanip Zayiflayan Varmi?...

Recommended Posts

Ben bundan 9-10 yıl kadar önce Herbalife ile tanıştım. 2 yıl kadar hem satışını yaptım, hem de ürünleri kendim kullandım. Benim kilo alamama sorunum vardı. 68 kilodan 87 kiloya çıktım. O zamandan bu yana ürün kullanmıyorum ve kilom hala 87-90 arasında değişiyor. İnsanlar bu ürünleri sihirli değnek zannediyorlar. 2 hafta kullanıp bırakınca bütün kilolarından kurtulacaklarını sanıyorlar. Bir taraftan ürün kullanıp diğer taraftan hobidi gırtlak yiyor, spor yapmıyor, ondan sonra zayıflayamadım, daha çok kilo aldım deyip ürünleri karalıyorlar. 2 öğün yemek yerine bu ürünü kullanacaksınız diyorum; müşteri 3 öğün yemek yiyip üstüne ürünleri kullanıyor; ondan sonra gelip bana, '' Ben daha çok kilo aldım.'' diyor. Kilo vermek yada almak uzun ve zorlu bir süreçtir. Sadece diyet yapmak yetmez, sporla da desteklemek gerekir. Ürünleri 2 ay kullanıp bırakırsan verdiğin kiloları geri alman gayet normaldir. Minimum 1 yıl kullanılması gerek. Hedeflenen kiloya ulaşıldığında da 3-4 ay daha kullanılıp, kilo değişimi olmaması için metabolizmanın alıştırılması gerekli. Eğer gerçekten kilo vermeye kararlıysanız ve bu uzun süreci sürdürebilecekseniz ürünleri tavsiye ederim.

yanı kullanmamı mı önerıyorsun pekı bu urun bagımlılık yapmaz mı hıı

Lütfen bu tür ilaç vs kullanmayın kilo verdirmiyor ..Kaldı ki böbreklere vücuda oldukça zararlı.Kusura bakmayın ama arkadaşınıza şunu diyin çok büyük marifet yapmış gibi ne anlatıyor .Görmüyor musunuz ilaçlar yüzünden öleni ..İlaç kullanacağınıza porsiyon azaltın bol su için veriyorsunuz ama biz insanlar hep birşeyin mucizesini bekleriz ot içelim ilaç içelim zayıflayalım.

Yemeyi biliyorsak kilo vermesinide bilmeliyiz.

Gelin ilaç araştırmak yerine ..onun bunun sözüne inanmak yerine sağlıklı beslenmeye başlayın. Doğrusu budur !

Gerektiği gibi kullandım siz genç bir beysiniz bayanların heleki belli bir yaştan sonraki metobalizmalarıyla bir tutmayın kendinizi bayanlarda yavaşlama oluyor belli zamandan sonra yinede diyorum faydasını görmedim .

Lütfen bu tür ilaç vs kullanmayın kilo verdirmiyor ..Kaldı ki böbreklere vücuda oldukça zararlı.Kusura bakmayın ama arkadaşınıza şunu diyin çok büyük marifet yapmış gibi ne anlatıyor .Görmüyor musunuz ilaçlar yüzünden öleni ..İlaç kullanacağınıza porsiyon azaltın bol su için veriyorsunuz ama biz insanlar hep birşeyin mucizesini bekleriz ot içelim ilaç içelim zayıflayalım.

Gelin ilaç araştırmak yerine ..onun bunun sözüne inanmak yerine sağlıklı beslenmeye başlayın. Doğrusu budur !

sagol angecım haklısın cok hem deee ewet bende bogazını tutarak ve spor yaparak kılo vermeden ynayım ama bazen duraklama aoluyorr ıste durdu vermem ne yapmalıyım pekı bolll su içiorum spor yapamıyorum yalan yok daha dogrusu 20 gun oldu bırakalı offffffff yaaaaaaaaaaaa bı ıncecık olsam ve gerı almasam

böle şeyleri kullanmam para vermem.hepsinin yan etkisi var..kilolu olursam daha gösel bi hatun olurum yaniii..

• Like 1

Ben bu görüşlere katılmıyorum. Sonuçta bu ürünleri sıradan insanlar hazırlamıyor. En son o firmada bu ürünleri geliştiren 127 tane doktor çalışıyordu, aralarında nobel ödüllü doktorlar var. Bu ürünleri kullanan ve tavsiye eden bir çok türk doktorla da karşılaştım. Zararlı olsa insan sağlığını tehdit eden ürünlere asla müsaade etmezler, hele de Amerika gibi bir yerde. Türkiye'de belki ama Amerika'da asla. Ülkemizde insanlara dana eti diye türlü etler yediriliyor fakat Amerika gibi gelişmiş yerlerde domuz eti de, dana eti de satılmasına rağmen bilgilendirme yapılarak satılıyor, insanlar kandırılmıyor. Ayrıca bunlar ilaç değildir, kimyasal içermez. İlaç başka bir şeydir. Bunlar beslenme takviyesi olarak geçer. Günümüzde tam olarak sağlıklı beslenmek imkansızdır. İnsan vücudunun gereksinim duyduğu bütün vitamin, mineral, protein, yağ asitlerini doğal yollardan alamazsınız. Hangi sağlıklı beslenmeden bahsediyosunuz ? İnsanlara kabak aşısıyla oluşturulmuş karpuz yediriliyor. Üzerlerinde ilaç kalıntıları olan meyve-sebze yediriliyor. Genetiğiyle oynanmış gıdalar yediriliyor. Hangi sağlıklı beslenme ? Buradan Herbalife için çalıştığım kanısına varabilirsiniz ama bu firma ile kesinlikle hiç bir alakam yoktur. Söylediklerim tamamen kendi tecrübelerim ve geçmişteki araştırmalarımın sonucudur.

yanı kullanmamı mı önerıyorsun pekı bu urun bagımlılık yapmaz mı hıı

Evet öneririm. Bağımlılık yapma mevzusu tamamen saçmalıktan ibaret, nerden uyduruyorlar bunları anlamak mümkün değil. Ben 1.5-2 yıl kadar kendim de bu ürünleri kullandım. Yaklaşık 8-9 yıldır kullanmıyorum ama gördüğün üzere bağımlı falan değilim, böbreklerim de gayet iyi çalışıyor. Allah'a şükürler olsun sağlığım oldukça iyi.

ben erkek degılım bayanım cvp için sagolll amaa:)))

Bayan olduğunu biliyorum Ryu arkadaşın yorumuna cevap olarak yazdım

Ben bu görüşlere katılmıyorum. Sonuçta bu ürünleri sıradan insanlar hazırlamıyor. En son o firmada bu ürünleri geliştiren 127 tane doktor çalışıyordu, aralarında nobel ödüllü doktorlar var. Bu ürünleri kullanan ve tavsiye eden bir çok türk doktorla da karşılaştım. Zararlı olsa insan sağlığını tehdit eden ürünlere asla müsaade etmezler, hele de Amerika gibi bir yerde. Türkiye'de belki ama Amerika'da asla. Ülkemizde insanlara dana eti diye türlü etler yediriliyor fakat Amerika gibi gelişmiş yerlerde domuz eti de, dana eti de satılmasına rağmen bilgilendirme yapılarak satılıyor, insanlar kandırılmıyor. Ayrıca bunlar ilaç değildir, kimyasal içermez. İlaç başka bir şeydir. Bunlar beslenme takviyesi olarak geçer. Günümüzde tam olarak sağlıklı beslenmek imkansızdır. İnsan vücudunun gereksinim duyduğu bütün vitamin, mineral, protein, yağ asitlerini doğal yollardan alamazsınız. Hangi sağlıklı beslenmeden bahsediyosunuz ? İnsanlara kabak aşısıyla oluşturulmuş karpuz yediriliyor. Üzerlerinde ilaç kalıntıları olan meyve-sebze yediriliyor. Genetiğiyle oynanmış gıdalar yediriliyor. Hangi sağlıklı beslenme ? Buradan Herbalife için çalıştığım kanısına varabilirsiniz ama bu firma ile kesinlikle hiç bir alakam yoktur. Söylediklerim tamamen kendi tecrübelerim ve geçmişteki araştırmalarımın sonucudur.

Siz ürünü sattığınız için satarkende böyle yorumlar kullanılıyor tabiki savunucaksınız bende girdim ve kaçtım diyorum ben memnun kalmadım ama istiyen istediğini kullanır arkadaş sormuş dürüst olarak yazdım .