Jump to content
bahrewan

Herbalife Ürünü Kullanip Zayiflayan Varmi?...

Önerilen İletiler

sagol angecım haklısın cok hem deee ewet bende bogazını tutarak ve spor yaparak kılo vermeden ynayım ama bazen duraklama aoluyorr ıste durdu vermem ne yapmalıyım pekı bolll su içiorum spor yapamıyorum yalan yok daha dogrusu 20 gun oldu bırakalı offffffff yaaaaaaaaaaaa bı ıncecık olsam ve gerı almasam

E gel benim takıma sana yardım ederim şok diyetler yaparsın ben kilo veren ama kilo vermesi duran arkadaşlarla aynı zamanda başladım arada bünyeni sevindirceksin alışkanlığı bozdum mesajı verip sonra yeniden başlaycksn dert etme verirsin ama ilaçla sağlıksız kilo vermek yanlış tatlım

Ben bu görüşlere katılmıyorum. Sonuçta bu ürünleri sıradan insanlar hazırlamıyor. En son o firmada bu ürünleri geliştiren 127 tane doktor çalışıyordu, aralarında nobel ödüllü doktorlar var. Bu ürünleri kullanan ve tavsiye eden bir çok türk doktorla da karşılaştım. Zararlı olsa insan sağlığını tehdit eden ürünlere asla müsaade etmezler, hele de Amerika gibi bir yerde. Türkiye'de belki ama Amerika'da asla. Ülkemizde insanlara dana eti diye türlü etler yediriliyor fakat Amerika gibi gelişmiş yerlerde domuz eti de, dana eti de satılmasına rağmen bilgilendirme yapılarak satılıyor, insanlar kandırılmıyor. Ayrıca bunlar ilaç değildir, kimyasal içermez. İlaç başka bir şeydir. Bunlar beslenme takviyesi olarak geçer. Günümüzde tam olarak sağlıklı beslenmek imkansızdır. İnsan vücudunun gereksinim duyduğu bütün vitamin, mineral, protein, yağ asitlerini doğal yollardan alamazsınız. Hangi sağlıklı beslenmeden bahsediyosunuz ? İnsanlara kabak aşısıyla oluşturulmuş karpuz yediriliyor. Üzerlerinde ilaç kalıntıları olan meyve-sebze yediriliyor. Genetiğiyle oynanmış gıdalar yediriliyor. Hangi sağlıklı beslenme ? Buradan Herbalife için çalıştığım kanısına varabilirsiniz ama bu firma ile kesinlikle hiç bir alakam yoktur. Söylediklerim tamamen kendi tecrübelerim ve geçmişteki araştırmalarımın sonucudur.

:):)Canım sana düşüncelerime katıl demedim.Dediğimide hatırlamıyorum ama şu varki sana iyi gelen birşeyi başkasına öneremezsin.Sana iyi gelen limon beni rahatsız edebilir.

Bir meyve sebze bile insanları rahatsız ediyorsa kusura bakma kimyasallara masum bir edayla yaklaşamam.

Gel gelelim bu ilaçları öyle ay ayşe zayıflasın yazık üzülmesin diye hazırlamıyorlar adam seni beni değil kesesini düşünüyor ve öyle imalathanelerde öyle şeyler koyuyorlar ki sen bile şaşırırsın. Bir sanatçı ..bir manken çıkarıp aa zayıfladım dedirtmeleride basit..

Ve gel gelelim bu ilaçları sıradan birileri hazırlamıyor diyorsun ya kesinlikle katılmıyorum ..

Biyologundan tut doktoruda bu işin içinde olsun. Madem bu kadar uzman bu kadar mucizeler yaratıyorlar neden hastalıklar adına aa şu ürünü şu hastalık için ben hazırladım benim diyipte çıkmıyor ..

1-2 kilo verdirdi diyelim hadi sende ona aldandın peki vücudundaki tahribatlara hiç mi üzülmezsin.

Dış düzelsin diyip içi maffetmek yersiz saçma.

İçi sağlam olmayanın dışı güzel olsa ne yazar.Lütfen kendinize yarayan birşeyi başkasına önermeyin.

Çünkü türkiye bu saçmalıkların yaşandığı baş ülkelerden aa kmşu bana bu çok yaradı al sende kullan diyip yanlış yönlendiriyoruz eh be akıllım sana yarayan belki komşuna iyi gelmiyor neden düşünmezsin..

Ben sizin bu ürünün satış tem. olduğunuzuda düşünmedim değil ..

Ama burası sizi ilgilendirir beni değil.

Ve son sözüm başkasının hayatı sizide bizide ilgilendirmez müdahale veya öneri vermekte doğru değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Siz ürünü sattığınız için satarkende böyle yorumlar kullanılıyor tabiki savunucaksınız bende girdim ve kaçtım diyorum ben memnun kalmadım ama istiyen istediğini kullanır arkadaş sormuş dürüst olarak yazdım .

Yaptığım olumlu yorumların bu ürünleri satmış olmamla ilgisi yok. Kendi tecrübelerimi ve düşüncelerimi paylaştım. Siz de kendi tecrübenizi paylaşmışsınız. Bir şey demiyorum, saygı duyuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bizde size saygı duyuyoruz ve cevap verme nezaketini gösteriyoruz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
E gel benim takıma sana yardım ederim şok diyetler yaparsın ben kilo veren ama kilo vermesi duran arkadaşlarla aynı zamanda başladım arada bünyeni sevindirceksin alışkanlığı bozdum mesajı verip sonra yeniden başlaycksn dert etme verirsin ama ilaçla sağlıksız kilo vermek yanlış tatlım

:):)Canım sana düşüncelerime katıl demedim.Dediğimide hatırlamıyorum ama şu varki sana iyi gelen birşeyi başkasına öneremezsin.Sana iyi gelen limon beni rahatsız edebilir.

Bir meyve sebze bile insanları rahatsız ediyorsa kusura bakma kimyasallara masum bir edayla yaklaşamam.

Gel gelelim bu ilaçları öyle ay ayşe zayıflasın yazık üzülmesin diye hazırlamıyorlar adam seni beni değil kesesini düşünüyor ve öyle imalathanelerde öyle şeyler koyuyorlar ki sen bile şaşırırsın. Bir sanatçı ..bir manken çıkarıp aa zayıfladım dedirtmeleride basit..

Ve gel gelelim bu ilaçları sıradan birileri hazırlamıyor diyorsun ya kesinlikle KATILMIYORUM ..

Biyologundan tut doktoruda bu işin içinde olsun. Madem bu kadar uzman bu kadar mucizeler yaratıyorlar neden hastalıklar adına aa şu ürünü şu hastalık için ben hazırladım benim diyipte çıkmıyor ..

1-2 kilo verdirdi diyelim hadi sende ona aldandın peki vücudundaki tahribatlara hiç mi üzülmezsin.

Dış düzelsin diyip içi maffetmek yersiz saçma.

İçi sağlam olmayanın dışı güzel olsa ne yazar.Lütfen kendinize yarayan birşeyi başkasına önermeyin.

Çünkü türkiye bu saçmalıkların yaşandığı baş ülkelerden aa kmşu bana bu çok yaradı al sende kullan diyip yanlış yönlendiriyoruz eh be akıllım sana yarayan belki komşuna iyi gelmiyor neden düşünmezsin..

Ben sizin bu ürünün satış tem. olduğunuzuda düşünmedim değil ..

Ama burası sizi ilgilendirir beni değil.

Ve son sözüm başkasının hayatı sizide bizide ilgilendirmez müdahale veya öneri vermekte doğru değil.

Öncelikle sizin canınız değilim. Lütfen biraz seviyeli olalım. İkincisi; bana, düşüncelerinize katılmamı söylediğinizi iddia da etmedim ben. Ayrıca kimseden düşüncelerinize katılmalarını isteyemezsiniz; bu rica ile olacak bir şey değildir; herkesin düşüncesi kendinedir; isteyen katılır, isteyen katılmaz.

Bahsettiğimiz ürün kimyasal değildir. Lütfen bilgi sahibi olmadığımız, kendimiz kullanmadığımız bir şeyi karalamayalım. Eğer bu ürün kimyasal ise pazardan satın aldığınız çoğu meyve, sebze; kasaptan aldığınız çoğu et bunlardan daha fazla kimyasaldır. Bakın ben burada, sizin gibi, bilmediğim bir konu hakkında yorum yapmıyorum. Bu ürünleri kendim bizzat kullandım. Yıllardır tarım ile uğraşan bir aileyiz. Sizin pazardan aldığınız domatesin sofranıza ulaşana kadar kaç çeşit zirai ilaca maruz kaldığını biliyor musunuz ? Çiğ düşünce çürümesin diye ilaç atılır... Böcek üremesin diye ilaç atılır... Sıcak havalarda yanmasın diye ilaç atılır... Çabuk gelişsin diye ilaç atılır... Şarküteri'den aldığınız tavukların kaç günde yetiştirilip, hangi şartlarda kesildiğini; nelerle beslendiğini; kesilene kadar kaç çeşit ilaca maruz kaldığından haberiniz var mı ?

Herkesin mesleğinin, yaptığı işin temel amacı öncelikle para kazanmaktır. Siz insanların hayrına, ücret almadan mı çalışıyorsunuz ? Bu nasıl sığ bir bakış açısıdır böyle. Bedavaya iş yapan varsa söyleyin de bilelim. Var mı ?

Bana şimdiye kadar Herbalife'ın reklam yaptırdığı bir sanatçı, manken, Hollywood yıldızı gösterin ? Hepsini geçtim hayatınızda, tv'de hiç Herbalife reklamı gördünüz mü ? Konuşuyorsunuz ama hep karavana, hiç bir dayanağı yok.

Ben burada bu ürünler için mucize diye bir tabir kullanmadım. Biraz zahmet edip araştırma yaparsanız, kadrosundaki doktorların kariyerlerini incelerseniz, sıradan insanlar olmadığını görürsünüz.

Bana bu ürünün kullanımına bağlı olarak vücudunda tahribat olan bir kimse gösterin ? Söylediğiniz şeylerin bilimsel olarak dayanağı yok, ezbere yazıyorsunuz. Bir taraftan da kulaktan dolma bilgilerinizle hiç bilgi sahibi olmadığınız x kişisini kötülüyorsunuz.

Bana neyi önerip önermeyeceğim konusunda karışamazsınız. Ben hiç olmazsa kendim kullanıp faydasını gördüğüm bir şeyi öneriyorum. Sizin gibi işkembeden sallayarak, birilerini karalayarak insanları yönlendirmiyorum.

Burası bir forum, fikirlerin paylaşıldığı bir ortam. Arkadaşımız bir konu hakkında gelip, konu açmış ve fikirlerimizi sormuş; hatta kullananların yorumlarını istemiş. Başkasının hayatı sizi ilgilendirmiyorsa o zaman buraya yorum atmayın !

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet siz benim canım değilsiniz .Ben gayet seviyelim siz seviye nedir biliyorsunuz değil mi ?İşkembeden sallayan ben değilim sizsiniz .

Çünkü bu ürünleri kullanıp hayatını kaybeden çok kişiye rast geldim.

Düşüncelerimi yorumlarımı size göre atmam sizede bunun ağız payını vermem.

Ve kusura bakmayın ben size gayet güzel yazdım nezaket kurallarını çiğnemeden ..

Ama siz düşmanınıza had bildirmek gibi bir tutuma girmişsiniz kusura bakmayın .

İlk önce siz şu tutumunuzu düzeltin sonra konuşalım ve aramızdaki münakaşayıda uzatmanın alemi luzümu yok görünen köy kılavuz istemez .Size iyi satışlar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Evet siz benim canım değilsiniz .Ben gayet seviyelim siz seviye nedir biliyorsunuz değil mi ?İşkembeden sallayan ben değilim sizsiniz .

Çünkü bu ürünleri kullanıp hayatını kaybeden çok kişiye rast geldim.

Düşüncelerimi yorumlarımı size göre atmam sizede bunun ağız payını vermem.

Ve kusura bakmayın ben size gayet güzel yazdım nezaket kurallarını çiğnemeden ..

Ama siz düşmanınıza had bildirmek gibi bir tutuma girmişsiniz kusura bakmayın .

İlk önce siz şu tutumunuzu düzeltin sonra konuşalım ve aramızdaki münakaşayıda uzatmanın alemi luzümu yok görünen köy kılavuz istemez .Size iyi satışlar dilerim.

Çok merak ettim; lütfen bu ürünü kullanıp da hayatını kaybedenleri kanıtlar mısınız ? Çok kişiye rast gelmişsiniz ? Toplu ölüm falan mı oldu ? Rica ediyorum kanıtlayın ki hepimiz görelim. Kanıtlayabilecek misiniz ?

Size verdiğim cevap hiç de düşmanca değil, sizin yazı üslubunuza göre ve karalamalarınıza rağmen... Hiç bir dayanağınız olmadığı halde firmayı karalıyorsunuz. Bu da yetmezmiş gibi, işi öyle boyutlara çektiniz ki; beni burada satış yapmakla suçluyorsunuz. Tutumunu düzeltmesi gereken biri varsa burada, sizden başkası değil. Evet şu herbalife kullanıp da ölenlerin listesini bekliyorum sizden. Lütfen burada raporlarıyla beraber yayınlayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Firma karalamıyorum tüm diyet ilaçları diye altını çizdim lütfen açıp okur musun ya ?

İleri geri sarmakla uğraşamıyorum.

Evet kaybettim ..Toplu ölüm değl ama sizin gibi önerenler oldukça oda olur .

bir arkadaşım var ve bir başka arkadaşımın akrabası bu üründen dolayı kalp krizi geçirdi yorumları oku lütfen.

[h=2]Balıkesir’de radyodan duyarak sipariş ettiği zayıflama hapını kullandıktan sonra rahatsızlandığı iddia edilen ve 33 gündür yoğun bakımda tutulan Nilüfer Gülmez hayatını kaybetti.[/h]Kalp çarpıntısı nedeniyle yakınları tarafından Balıkesir Devlet Hastanesi’ne götürülen ve 33 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Gülmez’in sabah saatlerinde vefat ettiği bildirildi.Cumhuriyet Savcılığı, genç kadının cenazesini otopsi içinİstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderdi. İstanbul Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardından, Gülmez’in cenazesinin Balıkesir’de toprağa verileceği bildirildi.Balıkesir’de bir güvenlik şirketinin ortağı olan Nilüfer Gülmez (35), zayıflama hapı kullandıktan sonra kalp çarpıntısı ve mide bulantısı sebebiyle Balıkesir Devlet Hastanesi’ne kaldırılmış ve yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harbalife ürünleri ile annem zayıfladı ama şu anda firmanın ürünleri hakkında bilgim yok .. 3 4 sene öncesinden bahsediyorum. PM International in ürünlerini tavsiye ederim... Mercedes / VW gibi markaların ortağı olan ve hemen hemen tüm dillerde açıklamları olan web sitesine google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Orkun İNETAŞ - Forever Living (PM şirketinin alt firması Forever Living)bu yegenime ait bir site. kendisi beyin kanaması geçirdi ve arkasından çocuklarda görünen beyinde bir kanser vakasıyla karşılaştı ameliyattan sonra kanserle mücadele için ışın tedavisi vede Kemoterapi gibi uygulamalara tabi tutuldu sitesindeki resimin birisi ameliyattan hemen sonra. diğeride Kemoterapi görürkenki resmidir. ve dikkat ederseniz saçlarının bir çoğu duruyor. PM in ürünleri cidden harkulade emin olabilirsiniz. ben bunlar gibi bir çok ürün test ettim ama bu firmanınki gibisine ilk defa şahit oldum. Adını Yanlış hatırlamıyorsam "Activise" denen bir toz içeceği mevcut bulabilirseniz muhakkak 1 defada olsa deneyin. ürünün amacı vücuda giden oksijeni %10 oranında arttırmak.

Nano teknoloji ile balık yağını suda eriyebilir haline getirmişler o ürünleride çok iyidir. Propolis ve zayıflama ürünleride cidden işe yaramaktadır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Firma karalamıyorum tüm diyet ilaçları diye altını çizdim lütfen açıp okur musun ya ?
Şimdi yan çizmeyelim lütfen. Tüm diyet ilaçları diye bir tabir kullanmadınız.Bknz:

Çünkü BU ÜRÜNLERİ kullanıp hayatını kaybeden çok kişiye rast geldim.

bir arkadaşım var ve bir başka arkadaşımın akrabası BU ÜRÜNDEN dolayı kalp krizi geçirdi yorumları oku lütfen.

Haberde Herbalife demiyor. Ayrıca Herbalife'ta zayıflama hapı diye bir şey yok. Zayıflamak isteyen kişilere hap verilmiyor; Formula 1 denilen, sıvıyla karıştırılıp içilen bitkisel toz veriliyor;

Toplu ölüm değl ama sizin gibi önerenler oldukça oda olur .

Hala karalamaya devam ediyorsunuz ve geçerli bir kanıt sunamadınız.

0141.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap