Jump to content
bahrewan

Herbalife Ürünü Kullanip Zayiflayan Varmi?...

Önerilen İletiler

ben kulandım vede zayıfladım biraz pahalı olduğundan tekrarında alamadım hapı yoktu şek yani mama dedikleri toz bide çayı nı aldım iştahımı kesti sabah kahvaltısı övle salata akşam bu mamayı yiyordum çayını içiyordum onlar üç öğün mamasını yememi söylediler ben günde ya bir ya iki yiyiyordum ve tekrar almamak üzere 5 6 kilo verdim biraz uygun olsa yine alırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ben kulandım vede zayıfladım biraz pahalı olduğundan tekrarında alamadım hapı yoktu şek yani mama dedikleri toz bide çayı nı aldım iştahımı kesti sabah kahvaltısı övle salata akşam bu mamayı yiyordum çayını içiyordum onlar üç öğün mamasını yememi söylediler ben günde ya bir ya iki yiyiyordum ve tekrar almamak üzere 5 6 kilo verdim biraz uygun olsa yine alırım

Evet, aynen anlattığınız gibi. Normalde hap var fakat ana ürün değil, vitamin takviyesi olarak veriliyor. Kendinizi aç bırakarak da zayıflayabilirsiniz fakat vücudunuzda sarkma olur, sağlıklı şekilde zayıflama olmaz. İlla Herbalife almak zorunda değil insanlar. Kaliteli ürünler sunan başka firmalar da vardır mutlaka. Beslenme takviyesi ile diyet yapılıp bir de spor yapılırsa en sağlıklı şekilde kilo verilmiş olur, vücutta sarkma meydana gelmez. Fiyat olarak pahalı, size katılıyorum. En mantıklısı distribütor olup %25 indirimli olarak almak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap