Jump to content
toşın

Allahı Zikredelim.(Vazgeçilmezim Dediğiniz Zikirleriniz Dualarınız)

Recommended Posts

inanınki hergün bu duaları yaparsanız faydasını kendinzide hissedeceksiniz..çünkü ben hergün yapıyorum ve çok ferahlıyo içim isterimki sizde yapın dünyanzı değişsin...bi kere ben allahtan bişi sitemeden önce hergün 100 süphanallah ,100 elhamdülillah,100 la ilahe ilallah,100 süphanallahi ve bihamdihi,100 ya zel celali vel ikram,sonrasında da peygamberimize salat ediyom onun içinde 100 cezallahu anna seyyidine muhammeden ma huve ehlul...sonrada 100allahume eğinniy ala zikrike ve şükrike ve hüsnü ibadetik(allahım zikrin şükrün ibadetin üzerine bana yardım et)..300 la ilahe illa ente suphaneke inniy küntü minez zalimin(anlamı forumda var)100 suphane rabbi külli şeyin(herşeyin rabbini tesbih ederim)100suphane halıkın nur ve bihamdihi(nur'un halık'ını onun hamdi ile tesbihe drim)100 ya kadir ya allah ya rahman ya allah ya rahim ya allah yakerim ya allah... ve son olarak da 1000 defa da ya vedud diye zikrediyom rabbimi arkadaşlar ilk günler zorlanabilrsiniz ama sonrasında okadar çabuk bitiriyosunzu ki çünkü dilinzi alışıyo ezberliyosunuz ve zamanınız da kalıyo ben hep elimle çekiyom hafızam kuvvetlendiği için unutmuyomda kaç defa çektiğimi nerde olursam olayım dolmuşta yolda bankada başkalarıylada konuştuğumda hem çekiyom hem konuşuyom vaktimi boşa harcamıyom yani inanın yetişiyo ve inanın ki çektiğiniz günden sonra hayata başka bakıyosunuz şöyle bişide söylemek sitiyorum allahtan bişi istediğinzide önce alalha şükredin verdiğim zikirlerle sonra peygamberimize salat edin sonrasında isteğinzii söyleyin çünkü resulumzu buyurmuştur bana salat edinki duanız semaya yüksellmekte hızlı olsun ve duanıza icabet edilsin diye...umarım rabbim hepimizin dualarını kabul buyura aminnnn...

Herkes günlük yaptığı dilinden hiç düşürmediği vazgeçilmez zikir ve dualarını yazsın...

Edited by İη¢ιѕєℓ

Guest basbelasi84

maşallah arkadaşım bende zikir çekiyorum ama senin kadar olamadım paylaştığın için teşekkürler allah razı olsun

Okumalarim var simdi onlar bitince okumak uzere not aldim

tesekkurler kardesim

Emeğine sağlık kardeşim.Vird haline getirince ;bir gün yapmayınca insan kendinde eksiklik hissediyor.Tüm kötülükler senden uzak oluyor,günlerin ferah geçiyor.Hergün ve aynı saatlerde okumaya özen gösteriyorum.

Selam ile...

Birde bende var buna benzer sıkıntılı olduğum bir dönem uygulamıştım ve gerçekten çok rahatlatıyor insanı. Bulduğum kaynağı hatırlamıyorum uzun zaman oldu.

1.önce Bi Güzel Abdest Alip 2 Rekat Namaz Kilalim

2.33 Besmele

3.33 Estafirullahel El Azim

4.33 Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammed

5.3 Fatiha

6.3 Ihlas

7.3 Felak

8.3 Nas

9.3 Ayetel Kürsi

10.3 Inşirah(bilmeyenler Başka Bir Dua Okuyabilir)

11.33 Lailaheillallah

12.33 Allah

13.33 Hu

14.33 Hay

15.33 Ya Hak

16.33 Ya Kayyum

17.33 Ya Kahhar

Sonra Tüm Bu Dualari Peygamber Efendimizin Ve ümmetinin Ruhuna Hediye Ettiğimizi Söyleyelim.

istediğimiz şeyleri Söyleyelim Amin Diyelim.en Sonunda 33 Destur Ya Hazreti Allah,33 şefaat Ya Resul Allah Diyelim BAKIN HERŞEY NASILDA DÜZELECEK.BU DUALARIN GÜCÜNE İNANIN.Bİ DENEYİN HERŞEY GÜZEL OLACAK

rica ederim arkadaşlarım,her ne biliyosak paylaşalım demi ben hergün yapıyorum ve baktım ki dünyam değişti isterimki herkes öyle olsun....inş dualarımız kabul olur.

Arkadaslar benim cok farkli bir sorum olacak lütfen yanlis anlamayin. Ben de bir müddetdir düzenli olarak zikir cekiyorum ve bircogununuz söyledigi gibi oldukca rahatliyorum. Ama acaba zikirlerle baglantili mi diye düsündügüm bazi olaylar yasamaya basladim. Yani söyle acikliyim ruhaniler denen varliklarin bana görünmeye baslamasi gibi seslerini duymak gibi. Acaba bunun cektigim zikirlerle alakasi olabilir mi bilgisi olan bir arkadas cevap verirse cok sevinirim.

Guest kutlu

of yaa..bırakın bi rahat ibadet edip zikir dua yapalım.ne korkutuyorsunuz bizi? ayrıca 3-5 zikirle kimseye ruhani fln gelmez.insanlar yıllarca kendini dünyadan tecrit edip ibadet etmiş te ancak ruhanilerle tanışma şerefine ermiş.bizim gibi sıradan kulların 3-5 zikrine m gelecekler.korkutmayın insanları.sonra soğuyorlar korkuyorlar ibadetenn.ok?

ben de elimden geldigince yuce Rabbimizi zikrediyorum ancak asiri yogun calisma tempom yuzunde (ki bazen gece 3-4e kadar) bazi gunler aksatiyorum... o aksattigim gunu isaretleyip, mutlaka sonraki gunlerde telafi ediyorum... sizin de aranizda elinde olmayan sebeplerle aksatan var midir :( bu dogru bir uygulama midir? fikir danismak isterim...

Herkes günlük yaptığı dilinden hiç düşürmediği vazgeçilmez zikir ve dualarını yazsın... Konu yoktur umarım varsa kapatılır zaten....

• Like 4