Jump to content
toşın

Allahı Zikredelim.(Vazgeçilmezim Dediğiniz Zikirleriniz Dualarınız)

Recommended Posts

ya.Allah ya rahman ya rahim ya kaviyu ya kadir.

kısmetcim bunların ikisi ayrı zikirlermi bide ne maksatla zikir ediyosun acaba canım

ayelkürsi hergün devaml

ı 50 ya da 170 hergün 2000 fetih 1 ayet ya latif 1557 ya kadir 1525 fatiha 41 haşr süresi son ayet 41 ya kaviyu 1556 ya rahman ya rahim 618 ya kahhar ya kadir 611 ali imran 26 ayet 100 ali imran 26/27 41 defa bunları hergün devamlı okuyorum ve artık her farz namazlarından sonra 1 yasin okuyorum

bunların hepsini aksatmadan yapıyosan her gün bravo valla sana

ayelkürsi hergün devaml

ı 50 ya da 170 hergün 2000 fetih 1 ayet ya latif 1557 ya kadir 1525 fatiha 41 haşr süresi son ayet 41 ya kaviyu 1556 ya rahman ya rahim 618 ya kahhar ya kadir 611 ali imran 26 ayet 100 ali imran 26/27 41 defa bunları hergün devamlı okuyorum ve artık her farz namazlarından sonra 1 yasin okuyorum

bunların hepsini aksatmadan yapıyosan her gün bravo valla sana

• Like 2

Arkadaslar bende yeni üye oldum ama bircok sey öğrendim Allah hepinizin dualarını kabul etsin cok güzel bir paylasım sitesi cok saolun

vazgeçilmezlerim arasında başta ayetel kürsi ,felak,nas,bismillahilezi la yederru,euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin,ihlas ve fatiha...

• Like 1

güncel, Allah razı olsun çok güzel bir konu açılmış devamı gelir inşallah.

veysel karane zikri diyorum ben baskada bisi diyemiyorum :) zaten yakinda insallah yasadiklarimla ilgili bi konu acmak istiyorum ayrica siteside var bu zikrin yasayanlar yaziyor yasadiklarini ben dahil :) insallah hepiniz yaparsiniz bu zikri

zikir ne derseniz onuda ekleyin

euzü besmele cekip 100 kere estagfurullah el azim diyoruz

sonra besmele cekmeden cünki ilk basta euzü besmele cektik 100 tane salavati serife cekiyoruz.Hangisini isterseniz cekin. cünki 2000 cesit var ben en kolayini cekiyorum..Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed..

sonra 3 ihlas 1 fatiha okuyup salavatilerin sevaplariyla birlikte peygamberimiz ruhuna, ehli beyt, ashab ve tüm salih kullarin peygamberlerin, sehitlerin ruhlarina HEDIYE ediyorsunuz...bagis yok HEDIYE..kesinlikle hediye diceksiniz

sonrada euzü besmele cekip 100 kere LA ILAHE ILALLAH...

bukadar mi?

evet aynen bukadar :) amma rabbim öyle büyükki bukadarcik 10 dakikanizi ayirdiginiz zaman icin size öyle cok veriyorki seviyorki...ama en önemlisi rabbimize kul ve rizasi icin yapicaz tabiki sikintilarimiz var dileklerimiz var ama bu zikirle öyle cok insanlarin hayatlari iyi anlamda degisiyorki..basta ben olmak üzere insallah konu acinca bahs edicem....nete girip veysel karane yazin site cikiyor...orda okursunuz

• Like 1

Her gün;

3 defa "Estağfirullah el azim ellezi lâ ilahe illâ hüvel hayyel kayyum ve etubü ileyh"

67 "Estağfirullah"

99 "Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed"

arkadaşlar çok güzel zikirler okuyorsunuz fakat bunları ne için okuyorsunuz ya da ne gibi faydalarını gördünüz hayatınızdaki değişimleri de anlatırsanız güzel olur