Jump to content
toşın

Allahı Zikredelim.(Vazgeçilmezim Dediğiniz Zikirleriniz Dualarınız)

Recommended Posts

veysel karane zikri diyorum ben baskada bisi diyemiyorum :) zaten yakinda insallah yasadiklarimla ilgili bi konu acmak istiyorum ayrica siteside var bu zikrin yasayanlar yaziyor yasadiklarini ben dahil :) insallah hepiniz yaparsiniz bu zikri

zikir ne derseniz onuda ekleyin

euzü besmele cekip 100 kere estagfurullah el azim diyoruz

sonra besmele cekmeden cünki ilk basta euzü besmele cektik 100 tane salavati serife cekiyoruz.Hangisini isterseniz cekin. cünki 2000 cesit var ben en kolayini cekiyorum..Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed..

sonra 3 ihlas 1 fatiha okuyup salavatilerin sevaplariyla birlikte peygamberimiz ruhuna, ehli beyt, ashab ve tüm salih kullarin peygamberlerin, sehitlerin ruhlarina HEDIYE ediyorsunuz...bagis yok HEDIYE..kesinlikle hediye diceksiniz

sonrada euzü besmele cekip 100 kere LA ILAHE ILALLAH...

bukadar mi?

evet aynen bukadar :) amma rabbim öyle büyükki bukadarcik 10 dakikanizi ayirdiginiz zaman icin size öyle cok veriyorki seviyorki...ama en önemlisi rabbimize kul ve rizasi icin yapicaz tabiki sikintilarimiz var dileklerimiz var ama bu zikirle öyle cok insanlarin hayatlari iyi anlamda degisiyorki..basta ben olmak üzere insallah konu acinca bahs edicem....nete girip veysel karane yazin site cikiyor...orda okursunuz

Yaptığınız zikirle ne gibi tecrübeler yaşadığınızı inanın çok merak ediyorum Allahım daim etsin inşallah daha öncede bahsetmiştiniz konu açacağınızı umarım en yakında bizlerle paylaşırsınız.

veysel karane zikri diyorum ben baskada bisi diyemiyorum :) zaten yakinda insallah yasadiklarimla ilgili bi konu acmak istiyorum ayrica siteside var bu zikrin yasayanlar yaziyor yasadiklarini ben dahil :) insallah hepiniz yaparsiniz bu zikri

zikir ne derseniz onuda ekleyin

euzü besmele cekip 100 kere estagfurullah el azim diyoruz

sonra besmele cekmeden cünki ilk basta euzü besmele cektik 100 tane salavati serife cekiyoruz.Hangisini isterseniz cekin. cünki 2000 cesit var ben en kolayini cekiyorum..Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed..

sonra 3 ihlas 1 fatiha okuyup salavatilerin sevaplariyla birlikte peygamberimiz ruhuna, ehli beyt, ashab ve tüm salih kullarin peygamberlerin, sehitlerin ruhlarina HEDIYE ediyorsunuz...bagis yok HEDIYE..kesinlikle hediye diceksiniz

sonrada euzü besmele cekip 100 kere LA ILAHE ILALLAH...

bukadar mi?

evet aynen bukadar :) amma rabbim öyle büyükki bukadarcik 10 dakikanizi ayirdiginiz zaman icin size öyle cok veriyorki seviyorki...ama en önemlisi rabbimize kul ve rizasi icin yapicaz tabiki sikintilarimiz var dileklerimiz var ama bu zikirle öyle cok insanlarin hayatlari iyi anlamda degisiyorki..basta ben olmak üzere insallah konu acinca bahs edicem....nete girip veysel karane yazin site cikiyor...orda okursunuz

sonay kardeş Veysel karane nin zikrinide kaç kere okunduğunuda ilave etseydin ya .bide neler yaşadın ne zaman paylaşıcan

her namaz sonrası rum suresi 17-18-19. ayetleri saffaf suresinin son 3 ayeti ile birlikte başlarında besmele ile okuyorum

toprakların taneleri ağaçların yaprakları sayısınca sevap oluyormus boyle okuyunca- hadistir..

sonra fatiha-ayetel kursı- ali imran 18-19 ali imran 26-27 okuyorum

sonra araf suresi 117-112 dahil okuyorum, yunus 80-81-82 okuyorum, taha suresi kulna la tehaf ile başlayan ve takip eden 5 ayeti okuyorum

ihlas felak nas okuyorum

veysel karani zikri diye bahs ettim evet

sabah ve aksam olmak üzere günde 2 kez yapilcak..inanki 10 dakikanizi alir ama zamanla yasadiklarinizi da fark ederek sizin vazgecilmez zikriniz olucak insallah...bu zikiri yapan herkez bunu diyor..diyecekte.....rabbimin en büyük kelami la ilahe ilallahi bayrak ediniyoruz cünki....o en büyük kaledir....bi deneyin...görün bakin ne güzellikler yasatcak rabbim size....okadar zamanim az ki konuyu insallah buraya acacam....vakti zamaninda hangi duayi yapayim diye estanbul forumu alt üst ederdim o günlerim aklima gelir hep :) rabbim okadar dua etmeme ragmen sonunda bana en dogru olan zikri verdi....cok aradim ben bu zikiri cok baska seylerde cektim esmalari ama bu zikirle yasadiklarinizi baska hic bi zikirle yasayamazsiniz okadar diyorum ben...bu zikirde yasadiklarimizi zaten anlatinca hayret ediyor insanlar...insallah konumu acacam arkadsaslar buraya az biraz daha bekliceksiniz...

her daim kalpten lailahe illallah

zaman zaman lafzatullah

salavat ve ihlas

her namazın farzından sonra tövbe süresinin son iki ayeti.......şaşmadan Rabbim dahada artırsın inşallah

Subhanallahi ve bihamdihi, Selavat, La Havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim, Ya Fettah

sonay_26 arkadaşım açacağın konuyu ve seni bekliyorum ...