Jump to content
toşın

Allahı Zikredelim.(Vazgeçilmezim Dediğiniz Zikirleriniz Dualarınız)

Recommended Posts

ya hu,ya men hu,la ilahe illa hu,la yalem eyne huvel hu.

hu aman allah,hu mennan allah,hu settar allah,la ilahe illahlah.

saygılarımla.

• Like 2

ıhlas okurum cok rahatlıyorum salavat getırırım .ya mutealı cekerım rızkımın artması ve ısım olması ıcın .ya muhyı dıleklerımın kabul olması ıcın

• Like 1

ya hu,ya men hu,la ilahe illa hu,la yalem eyne huvel hu.

hu aman allah,hu mennan allah,hu settar allah,la ilahe illahlah.

saygılarımla.

kenzulcugum bu kısmın manası nedir?

,la yalem eyne huvel hu

786 besleme

sayısız salavat

100 la ilahe illalah

66 Allah

sayısız estagfırullah

279 ya vedud

100 üstü ya cami ya vedud

489 Ya fettah

47 ya vali

336 ya musavvir

180 ya semi

yanlısım varsa düzelten olursa duacınız olurum inşaAllah

Bu zikri paylaşabilir misin?

1besmele

100 Estağfurullah el aziym

132 salavat

3ihlas 1fatiha (peygamberimize,akrabalarına ve arkadaşlarına ve salih kullarının ruhlarına hediye ettim diye dua edilir)

1besmele

100 kelimei tevhid okunur..

Günde iki kez sabah aksam okunması daha güzel olur..Hayatınızın değişeceği bir zikirdir..Tavsiye ederim..

• Like 1

Merhaba her gün düzenli olarak yaptığınız zikir ve dualar neler ve faydasını görüyormusunuz?

Ben kendimi yazayım. Her namazdan sonra muhakkak 7 kere inşirah suresi okurum (kayınvalidemin verdiği sıkıntılardan kurtulmak için) Hasbiyallah la ilahe ilallahu ve hüve rabbil arşil aziym 7 defa söylerim. Hz Yusufun duasını okurum. Ayrıca bol bol Hasbinallah ve nimel vekil nimel mevla ve nimen nasir diyorum. Henüz bi gelişme yok hayatımda. Derdim hala devam ediyor.. Derdim Kayınvalidemlerin kenarda en az 200 bin liraları olmasına rağmen hala , kendi paralarını hiç harcamazlar. Şehir dışına gider parasız parasız biletini harçliğini biz veririz. Kayınbabam hiç para vermez oğullarına karısına. Onları bize muhtaç ettirir. Biz karı koca öğretmeniz. Bizi maddi olarak sömürüyorlar. Kayınbabam bi kaç ay önce işten çıkarıldı ve 4bin liralık maaşları oldu 1500lira. Ama o bile inanın onlar için çok. Hiç harcamıyorlar, harcattırıyorlar.3 oğlan var bekar kayınvalidem kocama acınmış nasıl yapacaz oğlanların düğününü diye kocamda biz yaparız gerekirse demiş. İnanın delirecem. Üzüntüden kahrettiler beni. Ben onlar için mi çalışıyorum? Paraları olmasa neyse. Neyse konuyu çok dağıttım galiba. Benim duam bu insanların bizleri maddi olarak sömürmelerinden kurtulmak istiyorum. Henüz bi değişiklik yok. Sizler her gün ne yapıyorsunuz?