Jump to content
toşın

Allahı Zikredelim.(Vazgeçilmezim Dediğiniz Zikirleriniz Dualarınız)

Recommended Posts

BEN MUHAKKAK EN AZ 7 SAYI GÜN İÇİNDE 21 41 100 170 DE OLABİLİR Ayetel kürsü okurum. 3 kere Bismillahillezi la yedurruyu onun dışında da 100 estağfirullah, 100 suphanallah, 100 elhamdülliillah 100 la İLAHE İLLALLLAH OKURUM.

ben de yeni başladım peygamberimizin önerisi,

günde en az 100

la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim

rabbim devamını nasip etsin inşallah amin

• Like 1

Bugünlerde rızık için 100 tane La ilahe illallahul melikul hakkul Mübin okuyorum...

her gün 41 tefriciyye başladım ayrıca aklıma geldikçe yazıyorum:D

Her gün;

66 İhlas ve arkasından 134 "Ya Samed" cellecelalühü

el-Alîm, el-Hakîm, el-Habîr, el-Mübîn, el-Hâdi Allâmul guyûb (21 Adet)

Tevbe suresi son 2 ayet (7 kez)

Estağfirullah min külli mâ kerihallah estağfirullahel azim ellezi lâ ilahe illâ hüvel hayyel kayyûme ve etübü ileyh (100 adet)

Evden çıkarken mutlaka Ayet-el Kürsi (3 yada 7 kez)

Bolca salavat okuyorum adetsiz

Bulunduğumuz aya göre değişiyor bir de mesela bu Safer ayında "La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil âzim" (100 adet) arkasından salavat (100 adet)

sayısız zikirlerim vardır... dilimden düşürmem Ya ALLAH zikrini esnerken yürürken dolmuşa binerken uyurken sofraya otururken hapşrduğumda her daimm Ya ALLAH...

Uyurken bütün dualarımı edip her gece kendime bi zikir belirler zikrede zikrede uykuya dalarım...

Ya LATİF sıkıntılı olduğumda bir işte tereddüt ettiğimde Ya LATİF okurum sayısız

bir yerim ağrıdığında Ya ŞAFİ zikrederek ovarım ağrıyan yanımı...

Ya FETTAH okurum hayırlı kapılar açması için RABBİM'in..

Ya SETTAR okurum bilerek bilmeyerek işlediğim günahlarımı örtmesi beni doğruyoldan ayırmaması için RABBİM'in...

Ya REZZAK okurum hayırlı helal yoldan rızkımızı kazanmak için....

La havle vela... okurum iç sıkıntımın geçmesi için...

Ya MANİ okurum birinin kötülük yapmasından endişe duyduğumda ,yada günah olduğunu düşündüğüm bir yere gitmem gerektiğinde kötülüklere mani olması için RABBİM'in....

Es ŞEKUR okurum verdiği yaşattığı herşeye bütün nimetlere olumlu olumsuz yaşadığım her ana şükretmek için...

Ya VEDUD derim RABBİM başta senin rızan sevgin sonra etrafımdaki insanların insanların sevgisini kazanıp güzel geçinmek için....

Es SEBUR derim sabır dilerim RABBİM'den katlanmak için yalan dünyanın oyunlarına...

Kelime -i tevhid okurr Lâ ilahe illallahh derim dilim döndüğünce şahit olurum büyüklüğüne RABBİM'in ve Efendimiz(s.a.v) O(c.c)'nun elçisi ve peygamberi olduğuna küçük yüreğimle...

Şehadet getiririmm her duamın başında ve sonunda uyurken ve uyanırken...

“Ya Rab, lekel hamdu kemâ yenbağî li celâli vechike ve li azîmi sultânike”

'Ey Rabbim! Senin zâtının celaline ve senin hâkimiyetinin azametine layık şekilde sana hamd olsun' derimmm dilim öndüğünce...

Salavat getiririm Efendimiz (sav) ruhunaa....O'nun hürmetine isterim RABBİM'den selametimi....

ALLAH dilimizi zikirden ayırmasın arkadaşlar güzel konu olmuş...

• Like 3

la havle vela kuvvete illa billhail ayliyyil azim hergun sayisiz okurum beni inanilmaz rahatlatiyor hamdolsun

• Like 1

Guest mamay

ya latıf okurum hayatn bütün güzelliklerini ve incelıklerını yasayabılmek ıcın

ya fettah okurum her işimin hayırlısıyla ve bnm ıstedıgım sekılde yoğurulması ıcın aynı anda cok sıkıştıgım bır konu olursa fetıh suresının ılk ayetıyle beraber okurum yağ gıbı su gibi çözülür işlerım cok şükür

salavatı mecule okurum çözemedıgım konuları bana çözum olaylları ıle ruyamda göstermesını isterım allahtan

ya allah esmasını okurum ısmı azamdır

ve ya kaviy okurum erkek arkadsım asker ve butun asker ve polısı vatana hızmet veren herkesı saglıcakla koruyup aılelerıne kavustursun dıye

ya şekur okurum şansımın bahtımın dönmesı verılen nimelere şükür etmek ıcın

ve en son estagfirullah okurum butun bu okumalarımın basında günahsız bır agızla tövbelerımın en basta kabulu ıcın

süpersiniz estanbul ailesini ve zikirleri seviyorum . Ben günlük oplarak not tutuyorum. Yoksa arada unuttuklarım oluyor. Bazen de bir iki günde bir başka eklediklerim de oluyor. 100 hasbünallashü ve nimel vekil. sonuncuda da nimel Mevla venimen nasır diyorum.