Jump to content
toşın

Allahı Zikredelim.(Vazgeçilmezim Dediğiniz Zikirleriniz Dualarınız)

Recommended Posts

eskiden yaptığım zikirlerden biride fe in tevellev fekul hasbiyallahu la ilahe illahu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym di.Bunu okurken şunu farketmiştim.Size haksızlık yapmak isteyen biri olunca muhakkak birileri gelip anlatıyordu.En küçük şeyi bile anlatıp uyarıyorlardı .Şükür şimdi çevremde böyle kişiler olmayınca okumuyorum ..Belki haksızlığa faydası olabilir.

• Like 1

la ılahe ıllallah ya fetah ya rezaak cok cok faydasını gordum bırıncı favorı zıkırlerımdır .içim rahatlıyor hzuur kaplıyor yuce rabbımı anmadıgım zaman ıcımde sıkıntı olusuyor . allah herkese nasıp etsın allhı anmayıı

YA FETTAH YA REZZAK , kac defa okuyoruz

benim dilim sürekli istigfara kayar ister istemez oysa hz. yunus duasini okumak istesem istigfara gider galiba cok günahkarim :( neredeyse hergün vazgecilmezim olmustur

tosin cigim hala zikrine devam ediyor musun ?

Malesefki kpss hazirlaniyorum hepsini cekemiyorum ama baska ayetler cekiyorum 100 la havle 100 la ilahe illa ente sonra esmalar cekiyorum namaz kiliyorum zaten sonrasi suphanallah elhamdülillah. Allahuekber cekiyorum yani elimden geldigince cekiyorum kesinlikle birakamam aliskanlik olmus bende hem gecede hacet secdesi yapiyorum tavsiye ederim: )

Malesefki kpss hazirlaniyorum hepsini cekemiyorum ama baska ayetler cekiyorum 100 la havle 100 la ilahe illa ente sonra esmalar cekiyorum namaz kiliyorum zaten sonrasi suphanallah elhamdülillah. Allahuekber cekiyorum yani elimden geldigince cekiyorum kesinlikle birakamam aliskanlik olmus bende hem gecede hacet secdesi yapiyorum tavsiye ederim: )

tesekkür ederim ancak hacet secdesi ne demek ? Nasil yapiyorsun ?

tesekkür ederim ancak hacet secdesi ne demek ? Nasil yapiyorsun ?

Cangirl75 bir dilegim var gece secde namazi kiliyorum yeni actigim bi konu var kiymetli anahtar namazi diye oraya bak detayli anlatmisim zaten onu muhakkak yap.bir de yine 2rekat hacet namazi kiliyorum fatihadan sonra ihlas okuyorum 2 rekatta basin secdedeyken hani tam kalkip ettehiyatuyu okuyacaz ya iste kalkmadan 41kere la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minel zalimin okuyorum sonra salavat cekiyorum daha sonra dilegimi yalvararak söylüyorum yani o an senle allah teksiniz dök icini bütün samimiyetinle sonra tekrar salavat cek basini yerden kaldir etehiyatuyu oku selam-ver ne zamana kadar yapmaliyim diyecek olursan ben dilegim olana kadar yapacam ısrarlıyım çünkü hissediyorum olacak eger bu namaza devam ediyosam vardir-bir hayri sen diger hacet namazina da bak actigim konularda var artik hangisi sana uyarsa mutlaka yap ama pisman olmayacaksin

Cangirl75 bir dilegim var gece secde namazi kiliyorum yeni actigim bi konu var kiymetli anahtar namazi diye oraya bak detayli anlatmisim zaten onu muhakkak yap.bir de yine 2rekat hacet namazi kiliyorum fatihadan sonra ihlas okuyorum 2 rekatta basin secdedeyken hani tam kalkip ettehiyatuyu okuyacaz ya iste kalkmadan 41kere la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minel zalimin okuyorum sonra salavat cekiyorum daha sonra dilegimi yalvararak söylüyorum yani o an senle allah teksiniz dök icini bütün samimiyetinle sonra tekrar salavat cek basini yerden kaldir etehiyatuyu oku selam-ver ne zamana kadar yapmaliyim diyecek olursan ben dilegim olana kadar yapacam ısrarlıyım çünkü hissediyorum olacak eger bu namaza devam ediyosam vardir-bir hayri sen diger hacet namazina da bak actigim konularda var artik hangisi sana uyarsa mutlaka yap ama pisman olmayacaksin

cok sagol canim secde degince kafam karisti secde ayetlerini kastediyorsun sandim

insallah kilarim

Edited by İη¢ιѕєℓ

Rica ederim cnm ne demek insanin rabbine en yakin oldugu yer secdedir keza duaların kabul olusuda..muhakkak deneyin ben dilegimi gerceklestirmistim simdi yine bi dilegim var yine yapiyorum yeni basladim zaten ins kabul oldugunu da yazarim

• Like 1