Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Sihir ve Büyü Nasıl Anlaşılır?

Recommended Posts

okurda, namazda kılar,zaman gelir isyanda eder.hangi niyetle yapılmışsa, ona doğru ağır ağır yürür gidersin.ALLAH, o büyü yapan ve yaptıran kişilerin şerrinden, cümlemizi saklasın esirgesin.ve o pislikleride, inşaallah kahhar ismi şerifiyle, hem bu dünyada, hem öbür dünyada kahretsin.

Buyu yapan ve yaptiranin Cennetten HICBIR nasibi YOKTUR/Bakara Suresi

• Like 1

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu da şudur; Büyü olan biri dua okuyabilir mi ? ya da ne biliyim namaz kılabilir mi ? yoksa bunların hiçbirini yapmak istemez mi bu tür belirtileri var mıdır ???

Büyü yapılmış biri,dua okuyabilir.İbadetlerinide yapabilir.Huzurlu degildir,Sürekli vesveselidir

Yapan ve yaptıran Cehennemde En güzel şekilde Agırlayacak Allah,Soguk Nedir bilmeyecek.

cevaplar için teşekkür ederim..Burada büyü ile ilgili yazıları yorumları okuyunca içime kuşku düşüyor acaba bende de var mıdır diye o yüzden sordum..Genel bir rahatsızlıgım yok ancak haqyırlı işlerimde sürekli sıkıntı oluyor

Bu büyü konularına bakıyorum sürekli bir işinin ehli olmalı yoks aokursan sana geri teper mazallah gibi yorumlar. Ha bire bir bilgiç bir büyü yapan işinin ehli ise li tavırlar. Ben de yaşar nuri öztürk ün youtube dan videosunu izledim evet büyü vardır ama Allah sizin kaderinizi böyle şeylerle değiştirilmesine izin vermez dedi. Gerçekten de rahatladımö o videoyu izledikten sonra. Elbette insanlar büyü ve nazara uğrayabilir ama işinin ehillerine bir çuval para dökmek bunun çözümü değil. Kendi kendinize okuyun. Okuyacağınız dualar korunma nazara ve büyüye karşı klasik nas felak olabileceği gibi hırz ayetleri olarak geçen dualarda olabilir. 7 gün boyun hep aynı saatte başlayıp bitirmeye özen gösterin. Kalbinizi temiz tutup hasetlik yapmayın. Allah a yaratıcımıza güvenin. Böylelikle işinin ehillerine yok yere para kaptırmamış olursunuz.

• Like 2

cok yoruldum artik gercekden

cozumu olan etkili buyu bozulacak cozumler istiyorum denemediklerim

kalmadi

• Like 1