Jump to content
Visall

Karşındaki İnsana Kendi İstediğini Yaptırmak İçin

Recommended Posts

Bu Bi Buyu Degildir Diyerekten Anlatayim....

Mesela Bi Sevgilinize Bisey Yaptirmak Istiyosunuz Ve Ikna Ekmek Icin Zorlaniyosunuz. Bunu Ona Yaptirmak Icin Karsinizdakinin Gozune Bakara Icinizden "allahümme Ya Vedüd"yani (agzini Bagla Dilini Tut)

Denilir Bikac Kes Bunu Soluyosunuz Sevginizin Gozlerine Bakarak Yada Karsinizdeki Birine

Saygilarimla

Guest tamer

Sevdiğimizi göremeden aynı esma'yı nasıl okuyabiliriz ?

Yani yüz yüze gelmeden..Telefonla konuşurken olur mu ?

bunu bılemıcem zaten bu bırazda ınsanın ıcnden glerek yapılan ıstnılen bısı nasıl bıseyın olması ıcın allaha avıc acaqr dua edersın gunun bırınde kabul olur dılgın budao le bısı uyguladıgında anlarsın bence :Dgozlerıne bakarak ıcınden glerek soledıgınde ıstedıgınız sey oluyo

Guest morvesiyah

Ya Vedüt zikri sevgi ve muhabbetle alakalıdır. Aradaki sevgi yogunlugu için hergun 20 kez okunur. Yiyecege 1000 kez okumak ve bunu birlikte yemek muhabbeti arttırır. Ayrıca sureklilik halinde 400 den fazla (özellikle farzlardan sonra) okuyan kimse insanlar içinde çok sevilir. Havas esrarı geniş ve buyuktur. Ayrıca Bir kimse için abedstli niyet edilir ve çekilebildiği kadar zikredilir bu da çok faydalıdır. Allah hepimizin dualarını kabul edecektir.

--------------------

Eklemek istedim. Çok guzel ve faydalı çok teşekkürler Elif.

Guest gulce

Allahümme ya vedud ağzını bağla dilini tut demek değildir manası ey sevilmeye layık olan Allahımdır.

bu allahümme ya vedud alinin ağzını tut dilini bağla diye anılır biliyordum

ben babama istediğimi yaptırmak istiyorum şimdi onun gözlerinin içine bakarak bunu okuyacam sonra istediğim şeyi ona yüksek sesle mi söyleyecem yoksa içimdem söylesemde olur mu

Guest BEBEGİM
ben babama istediğimi yaptırmak istiyorum şimdi onun gözlerinin içine bakarak bunu okuyacam sonra istediğim şeyi ona yüksek sesle mi söyleyecem yoksa içimdem söylesemde olur mu

olur Allah ın izniyle...ama sürekli söyle..baban yokken de o varmış gibi söyle niyetin o olsun...yüzyüze geldiginde de devam et

Guest neslişah

yarından tezi yok bebeğimin dediği şekilde uygulamaya başlayacağım allahın izniyle faydalı olacağına inanıyorum ve sonuçları sizlerle de paylaşacağım

Guest neslişah

imkansızı istemediğiniz sürece başarılı oluyorsunuz arkadaşlar tabi içtenlikle okursanız tecrübeyle sabittir ;)

Guest ak_gandalf

aslinda duaya bile gerek yok gozlerine bakin ve soyemesi istediginiz seye odaklanin etkili olucak bende ise yariyor. The secret adli kitapta okumustum okumanizi tavsiye ederim...