Jump to content
Guest seyfili

Kac Yasinda Evleneceksin-Yuzuk Fali

Recommended Posts

Guest kemtamin

belkı yanlıs yaptıgınız bırseyler vardır.cunku kıme ne zaman yaptıysam yanılmadı.we ufak br örnek vereyım: bı kız arkadasıma baktım gecen sene yurttan.o zaman o 24 yasındaydı.yuzuk geldı 19 da ısrarla duruyor sonra tekrar dewam edıp 25 de duruyor.alla alla dedım 19 da sana ewlılık görunuyor hayırdır.gercekten de 19 yasında nısanlısıyla ımam nıkahıyla ewlenmısler sonra ayrılmıslar.we sımdıı haftaya yenı nısanlıısyla ewlenıyor(benm sayemde hehe) we suan 25 yasında;);)

Guest olumsaati

37 çıktı yaaa ne dio bu yüsükkk :(

Guest bahse

ben evlilerden kime baksam evlilik yaşını sormadan yapıorum çıkıor sonra sorunca evet o yaşta evlendim diorlr.ablama 7 yıl önce bakmıştık 22 çıkmıştı yok cnm demiştik ama evet oldu..gerçi bu tarz şeylere kaptırmamak gerek..benim 24 çıktı seneye kdr evlenmeliyim 1 yılım kaldı çeyiz hazırlıklarına başlamalıyım:)işin komik tarafı arkadaşıma 48 çıktıı morali sıfırlandıı ozaman ben bir 6 ünv.fln okuyayım zamanımı doldurayım dedii..Allah hayırlı zamanda nasip etsin...herekese boll şanslar:)

Guest ecee

bunu bnde yaptım 24 cıktı eger dogruysa seneye ewleniorum arkadaslar:) ayrıca 2 erkek 1 kız cocugum olcakmıs 3 cocukla ben neparım yafff:)

Guest bahse

ecee Allah vermiş işte sana 3 çocuk ne istersin başka Allah olmayanlarada versinnn:D

kusura bakmayın arkadaşlar ama çok başarısız boş bi şey olduğunu söyleye bilirim çünki ben ve arkadaşlarım bunu 3-4 sene önce yapmıştık bana 22 çıkmıştı. şimdiki yaşım 24:D ayrıca bu son salı gecesi yapılır nevruzda her gün de yapılmaz.

bu falın başka versiyonu bir kaseye yüzük anahtar şeker falan koymaktır. kızlar gözleri kapalı şekilde seçerler kimin kısmetine ne çıktıysa gelen nevruza kadar o olacaktır demektir.anahtar çıkanın işleri açılır ya ev alır ya da yeni iş bulur, yüzük çıkan evlenir ve s. bana çıkmadığı için ben inanmam.ama inanana arkadaşlar vardır ve bu hala yapılmaktadır.

bunu bnde yaptım 24 cıktı eger dogruysa seneye ewleniorum arkadaslar:) ayrıca 2 erkek 1 kız cocugum olcakmıs 3 cocukla ben neparım yafff:)

üzülme ecee lahuti ailesi olarak biz ilgileniriz yeğenlerimizle:D

Guest ışıltı
:) bi yaptım 48 çıktı bi yaptım 55 bidaha yaptım 31 çıktı ne olacak şimdi aklım karıştı:ermm:

Guest ecee
üzülme ecee lahuti ailesi olarak biz ilgileniriz yeğenlerimizle:D

sizleri sewiorum ya gercekten..nowam lahutiye canım kurban yegenlerinize simdiden sahip cıktıgınız icin coook tesekkur walla icim rahatladı artık bol bol dogurabilirim:)

--------------------

ecee Allah vermiş işte sana 3 çocuk ne istersin başka Allah olmayanlarada versinnn:D

tabiki cok guzel bahseciiim ama 3 de fazla deilmi sen bakma bastakilere 3 cocuk sart dioda sanki o bakcakkk...Allah olmayanlarada wersin ins..

Guest bahse

böle dediklerine bakma ececim vallahii iki kez ağlasa çocuklar aman ece al şunları derler benden söylemesi:)