Jump to content
Guest seyfili

Kac Yasinda Evleneceksin-Yuzuk Fali

Recommended Posts

Guest çaresiz aşık
cinsiyet için hamile olmaya gerek yok.kendi bileğine iç kısmına tutup bakabılırısn.ben cok kısıye denedım kesınlıkle tutuyor.erkek arkadsımla ewlılık yasımız ve bebeklerın cınsıyetı aynı cıkıyor tabı allah bılır:D:D:D:D

bunu tam olarak açıklarmısın nasıl yapılacak ve nasıl anlıyacagız kaç çocuk olacagını ve hangisinin erkek hangisinin kız olacagını

--------------------

cevap alamadım hala beklemekteyim

yaptım:D sevgilimle önümüzdeki yıl bişiler olur diye hep konuşuyoruz falımdada öyle diyo şuan 22 yşndayım 23 de evleniyorum hahh:dance2::dance2:ayy çok sevinidirik oldum İNŞ. doğru çıkar yalnız bu yüzük biraz yavaşladığında kaldırdım ben tam durmamıştı doğrumu yaptım ki acaba....??

biz bunu küçükken yapardık ve 25 ten sonra sallanmaya devam edince yok artık deyip bırakırdık.doğruymuş.hala bekliyorum.şimdi 34te durdu.küçükken çok geliyordu 25 sonrası ama çok değilmiş beee :D

n'olursunuz bana da bakin. demek bakan olduysa bile hala vuruyor ki yazmiyor.

kolum titremese belki de bir sonuc cikacak ama hastayim tutup beklemeye halim yok. cok israr ettim bak, az daha aglarim.

Guest TİHAME

ben de yaptım 32 çıktı doğru.ama birşey soracağım...hani hamile kadın karnına tutsun dikeyse erkek,dönerse kız demişti arkadaş. ona da aklım takıldı yaptım...dikey oldu.ama birşey söyleyeceğim, ben hamile olmadığımı düşünerek yaptım.yani meraktan.yüzük kımıldıyorsa bu o an için hamile olduğumu mu gösterir, yada gelecek de erkek çocuk sahibi olacağımı mı? açıklar mısınız?

Guest TİHAME

Bu arada arkadaşlar yüzük falı ile ilgili birşey söylemek istiyorum...Bu fal sadece çocuk ve evlilik için değil; her öğrenmek istediğiniz bilgi için de yapılabiliyor. (ama gerçekten inanacaksınız ve sanırım yürek temizliği şart)

...

soru soruluyor (şu falanca beni seviyorsa dönsün, sevmiyorsa dursun... vs vs... gibi)

...

ama dediğim gibi yürek temizliği ve gerçekten inanmak şart...Bunu fal olarak da düşünmeyin bir yerde...Çünki ihsan ile istediğinizde cevabı mutlaka doğru.

...

Duydunuz mu bilmem Kuran çevirme derler...Belli duaları ihsanla yapıp,inanarak sorduğunuzda sorunuza mutlaka cevap alıyorsunuz.Ama taşınması gereçten ağır bir yüktür...

...

--------------------

Ve eklemek istediğim bir diğer konu da; bazı arkadaşlar fala inanmak günahtır der ki;doğrudur.Ama burda eksik olan birşey var. "Gayubu Allah" derler.Yani gelecek Allah'tandır.Ama sitenin içerisinde de geçen bir konu vardır; Rab'bın bazı kullarına bahşetmiş olduğu yetiler. Adını fal koyduğumuz şey bunlardan biridir.

...

Günah oluşun sebebi ise; Rab'bın tarafından dahi verilmiş olsa bu yeti,hükmü bir yere kadardır.Yani örnekle; birine şu günde,şu plakalı,şu renkli araba çarpacak dersiniz (gördüğünüz gerçektir yetiye sahipseniz,kalp gözünüz açıksa) ama bilmediğiniz , araba çarpar ama içindeki kaderidir belki.Eğer size inanan biriyse kaderinin yolunu değiştirirsiniz.Bu yüzden fal yasaklanmış ve günah sayılmıştır.

...

Ki çoğumuzun çevresinde vardır gerçekten kalp gözü açık,görebilen kişiler.Ama bazıları bu yetiyi kötü yönde kullandığı için Rab en büyük günahlardan saymıştır falı.

...

Bir yerde bu yetiye sahip olmak güzel ve guru vericidir.Ama taşınması zor dedim ya; bunu saklı tutmak zordur.hele sevdikleriniz söz konusu ise.

...

Sakın beni yanlış anlamayın ve mazur görün.Ama yaşadıklarım,gördüklerim olmasa böyle bir şeyin söz konusunu dahi etmem.

geçen gün bi arkadaş sohbeti esnasında öğrendiğim bu formülü sizlerle paylaşmak istedim... ben fala ve bu tarz şeylere pek inanmama rağmen arkadaşım yıllar önce kendisinin ve 2 arkadaşının denediğini ve geçektende daha sonra yapılanın doğru çıktığını söyledi, bana da ilginç geldi.. inanıp inanmamak size kalmış;)

kaç yaşında evleneceğini öğrenmek için: saç telini altın bir alyansa bağlıyorsun, su bardağını yarıya kadar su doldurup alyansı içine sok ve niyet ederek çıkar. yüzük hala bardağın boş kısmında kalacak tamamen dışarı çıkartılmayacak. yüzük sallanmaya başlıyor bardağa vurup ses çıkarıyor. çıkan sesleri sayıyorsunuz, bu rakam sizin evleneceğiniz, çocuk sahibi olacağnız ya da 2. çocuğunuza sahip olacağınız yaşı veriyor, niyete göre değişiyor yani... eğer olmayacak bişiyse hiç sallanmıyor... deneyip gördük olmicanı bildiğimiz şeylerde hiç sallanmadı...ilginç olan tarafda şu ki, bi konu hakkında tekrar tekrar denedik hep aynı sayı çıktı :):)

aslında inanmalık değil eğlenceli bi uygulama ama doğru olduğunu söyleyenlerde olunca insanın kafası karışmıyor da değil:)

eğer konuyu yanlış yere açtıysam moderatör arkadaşlardan doğru yere taşınmasını rica ediyorum:)

Sevgili aykaranlık evleneceğimiz yaşı bulmamız için her sesi 10 la falanmı çarpacağız yüzük bardağa 33 kere vs. vumaz herhalde değil mi.

bi arkadaşım denedi kendisi daha önce evlenip ayrılmış dolayısıyla yaşı epey var... denemeden önce ben de senin gibi düşünmüştüm ama tam 39 kez vurdu:)

Guest gizem_3

ben yıllar önce denemiştim bunu fakat sonu hüsran :(

umarım seninki tutar aykaranlık arkadaşım :)