Jump to content
Guest seyfili

Kac Yasinda Evleneceksin-Yuzuk Fali

Recommended Posts

ben bunu denemiştim. 28 yaş çıkmıştı. şu anda da 28 yaşında bulunuyorum. fazla bir zamanım kalmadı yani.

ama ortada ne hatun var ne de işim var. bilmiyorum nasıl olacak.

------------------------

bu yüzük yöntemi, bilimsel kaynaklarda(okuduğum kaynak ingilizceydi) hipnoz başlığı altında geçmektedir.

önümüzde 9 ay var 2012 nin bitmesine evlenirsen hemen haber verirsin :)

bunu bız kucukken meraktan yapmıstık kuzenımle. kuzenımın 24 cıktı. benım 25- 26- 27 falan dıye devam edınce kuzenıme kızıp yeter tamam gormedın mı bak durdu ıste dıye elınden almıstım. fala mudehale edınce boyle oluyo demk kı. kaca kadar devam edecektı acep:confused: kuzen 24 unde evlendi bu arada :D

bunu bız kucukken meraktan yapmıstık kuzenımle. kuzenımın 24 cıktı. benım 25- 26- 27 falan dıye devam edınce kuzenıme kızıp yeter tamam gormedın mı bak durdu ıste dıye elınden almıstım. fala mudehale edınce boyle oluyo demk kı. kaca kadar devam edecektı acep:confused: kuzen 24 unde evlendi bu arada :D

bir kac kez daha da deneyebilirsin sayi hic sasmiyor ayni sayi hep ayni sayida kaliyor...

İlkinde dairesel çizdi oğlum mu olcak :D ama bir arkadaşta dairesel olunca kız ileri geri olunca erkek dedi.doğrusu hangisi? benim ilk dairesel ikincisi ileri geri.

--- Sonraki mesaj ---

Evlilik yaşım da 23 çıktı falcı kadında demişti 23-24 yaşlarında nişanlı gözüküyorsun diye görcez bakalım :D

Arkadaşlar benimki hiç oynamıyor :( ya ben beceremiom ya da evde kaldım :(

buarada rahmetli anneannemin yüzügüyle baktım ondan oynamamış olabilir mi? Bide yasayan birinin alyansıyla denemem lazım...

İnanmayın boşuna ben kaç kere baktım hep aynı rakam çıktı ama malesef o yaşı geçtim ve hala bekarım :blink:

Yaaaa :( hayırlısı olsunda.. Benim bi arkadas bakardı hep tuttururdu yüzügü tutan kiside önemli olabilir

arkadaslar bu yüzük falini yapan oldumu ve cikan oldumu ? Ben gerci gecen sene hep yaptim ayni sayida kaliyor sanirim dogru cünkü daha var yasim gelmedi :)