Jump to content
Guest seyfili

Kac Yasinda Evleneceksin-Yuzuk Fali

Recommended Posts

benim konu hakkında bilgim yok ama bizde küçükken saça yapmıştık :)

ama burdaki bir arkadaş herkese iple yapmış saçla yapsaydı kafasında saç kalmazdı dedigin gibi :D

söyle söyle iple yapsınlar sonra yok saçım azaldı kel kaldım durumları olmasın:)

• Like 1

hakaşığı yapsana hatta bana da yap bakalım ne çıkıcak :D ben çok küçükken hatırlıyorumda kızlarla makarasına yapmıştık tam hatırlamıyorum kaç çıktıgını 28 çıkmıştı gibi geliyo:D

annem eve gelsin alıp yüzügünü yapıcam ama şöyle birşey var,arkadaşlar demişki atıyorum 24 te durdu ama ikiniciye 34 te durdu...ee yüzük durduktan sonra beklersek elbet yeniden sallanır ve çarpmaya başlar olmaz mı öyle? neyse ben yapayım haber veririm :D

ben bunu ayni tarifte verildigi sekilde yaptim inanir gibi degildi evet dedigin dogru ilk önce farkli sayilar cikti ama netice de bir kac kez daha yapmaniz gerekiyor ve sonucu gercekten ayni sayida hic sasmiyor hep ayni sayida kaliyor ben bunu abim icin de yaptim bakalim onunki seneye evlilik gözüküyor bence herkez yapsin, ben inandim

• Like 1

Evet arkadaşlar.....annem geldi hemen ilk önce onunkini denedim :D annemin saçından bir tel aldım ( onun tek saç teline kurban :D ) neyse anneminkiyle yaptım 22-23 civarı saydım ya 22 ya 23 yani çok hızlı çarptıgında sayamadım :D ve annem 22 yaşında evlenmiş benim:D

sonra yazmıştım ya size kendime yapmıştım küçükken ve 28 siye hatırlıyorum diye hemen kendimde denedim artık psikolojikmidir nedir 28 çıktı :D

şok oldum birdaha yaptım yine 28 sayabildim ama hızlı çarptıgında eksik saymış olabilirim yani :D

sonra hakaşıgı sana yaptım seninki 36-38 civarı çıktı :D yüzük 30 a kadar nasıl hızlı vurdu zor saydım :D ama 30 dan sora yavaşladı işte:D

neil seninkide gayet sakin bir şekilde seyretti ve 27 çıktı :D

hayırlısı :D

• Like 1

Birazdan yapacağım bakalım kaç yaş çıkacak:)

39 çıktı.38yaşım şimdi.:)39a kadar yüzüğün bardağa çarpma sını beklemek zaman aldı:)sıkıldım resmen.

Evet arkadaşlar.....annem geldi hemen ilk önce onunkini denedim :D annemin saçından bir tel aldım ( onun tek saç teline kurban :D ) neyse anneminkiyle yaptım 22-23 civarı saydım ya 22 ya 23 yani çok hızlı çarptıgında sayamadım :D ve annem 22 yaşında evlenmiş benim:D

sonra yazmıştım ya size kendime yapmıştım küçükken ve 28 siye hatırlıyorum diye hemen kendimde denedim artık psikolojikmidir nedir 28 çıktı :D

şok oldum birdaha yaptım yine 28 sayabildim ama hızlı çarptıgında eksik saymış olabilirim yani :D

sonra hakaşıgı sana yaptım seninki 36-38 civarı çıktı :D yüzük 30 a kadar nasıl hızlı vurdu zor saydım :D ama 30 dan sora yavaşladı işte:D

aa besincimev cnm ben kasımda 27 olucam zaten ve bir gelişme yok, rica etsem tekrar bir yapabilirmisin? annemin alyansını kendisinden isteyemiyorum bunu yapmak için o yüzden senden yapabilirsen bir daha yapmanı rica edicem yapamazsan problem değil cnm.

ılgınc bır uygulama ıkıncı cocuguma hamıleyken bır arkadasım cınsıyet ıcın yapmıstı bana ıpe bagladı yuzugu karnımın ustunde dondu durdu yuzuk ama daıreler cızdı hatırlıyorum erkek dedı yanlıs soylemıs demekkı kızım oldu :D uygulama dogru bılgı yanlıs bugun burda yazılanı okuyunca denıyım bı dedım eglence amaclı sac telımle alyansımı bagladım karnımın ustunde tuttum dogru cıktı tanıdıgım herkeze usenmedım yaptım dogru cıktı ;)

bitirdinnn beniii yawwwww 36-38 neymiş yawwww 10 senem daha mı varrr nayır nolamazzzzzzz RABBİM Sana geliyorummm:)))

bitirdinnn beniii yawwwww 36-38 neymiş yawwww 10 senem daha mı varrr nayır nolamazzzzzzz RABBİM Sana geliyorummm:)))

Aman Allahım ne çıkmış öyle :D

Geçmiş olsun

O yaştan sonra bence evlenme ;)