Jump to content
Guest seyfili

Kac Yasinda Evleneceksin-Yuzuk Fali

Recommended Posts

iyiki konu tekrar acilmis bir anim var ben bunu buldugumda birine niyet etmistim ama bana yasini benden üc yas büyük oldugunu söylemisti yani yalan söylemisti bende bu yüzük falina yaptim harbiden hep 46 ya kadar bardaga carpiyordu netice itibariyla bu sene evlendi cidden de yasi 46, ve bu yüzük falina inandim evet dogru cikiyor :) .. Kendime de yapmistim defalarca sayi hic yanilmiyor merak edenlere yazayim kirkin üzerinde benim ki .... :cray:

Ben geçende baktım evdeki taşlı yüzükle maalsef ama taşları minik yani. 30 defa vurdu Allah'ım yeter daaaa diye bir bağırdım. durdu. Artık yüzük mü korktu yoksa Allah mı acıdı bana anlamadım. 30 yani bendeki rakam şu an.

• Like 1

Bu fali her yaptigimda ayni sayi cikiyor. Arkadaslarimla denedik. Kimde hangi sayi ciktiysa her defasinda sayi sasmiyor. Ancak bu fala gore benim simdiye evlenmis olmam gerekiyordu. Yani yalan yalan yalaaan :P:D

alyansla yapılacaksa illayide bir zahmet rica edecem evli arkadaşlar hayrına yapsınlar bizim için. Boşvermişliğimdeyim bugün açıkcası. evlenesim çin'e kaçtı yine.

bu gidişle zaten değil 30'umda 60'ımda zor evlenirim.

arkadaslar bir hatirlatma yapayim alyans olacak tasli yüzük yaniltiyor vursa dahi tam vurup vurmama arasi sayamiyorsunuz en iyisi alyans kullanin cok net vuruyor bardaga...

Allah rızası için alyansı olan biri baksa bana yav. cuma günü sadaka verir gibi diyecem günah olacak ama....

• Like 1

alyansla yapılacaksa illayide bir zahmet rica edecem evli arkadaşlar hayrına yapsınlar bizim için. Boşvermişliğimdeyim bugün açıkcası. evlenesim çin'e kaçtı yine.

bu gidişle zaten değil 30'umda 60'ımda zor evlenirim.

Nasıl inanırsan öyle olur canım, bildiğim kadarıyla sen dualar da ediyordun Rabbim mutlak verecektir cevap,belki verdi bilemeyiz.Ümidini yitirmmişsindir belki öylesine yazdın ama bence daima olumlu düşün,Furkan 74 ve 77 de ne de güzel buyuroy

Umutsuz değilim bilhassa çok umutluyum belki ondan. Hayatta ilk kez Allah'a bu konuda tam tevekkül ettiğimi hissediyorum. İnanır mısın asla kabul olmadığını düşündüğüm hatta bu saatten sonra kabul olsa da farketmez dediğim şey kabul oldu.Demek ki dualar boşa değil. Şu an dua ediyorsam eş için kesin sebebi var. Hissediyorum en doğru zamanda Allah'ın izniyle istediğimden daha iyi bir biçimde gelecek bana inşallah.