Jump to content
Sign in to follow this  
kuzguncuk

Neden Erkekler Cilveli Kadınlarla Evlenir

Recommended Posts

Önsözün tamamını okumadan yazmışım değiştirdim bence önsözle kitabın alakası yok! :)

wowwwwww.. boyle bir onsoze bu baslik.. olsem aklima gelmezdi:)

Yahu eger onsoz "Çocuk yaşlarını siler silmez hemen devam elti meşhur gülüşlerine. Babası eşini bir kere daha takdir etmişti. On dakika boyunca camdan manzarayı seyretti Allan. Yol adda koyunlar cenneti gibiydi. Urfa’dan çıkıp Mardin’e girmek üzereydiler. " de bitse tamam sozleriniz anlayacagim, kadinin zekasi.. amma... sonrasinda devam eden hikaye.. onsoz gorevi verilen arkadas karisik hisler icindeymis o an sanirim:) ve konuyu yurdumuza baglamis:)))

Çok kötü oldu özür! bende sonuna kadar okumamıştım,biri kitap tanıtımına önsöz diye ilave etmiş ben yorumu değiştirdim zaten özür dilerim!:(

Yahu eger onsoz "Çocuk yaşlarını siler silmez hemen devam elti meşhur gülüşlerine. Babası eşini bir kere daha takdir etmişti. On dakika boyunca camdan manzarayı seyretti Allan. Yol adda koyunlar cenneti gibiydi. Urfa’dan çıkıp Mardin’e girmek üzereydiler. " de bitse tamam sozleriniz anlayacagim, kadinin zekasi.. amma... sonrasinda devam eden hikaye.. onsoz gorevi verilen arkadas karisik hisler icindeymis o an sanirim:) ve konuyu yurdumuza baglamis:)))

İyide önsözde bir şehidin hikayesinden bahsedildiğini anlayınca çok şaşırdım bir anda,ama yükleme hatası olmuş tanıtımda sanırım,yani gerçek kitapla alakalı değil! Buna üzüldüm bende.

:) ozur falan gereksiz.. anlayamadim hepsi bu :) bunca kotu hissedecek bir sey yok..

ee ben neden soka girdim sandiniz ki:) isve cilve baldir bacak ve onsoz.. hayir anlamadigim nas nickli arkadastan hic bir ses yok ki onsozu aktaran o.. ustelik soruma evet yaniti veren de.. o nasil farkinda degil absurdlugun ? :) ilginc bir durum..

ee ben neden soka girdim sandiniz ki:) isve cilve baldir bacak ve onsoz.. hayir anlamadigim nas nickli arkadastan hic bir ses yok ki onsozu aktaran o.. ustelik soruma evet yaniti veren de.. o nasil farkinda degil absurdlugun ? :) ilginc bir durum..

Arkadaşım ne diyebilirim ki?Kuzguncuk arkadaş duvarıma yazana kadar bu konuya bakmadım.

Dikkat etmedim ilk okumadan bende şaşırdım fakat önsöz olarak o geçmiş sonuçta bu kitabı ben yazmadım.

Alıntı yapıyoruz...

Ve ayrıca yorumları okuduysan okuduğunu sanmıyorum okumuş olsaydın önsöz yazdığım yerdeki linki kontrol ederdin.

• Like 1