Jump to content
Sign in to follow this  
kuzguncuk

Neden Erkekler Cilveli Kadınlarla Evlenir

Recommended Posts

Ne yapim aklım karıştı bugün:) yarın bulursam alıcam bu kitabı,bu kargaşada güzel bir anı olarak kalacak sanırım aklımın bir köşesinde, tabi kitaba baktıkça:)

En güzelini yaptın başa sarmakla. :D:rofl:

Kitabı tam olarak okumuş değilim bugün açtığım bir konuya uysun diye araştırdım ve kitabı satan bir sitedeki birinin yanlış önsözü'nün kurbanı olduk hemde değerli başka bir arkadaşımla birlikte ama geçti,çokta uzatmaya gerek kalmadı! Başlangıçta ana konudaki açıklamalar doğru zaten. Ben kitabı kısmetse kısa sürede alıp okuyacağım, ama kendi mantığımla kitabın ismini şöyle yorumluyorum. Ben evliyim,Türkiye'de yaşıyorum ve benim gibi hayatı monotonlaşmış insanlar için eşin kendine bakması,bakımlı olması, yaratıcı olması ve bunların sonucu cilveli biri olması kendi açımdan bu monotonluğa renk katar ve güzel olur diye düşünüyorum. Eminimki bu kitap başta hanım arkadaşlarımızın hayatına bir renk,bir değişiklik ve yeni umtlar katacak ve içlerindeki monotonluktan kurtulmalarına bir nebzede olsa sebep olacaktır. Zaten tek eşliliğe inanan tüm insanlar için değişiklik tabiki aynı ortamdaki değişiklik güzel olacaktır. Artık günümüzün sosyo ekonomik koşullarında saatle kurulmuş gibi bir düzenimiz varken bu bence gerekli de!