Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
fans

Hamilelik Kemeri ?

Question

Arkadaşlar hamilelik kemeri diye bir şey duydum.. Acaba bu kemeri kullanan varsa tecrübelerini yazabilir mi ? Yararı zararı nedir ?

• Like 1

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Pantalonlara ve eteklere takilan kemer, lastikli idi benim kullandigim, yarim cm araliklarla dugme iligi acmislar, karin bolgesi genisledikce sen de o dugme iliginin yerini ayarliyabiliyorsun... O kadar... :) seneler oldu kullanmayali.. :)

• 0

Faydası neler acaba.. Pek bilen yok .Siz kullanan çok nadir kişilerdensiniz.. Çatlakları bile önlediği doğru mudur acaba ?

• 0

Canim senin dedigin korse kemer olcak, onu kullanmadim ben! Bahsettigin bel agrisi ve karin buyudukce destek olmasi icin takiliyor... Hamileleikten sonrada kullaniloyormus... Benim zamanimda bu korse kemer yoktu, benimkisi eski modellerden di.... :)

• 0
hamıle kalabılsek gerısı onemlı degıl tabı saglık dısında
İnşallah bebek bekleyen herkese Allah nasip eder..Sanırım bu kemer de hamilelik sürecinin de sağlıklı olması içinmiş :)

• 0

6. ayından takılıyor. karın çok büyük ve erken inmişse. ben takmadım hiç. Genelde ikizlere hamile bayanlar takar bu kemerleri destek amaçlı. doğumdan sonrada takıla biliniyor korse amaçlı göbek sıkıcı gibi. Onuda takmadım rahatsız etdii :D

• 0
6. ayından takılıyor. karın çok büyük ve erken inmişse. ben takmadım hiç. Genelde ikizlere hamile bayanlar takar bu kemerleri destek amaçlı. doğumdan sonrada takıla biliniyor korse amaçlı göbek sıkıcı gibi. Onuda takmadım rahatsız etdii :D

hamilelikten sonra doktorlar korse uygun görmüyorlarmış diye biliyorum. her nedense..

• 0

korse uygun görülmüyor cünkü vücut kendini toparlayamiyor.ic organlarin eski haline gelmesi icin rahat olmali korse buna engel oluyor

• 0

hamilelik öncesi uygun, hamilelik sonrası uygun değil o zaman anladığım kadarıyla.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...