Jump to content
Sarmaşık

Çok Çok Sevgi İçin

Recommended Posts

sacma sacma konusmayın, cook dogru söylemişim verirse verir vermez se emir büyük yerden der susarız.. burda hiçbir yanlıslık yok.. benim tövbemde duamda kimseyi alakadar etmez.. büyü mü yapıyorumda korkcam..herkes ne sacma seyler için dua ediyor,benimkide sacmalık olur olmaz ben ederim dua.. insanların dualarına damı siz karısacaksınız..

verirse verir vermezse vermez diye bir şey mi var.. Allah sevdiği kulunun duasını geciktirirmiş.meleklerim bu kulumun duasını geciktir sesini duymaktan hoşnut oluyorum daha çok dua etsin ister.sevmediği bir kulu içinde meleklerim hemen yerine getirin bu kulun duasını sesini duymak istemiyorum demiştir.duymuşmuydunuz. oyüzden yalvarın yakarın kabul olana kadar duanızı ellerininzi indirmeyin..

evet cnm,tek oturuşta bitirilmesi gerekiyor,abdest tazeleyebilirsin ama o arada herhangi bi kimseyle konuşma vs olmayacak:)

bir günde bitmesi mi lazım ?

Her 5 saniyede bir Kevser okusan ki devamlı aynı hızda okuyamazsın, saatte 720 yapıyor 700 diyelim biz. Yani ortalama bir saat yirmi dakikada bir buçuk saatte 1000 okuma bitiyor, çarpı 7 yapıyoruz, 9 buçuk 10 saat yapıyor. Yani aralarda vakit namazımı kılsak, lavaboya gitsek,su içsek 10 buçuk saat yapıyor. Ağır bir uygulama arkadaşlar :) Kuvvetli ve sağlam niyetli olmalıyız.

ben cevirmem!! Allahtan degilde sizlerden mi korkcam.. güldürmeyin beni.. ben sözümün arkasındayım duamı ederim verirse verir, vermezse zorlamı alcam

dimi vermemiş işte seni yarı yolda bırakıp giden için bu kadar düşünmene bile gerk yok

dr buz çiçegi arkadaşımıın belliki canı yanmış ondan böyle konuşuyor olabilirbelkideadam onu terkedip gidip başkasıyla evlendi olabilir arkaaşlarbu yüzden daha sukunetli düşünemeyebilir bu normaldir dogal olarak onlarında acı çekmesini istiyor olabilir hemen yadırgamayın arkadaşımızı belkide yanlış telafuz etti anlatmak istediklerini