Jump to content
Sign in to follow this  
ReYHaN

PC ime Trojan Girdi Diyor Yardim Edebilirmisiniz?

Recommended Posts

Xp en sevdiğim işletim sistemidir Reyhan Abla. Performans olarak en iyisidir. Bilgisayarım'a gir. Sabit diskinin üzerine gel; yani yerel disk C:. Sağ tıklayıp özellikler'e gir. Açılan pencerenin üst kısmından araçlara gir. Şimdi Birleştir'e tıkla. Orada C: sürücüsünün üzerine gel ve incele de. Eğer, '' Bu diski birleştirmelisiniz '' diye uyarı verirse Birleştir'e tıkla ve gerisine karışma :)

Benimde oyle Ryu.Hic sevmiyorum Vista yi ve Windows 7 yi..

O yuzden zaten biraz bunu kullanayim dedim..

Benimde oyle Ryu.Hic sevmiyorum Vista yi ve Windows 7 yi..

O yuzden zaten biraz bunu kullanayim dedim..

Vista'nın sevilecek bir tarafı yok ki :) Boşa yapılmış bir işletim sistemi. Windows 7 güzel ama xp hala daha performanslı. Aslına bakarsan Türkler'in yaptığı Pardus var fakat perde arkasındaki bazı dış güçler sebebiyle yeterince tanınmıyor. Neyse bunlar başka konular :)

Gercekten cok tesekkur ederim Ryu.. Ilgilendin.. Zahmet verdim. Cok sagolasin..

AMa hic ugrasamicam..Sevmiyorum ben bunlarla ugrasmayi.. Bana vereceksin bir PC ama ben hic bir sey yapmayacagim. Oyle olsun istiyorum..:) Ama olmuyor iste..

Yinede su anlatimlarin cok faydali. Mutlaka faydalanilacaktir..

Boza pisirmicem vazgectim:)

Cig olarak ikram edicem sana ustunde bol tarcinda var..Afiyet olsun:)

Vista'nın sevilecek bir tarafı yok ki :) Boşa yapılmış bir işletim sistemi. Windows 7 güzel ama xp hala daha performanslı. Aslına bakarsan Türkler'in yaptığı Pardus var fakat perde arkasındaki bazı dış güçler sebebiyle yeterince tanınmıyor. Neyse bunlar başka konular :)

Eskiden windows 98 vardi. BEn cok severdim onu..

Pardus'u hic duymadim.Ama soyledigin icin sagol. Bir sey daha ogrenmis oluyoruz:)

Gercekten cok tesekkur ederim Ryu.. Ilgilendin.. Zahmet verdim. Cok sagolasin..

AMa hic ugrasamicam..Sevmiyorum ben bunlarla ugrasmayi.. Bana vereceksin bir PC ama ben hic bir sey yapmayacagim. Oyle olsun istiyorum..:) Ama olmuyor iste..

Yinede su anlatimlarin cok faydali. Mutlaka faydalanilacaktir..

Boza pisirmicem vazgectim:)

Cig olarak ikram edicem sana ustunde bol tarcinda var..Afiyet olsun:)

Ne demek rica ederim Reyhan Abla. Boza için de teşekkür ederim :)

Eskiden windows 98 vardi. BEn cok severdim onu..

Pardus'u hic duymadim.Ama soyledigin icin sagol. Bir sey daha ogrenmis oluyoruz:)

Sen oldukça eski kullanıcılardansın öyleyse ya :) 98'e format atmak eziyet gibiydi ya. Türkler'e fırsat verilirse her şeyin en iyisini yaparlar. Pardus'un da windows'dan aşağı kalır bir yanı yok. Ama işte bazı güçler piyasada tek firmanın hakimiyet kurmasını istiyor. Neyse Reyhan Abla görüşmek üzere :)

Sen oldukça eski kullanıcılardansın öyleyse ya :) 98'e format atmak eziyet gibiydi ya. Türkler'e fırsat verilirse her şeyin en iyisini yaparlar. Pardus'un da windows'dan aşağı kalır bir yanı yok. Ama işte bazı güçler piyasada tek firmanın hakimiyet kurmasını istiyor. Neyse Reyhan Abla görüşmek üzere :)

Kal saglicakla Ryu:) Allaha emanet ol kardesim.