Jump to content
Murathan

Format Factory 2.30 Download

Recommended Posts

Format Factory 2.30

 

Kapladığı Alan: 36.8 Megabayt

 

Kullanım Hakkı: Ücretsiz (Freeware Bedava)

 

Lisan: Türkçe

 

İşletim Platformu: Windows (bütünü)

 

Üretici Şirket: Format Factory

 

43115.jpg

 

Müzik, resim ve video biçimlerinin hemen hemen tamamına yakınını destekleyen ve bu biçimleri birbirlerine dönüştüren bir çevirici arıyorsanız bu program tam size göre

 

• Video için: Mobil aygıt, MP4, 3GP, AVI, MKV, WMV, MPG, VOB, FLV, SWF, MOW,

• Ses için: MP3, WMA, FLAC, AAC, MMF, AMR, M4A, M4R, OGG, MP2, WAV

• Görüntü için: JPG, PNG, ICO, BMP, GIF, TIF, PCX, TGA

 

Belirttiğimiz formatların bütünü arasında dönüştürme yapabilme, ses CD'sinden MP3 ve diğer ses formatlarına kopyalama yapabilme, video birleştirici, DVD'yi video dosyası yapma, DVD’yi ISO/CSO’ya dönüştürme, ISO ve CSO arasında dönüştürme yapabilme, media dosyalarının bilgilerini program üzerinden düzenleyebilme, ses ve video dosyalarının varsa zarar görmüş kısımlarını tamir etme, multimedya dosyalarının boyutlarını düşürerek yeniden düzenleyebilme, iPhone ve iPod multimedya dosyalarının formatlarını destekleme, resim dosyaları dönüştürmesinde yakınlaştırma-döndürme-etikeleme ve daha birçok özellik bu programda.

 

İçlerinde Türkçe'nin de dahil olduğu tam 45 Lisan desteği ve bu özelliklerin tamamı ücretsiz. Eğer video, görüntü ve ses dosyaları için ayrı ayrı programlar kullanmak zorunda kalmak istemiyorsanız bu program hemen hemen bütün işinizi görecek özelliklere ve hatta daha fazlasına sahip. Dönüştürme işlemleri sırasında dosya isimlerini ve bilgilerini aynen koruyor olması bu tarz bazı programlarda mevcut olmayan güzel bir özellik. Ayrıca aynı anda kaç dönüştürme yapıyor olursanız olun işlemler sırasında bilgisayarınızın hiçbir şekilde yavaşlamaması da yazılama fazladan puan kazandırıyor.

 

Arayüzünün son derece sade olması, bütün dönüştürme işlemlerinin ve çıkış ayarlarının bu sade arayüz ürerinden son derece basit bir-iki hareketle gerçekleştirilebiliyor olması bu programın gerçektende en büyük artılarından.

 

NOT : Eğer bu programın kapsadığı diller haricinde görmek istediğiniz bir başka Lisan mevcutsa üretici firmanın kendi ana sayfasında bu konuda yardımcı olmanızı isteyen bir link mevcuttur.

 

Üretici firmanın programla ilgili sık sık yapmakta olduğu güncelleştirmeler ve geliştirmeler bu programla ilgili kullanım zevkinizi her defasında artırmakta ve gerçekten kendi alanında rakipsiz olabilecek bir programa doğru gidildiğini göstermektedir. Üstelik programın Türkçe Lisan desteği ve hiçbir Hacir olmaksızın tamamıyla ücretsiz olduğu düşünüşürse keyifle kullanılacak bir program olacağını söyleyebiliriz.

 

• Lisan desteği 42’ den 45’ e çıkartılmış

• Video dönüştürme bölümüne MKV formatı eklenmiş

• H264, DIVX ve XVID gelişmiş codec konfigürasyonu eklenmiş

• Video ve audio dosyaları için split (ayırma) ve preview (önizleme) seçenekleri eklenmiş.

• PSP MP4 dönüştürmelerinden sonra otomatik olarak THM dosyalarının üretilmesi sağlanmış

• WMA dönüştürmelerinde yaşanabilen sorunlar çözümlenmiş

• Video Merging (birleştirme) sırasında yaşanabilen birtakım sorunlar çözümlenmiş

• Video Ripper özelliği geliştirilmiş ve güçlendirilmiş

• Video dosyaları için ekranı çevirme özelliği konfigürasyon ayarları eklenmiş.

• Ayrıca programda belirtilmemiş olan ancak göze çarpan bir diğer özellikte bir önceki sürümdeki 17.6 Megabayt lık dosya boyutunun yapılan güncelleme ve geliştirmelere rağmen yeni sürümde 14.4 Megabayt’a indirilmiş olmasıdır.

 

Önemli Not: indir linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada eğer indirme başlamazsa "Download Now" yazan link tıklayınız.

 

Format Factory 2.30

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...