Jump to content
  • 0
Mara GÜNEŞ

Akıl İstiyorum

Question

uzun zamandır kaybettiğim özel biri beni buldu ama ben şimdi pişman olduğum bir şekilde onu kaybettim tlf.no.su var arayıp özür dilesemmi bana fikir verebilirmisiniz.

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

bu kadarcık acıklamayla verecegımız fıkır cok saglıklı olmaz bence. neler oldugunu sen bılıyorsun .

• 0

anladığım kadarıyla o sizi aradığında ters davrandınız ve kaybettiniz onu şimdi pişmansınız pişmansanız arayıp özür dileyin pişman olduğunuzu dile getirin en iyisi bu değilse hep keşkeniz olur.

• 0
Guest

ahh şu keşkeler keşke yapmasaydım keşke böyle etmeseydim dediğinizi duyar gibiyim bu yüzden bu keşkelere düşmemek için düşünüp tartıp öyle konuşmaya çalışırım siz de öyle yapın arkadaş uzun zamandan bu yana tekrar geldiyse hala kıpırdayan bir şeyler var demektir siz her ne kadar öyle davransanızda o da kabul edecektir arayın bir şey kaybetmezsiniz reddedersede aman dünyanın sonu mu :) bu be redderse o kaybeder :)

• 0

verdiğiniz destek için hepinize teşekkür ederim O'nu arayıp özür dileyeceğim,belki kaldığımız yerden devam ederiz .

• 0

verdiğiniz destek için hepinize teşekkür ederim O'nu arayıp özür dileyeceğim,belki kaldığımız yerden devam ederiz .

• 0

Öğürendiğim birşey var ki hiçbirşey tesadüf değil, karşımıza çıkan insanlar aslında öğretmenler ve daha önceden tasarlanmış senaryonun bir parçasındaki oyuncular gibi :) Bu olayda öğrenmen gereken şey belki gurur yapmamayı öğrenmekti, belki başka birşey bilemiyorum...Hoş karşılamazsa seni üzülme, birşey öğrenmen gerekiyormuş demektir, öğrenirsin biter....

• 0

Kendini de suçlayıp '' keşke öyle demeseydim, yapmasaydım'' vb. deme hırpalama...İlişkilerin ömrü en baştan bellidir zaten, inan derslerimizi aldıktan sonra yapabilceğimiz fazla birşey yok, ne yapalım...