Jump to content
қυ®вλח

21/09/2012 Dünyada Duyulan Garip Ses

Recommended Posts

ben hayvanlar konuşa biliyorum bana insanların başına cok buyuk belalar geliceğini söylüyorlar ve bunlar başladı 4,5 sene dürüçek bunlar bittiğinde dünyada 10 insandan 2 ikisim kalıçak am tam olarak neler oluçagını söylemiyorlar armutu tersten yedik yani :D

ben hayvanlar konuşa biliyorum bana insanların başına cok buyuk belalar geliceğini söylüyorlar ve bunlar başladı 4,5 sene dürüçek bunlar bittiğinde dünyada 10 insandan 2 ikisim kalıçak am tam olarak neler oluçagını söylemiyorlar armutu tersten yedik yani :D

Hayvanlarla konuşabiliyorsanız sorun yok.

İnsanlarla konuşmak en büyük sorun.

Bu 10 insandan 2 si demişsiniz. Biraz açabilir misiniz konuyu lütfen ?

Bu 2 kişi kim ya da yüzde her 10 kişiden 2 si mi demek ?

Ayrıca gelecek gaip değil mi? Onu sadece Allah bilmiyor mu?

Hayvanlar nasıl bilebiliyorlar ?

Konuyu biraz daha açıklayabilir misiniz?

Nakur

MÜDDESSİR SURESİNİN 8. AYETİNİN zamana hitap eden anlamı;

“Feiza nukıre fiynnakuri.”

“nakurdan ses geldiği zaman” yani nakur dünya üzerinde etkisini gösterdiği zaman anlamındadır.

Nakur, bir tarafından üflenen diğer tarafından üflenen havanın etkisiyle emilme etkisi gösteren sisitemdir.

Bu sebeple galaksimizin merkezindeki karadeliğin yani NAKUR un etkiside budur.

İşte 2012 yılında bizim güneş sistemimiz galaksinin merkezindeki Nakura en yakın noktadan geçecektir.

Güneş sitemimizin, Nakurun en yakın noktasında geçişi esnasında dünyamız etkilenecek,Hatta dünyamızın etrafındaki uyduların Nakur tarafından etkileneceğini, Dünya üzerindeki elektronik sisitemlerin çökeceğini, elektronik silahların çalışmayacağını söylenmiştir.

İşte nasanın yeni keşfettiği güneş üzerindeki büyük patlamalarda Nakurun güneş üzerindeki çekim gücünün etkisi ile olacaktır.

Özen içinde yollar ve yörüngelerle donatılmış kainata yemin ederim” Zariyat suresi–7

Yukarıda ki ayette Allahu Teala’nın bildirdiği üzere üzerinde yaşadığımız Dünya önce kendi etrafında, güneşin etrafında, güneşle birliktede galaksimiz olan Samanyolu’nun içerisinde elips bir yörüngede Allah’tan aldığı emir üzere yol alırlar. Güneş sistemimiz- galaksimiz, Samanyolu içerisinde elips bir yörüngede tur atarken; galaksimizin merkezine yakın karadeliğe yakın noktadan geçerek, Samanyolu’nun dış kısımlarına yakın noktalardan geri dönerek elips yörüngesini tamamlar.

İşte bu yörünge bugün maya takvimi olarak bilinen 5126 yılda tamamlanır.

ALINTIDIR

21 aralıkta kıyamet fln kopmıcak ya daha deccal gelmedı , mehdı as gelmedi. daha gorecegımız seyler var.