Jump to content
mevsimsiz

Kara Sevdadan Kurtulma Duası

Recommended Posts

ya ama arkadaşlar ne bileyim seven kalbe de söz geçmiyor ki...şimdi benim hatalarımdan bittiğini düşünüyorum ben o yüzden dönsün diye çabalıyorum. ben şimdi akıllandım bu kafamlada yine biterse bidaha gelsin diye dua mua etmem onun içni zaten.. ama bu halimi görsün bi değiştigimi falan ya ne bileyim olmazsa da olmaz zaten:/

benim de şuan aklımdan geçiyordu senin de aynı şeyi yazdığını görünce şaşırdım :D fakat şmdi aklıma geldi benzer bi konu var sanırım duası kabul olmayanlar diye.

ya ama arkadaşlar ne bileyim seven kalbe de söz geçmiyor ki...şimdi benim hatalarımdan bittiğini düşünüyorum ben o yüzden dönsün diye çabalıyorum. ben şimdi akıllandım bu kafamlada yine biterse bidaha gelsin diye dua mua etmem onun içni zaten.. ama bu halimi görsün bi değiştigimi falan ya ne bileyim olmazsa da olmaz zaten:/

hatayı %100 kendine yükleme bence ,hatalar karşılıklı olur :) hatanı telafi etmek istediğini ve değiştiğini kendisine söyledin mi?

ya aslında tek bir hata değil...ne biliyim ben eskiden çok inatçıydım alttan almazdım çok kavga ederdim onun sevmedigi konularda üstüne giderdim falan filan hep uyarırdı bak soguyorum yapma böyle diye.. birşey olurdu ayrılırdım ama barışmak isterdi yine.. 5 yıllık bir ilişki eninde sonunda soguttum kendimden..böyle ömür mü geçer hep kavga hep kavga dedi şimdide barışmıyor. evet söyledim söyleyince barıştık ama sonrada biten bir şeyi sürdüremiyorum kafamdan sildim artık tamamen diye ayrıldı yine....

ama tabi bende onu çok çektim herşeyi de kendime yüklemiyorum ama yuvayı dişi kuş yapar misali..birde herkes ona hak veriyor keşke öyle yapmasaydın modundalar..

mevsimsiz, şuan zevki sefa sürenler gün gelir yaptıklarının bedelini öder. Allah yarına bırakır, yanına bırakmazmış kimsenin. Ben ilahi adalete güveniyorum ya.ben bu sınavı geçemedim çok isyan ettim anca jetonum düştü. kimsenin ahını da almadığım halde yaşadım bunları. bana tek getirisi ne oldu biliyormusun? ben terkedildiğimde, sevilmediğimi anladığım da o kadar üzüldüm ki bu acıyı nasıl tarif edeyim bilmem, o sırada derdime çare ararken bir çok dua öğrendim. o geri dönsün beni sevsin diye dua ediyordum, şuan içimden geliyor öyle okuyorum hiç bi isteğim yok ailemin iyi olması dışında. benim dualarım bu amaçla artık. Beni Allah sevsin, bi zibidi beni sevsin diye neden dua edeyim. şimdi o kişi feryat figan vicdan azabı çekiyorum diye yırtınıyor, umrum değil. yAlvarıyor bana beddua etme nolur hakkıını helal etmesende olur ama işim rast gitmiyor yapma etme diye. neyse uzun lafın kısası , allah ona sıkıntı vererek yaptıklarının hesabını soruyor. ben eminim kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak sen de üzülme sadece sabret sonra seyret :)

ben onu hayatımın merkezine koymuştum attığım her adımımda aldığım her nefesimde o vardı birde ona aşık olunca gerçek manada dua etmeyi öğrendim ben.Dualarım genelde ona oldu ama dedim ya dua etmeyi Allahtan istemenin asıl ne olduğunu öğrendim.Bu aşkın bana tek kazandırdığı bu oldu.

Diyorsunkii gün gelecek yaptıklarının bedelini ödeyecekler ödesin isterim daha doğrusu değerimi birgün ciddi anlamda anlasın isterim fakat kalbimden söküp atamazsam bu beni nekadar sevindirebilirki.Tek tesellim hayatın dünyanın geçici olduğunu bilmek

Asik etmek vs icin ne cok okuma var bu gibi pek yok...baska dua bilenler yazabilir mi gecen sayfalarda faydasini goren olmus insallah bende gorurum....